Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Deirdre
2007-12-15, 20:02
Konkurs na Miss i Mistera forum - zgłoszenia.
Autor Wiadomo
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-01-09, 17:16   Konkurs na Miss i Mistera forum - zgłoszenia.

Administracja forum postanowiła trochę urozmaicić Wam wolny czas i zorganizować kolejny konkurs:

Regulamin konkursu na Miss i Mistera Forum Mportalik.net!

1. W konkursie wziąć może udział każdy użytkownik forum bez względu na: wiek, ilość postów etc.
2. Do konkursu należy zgłosić się w tym temacie umieszczając następujące informacje:
- imię i wszelkie nicki/ksywki, jakimi się posługujecie;
- wiek;
- kilka słów o sobie [np.: cechy charakteru, zainteresowania, co cenicie u innych osób etc.]. Ta prezentacja nie może być jednozdaniowa!
- jakieś hasło albo inna zakończająca ‘mowa’, która ma zachęcić do głosowania właśnie na Ciebie;
- nie można zapomnieć o zdjęciach. Należy umieścić co najmniej dwa zdjęcia i co najwyżej pięć w tym przynajmniej jedno musi przedstawiać całą postać zgłaszającej się osoby. Zdjęcia należy umieścić na jakiejś stronie internetowej i umieścić w zgłoszeniu jedynie link do tego zdjęcia.
3. Jury i ocenianie kandydatek i kandydatów:
- w skład jury w konkursie na Miss Forum MP wchodzi admin i Mkj;
- w skład jury w konkursie na Mistera Forum MP wchodzi junior administracja;
- członkowie jury mogą brać udział w konkursie;
- jury ocenia każdą/każdego kandydatkę/kandydata i może każdej osobie przydzielić jeden LUB trzy punkty;
- w momencie zakończenia przyjmowania zgłoszeń powstanie ankieta, w której głosować może każdy tylko na jedną osobę. Każdy oddany głos równoważy się dwóm punktom dla danej osoby. Głos oddany na siebie równoważy się odjęciem sześciu punktów tej osobie.
4. Pierwsze miejsce zostanie uhonorowane zmianą statusu na Miss/Mister MP oraz jest przewidziana nagroda-niespodzianka, która zostanie wysłana pocztą.
5. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia włącznie do 03.02.2007.
6. Nie spełnienie jakiegokolwiek punktu regulaminu równoważy się z dyskwalifikacją danej osoby.


W tym temacie tylko się zgłaszamy!
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
Ostatnio zmieniony przez Deirdre 2007-02-03, 23:48, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2007-01-09, 17:33   

No wreszcie, bo tak w ogóle to mój pomysł był pamiętacie o tym, prawda?? :)
Ok, to ja się zgłaszam ,a co tam (może mam jakieś szanse :P )

Monika, Monia, Żabka, Żabcia, Żabka160
Lat 16 (rocznik 1990)
Ekhm, no więc jestem osobą przyjacielską z natury i ciekawską, uwielbiam pomagac innym, jestem rozważna, ale również troszkę "walnięta", zwariowana i mająca chore pomysły, jeszcze skromna jestem, wiec nie wiem co wiecej o sobie napisać, zawsze miałam problemy z podaniem swoich pozytywnych cech, no i jeszcze szczera jestem, nie do bólu, ale jednak jestem. Kocham rysować, to moje życie i moja pasja, kocham muzyke, uwielbiam się bawić w gronie znajomych. Kocham żużel, kibicuję od 6 lat mojemu miejskiemu klubowi :) Jest we mnie taki lew walki, jestem wierna jednemu klubowi. U innych ludzi cenię szczerość, wolę najgorszą prawdę od najpiękniejszego kłamstwa.
Nie bede specjalnie zachęcać do głosowania na moją osobę, bo i tak każdy ma swoje zdanie, ale nie ukrywam, że miłoby było choć być w pierwszej trójce tych NAJ na forum :) Głosujcie na mnie, bo...bo... bo was o to proszę :)

skanuj0004.JPG
Plik cignito 377 raz(y) 20.38 KB

skanuj0008a2a.JPG
Plik cignito 381 raz(y) 28.34 KB

_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Żabka 2007-01-09, 22:05, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-01-09, 19:06   

Mam na imię Aneta i po prostu Aneta. Mam 17 lat , rocznik 1989. Co mam o sobie pisać ?. Jestem przedwcześnie upadłą dekadencką pisarko filozofką, która nie wie co zrobić ze sobą , więc śpiewa sobie czasem pod prysznicem i spędza całe wieczory przed komputerem. Jeśli mogę wam cos powiedzieć co was przekona , to i tak nic nie przekona - nie mam daru przekonywania. Moje foty zaraz dodam.

[ Dodano: 2007-01-09, 19:11 ]
Ok, znalazłam.

black.jpg
Plik cignito 362 raz(y) 101.81 KB

Zdjęcie(84).jpg
Plik cignito 366 raz(y) 103.15 KB

szaro....jpg
Plik cignito 364 raz(y) 14.56 KB

 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-10, 05:34   

Mateusz. ;D -> Mkj, Wszaku, ksLo. Tymi się posługuje. :P
19 -> 18.09.87
O sobie jestem leniwy, ale tu raczej powinienem sie reklamować, więc uznajmy moje lenistwo za autoironie, która jest jak najbardziej pozytywną cechą, którą posiadam. Zainteresowania, oczywiście Worms`y, jestem zapalonym maniakiem choć nie wydaje 'mnie się', że jestem uzależniony gdyż, ponieważ moge nie grać aż tydzień! Drugą moją pasją jest oczywiscie pantomima, czyli wychodzi na to, ze jestem kulturalny (to do cech jeszcze ;D ) ponieważ przebywam duużo w teatrze. Jeżeli ktoś chce zobaczyć ile sie nauczyłem to pare próbek techniki: http://www.mportalik.net/...t=1206&start=15
Co cenię u innych ludzi? Dystans do samych siebie. Jak sie ma dystans, to reszta cech jest względna.

Pora na mowę zachęcającą: użyłem polskich znaków! I na pierwszej fotce zrobiłem kwiatuszek dla każdej głosującej! :lol:


Widać nawet trochę nagiego torsu :hyhy:

Musiałem sie ubrać do zdjecia 'w całości'... :P Najświeższe zdjęcie. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Mkj 2007-01-10, 05:36, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2007-01-10, 09:20   

Barbara:) Ajs i BaśQ
hM....juz pierwszego marca bede miała 15:)
Jestem osobą dość dziwną. Ale lubie swoj charakterek! Jestem bardoz uparta i musze dążyć do celu nawet po trupach. Mam nie ograniczony optymizm ktory nigdy...( tzn przewaznie ) mnie nie opuszcza....raczje puszczam mimo ucho slowa osob trzecich...tak zwane obgadywanie mam glęboko gdzies, bo ludzie nakotrych mi zalezy i tak wiedzą o mnie cała prawde:) Ale to moje zalety...(tak mysle:P) moja wady...na inne przymykam oko...ale jedną juz zwalczam ot dluzszego czasu i mam nadzieje ze jest jakas poprawa. a wiec czasem , a nawet bardzo czesto zdarza mi sie powiedziec o kilka slow za duzo...albo najpierw powiedziec apozniej pomyslec....to rani druga osobe a mi cholernie ciezko jest przyznac sie do błędu....
to chyba tyleo mnie:)
Hasło hm...Glosuj na Ajs bedziesz miiał przyjemniejszy swiat:P nie no zartuje....zrobicice co chcecie,ale akzdy chce wygrac:P przeciez po to tutaj sie zapisuje:) chociaz fajna zabawa tez sie liczy:)
Na koncu dodam link do moich zdjec:)
No to tyle..papa:*

http://www.fotka.pl/profil/Barrbarrka/


[ Dodano: 2007-01-10, 15:38 ]
tam jest jedno zdjecie w calosci ale z boku;...moze byc czy mam podac inne?
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
Ostatnio zmieniony przez Deirdre 2007-01-10, 15:54, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-01-30, 21:20   

Mam dwa nowe swoje, jakby co. Aktualne a nie sprzed roku, robione chyba tydzien temu.

Aneta sie smieje.jpg
Plik cignito 8531 raz(y) 7.74 KB

Anetka.jpg
Plik cignito 8531 raz(y) 13.14 KB

 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2007-01-31, 19:07   

Lukas1990
16lat (rocznik 1990)
Nie lubie o sobie pisać ale wy raczej już mnie znacie :P ale napisze tak
Jestem: cichy, cierpliwy, dyskretny, kochający, litościwy, lojalny, miły, niekonwencjonalny, nieśmiały, poważny, przesądny, przyjacielski, przyjazny, punktualny.
Sport i odpoczynek:bilard, siłownia, wędkarstwo, Internet, knajpy, puby
Muzyka: hip hop, pop, taneczna
"Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę, okoliczności są wyjątkowe. Damy rade, bo nie damy się skłócić, nie będziemy słuchać ludzi, którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą, to nie widzą."
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
Ostatnio zmieniony przez Lukas1990 2007-01-31, 19:09, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imi: Hell
Wiek: 32
Doczya: 16 Sty 2007
Posty: 366
Skd: Kopytkowo
Wysany: 2007-02-02, 21:49   

Ada -> 16 lat -> Hellnen

Czemu wzięłam udział w tym konkursie?? poprostu chyba z nudów i z chęci zobaczenia co edzie dalej. Zwykły ryzyk fizyk:P

Sama o sobie?? Zakręcona. 1000 pomysłow na minutę z czego polowa do niczego się nie nadaje... żyję chwilą, chwila jest piękna; Cenię sobie przyjaźń... koffam moich zimali i lubię poznawać nowych. Mogłabym zmienić caaały świat: wykarmić głodujące dzieci z kamboży uratować setki konisiów idących na rzeź, ale chyba nikt nie podołałby temu finansowo... tym bardziej ja ;P

Kocham malarstwo i konie.

nic więcej o sobie nie wiem ;P

[ Dodano: 2007-02-02, 21:51 ]
Zapomnialam o 2 fotce...


Brakuje zdjęcia całej postaci. Proszę dodać. - Deirdre.

milion colours in your mind2.jpg
Plik cignito 340 raz(y) 103.24 KB

_________________
Hell jest tak trochę:)
Ostatnio zmieniony przez Deirdre 2007-02-03, 17:14, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Igriana 
Black Cat



Imi: Paulina
Wiek: 38
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 771
Skd: płynie czas?
Wysany: 2007-02-02, 23:35   

Paulina, Gaba, Igriana, Iga, Igusia
Lat 21 (w zasadzie 22, bo rocznik 85, ale ja z grudnia! ^^')
Coś o sobie: Jestem prostą dziewczyną z miałego miasteczka w środkowej Polsce ^^' To tak na początek. Mówią mi, że mam nierówno pod sufitem (pewnie przez studia psychologiczne, spaczyły mnie). Jestem raczej zamknięta w sobie i bardzo nieśmiała. Dużo czasu zabiera mi zaprzyjaźnienie się z kimś, ale jeśli już to na śmierć i życie. Jestem lojalna, zawsze i wszędzie. Przyjaciele to mój wielki skarb. Czasem, jeśli ktoś mnie rozzłości, co zdarza się bardzo rzadko, potrafię wygarnąć mu prosto w twarz co o nim myślę. Ale generalnie zdanie o innych trzymam dla siebie i mało kto wie, co o kim myślę. Dużo gadam jeśli temat mnie interesuje. Mało jeśli jestem zmęczona, albo towarzystwo mi nie pasuje. Nie przepadam za alkoholem i papierosami (kiedyś połamałam tacie wszystkie fajki jakie miał w domu XD). Lubię imprezy domówki w gronie niekoniecznie znanych mi ludzi. Kocham koty (najbardziej swojego ;] )i konie.
W ludziach cenię to, że mają własne zdanie i potrafią je wypowiadać. Podoba mi się jeśli ktoś jest asertywny i dobrze sobie radzi z różnymi sprawami. Imponuje mi jeśli jest aktywny i bierze udział w różnych, ambitnych projektach.
Zachęta: Brak mi słów :oops:





Muszę dodać w jeszcze jednym poście :cry: Dei, jesteś ZŁA!

_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie władcy Myśli
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2007-02-03, 21:37, w caoci zmieniany 3 razy  
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2007-02-03, 20:12   

Jacek, Jaco, Kudłaty ;]
Wiek 19 latek.
Jestem ogólnie pozytywnie nastawionym do świata człowiekiem, trochę nienormalnym ale raczej w dobrym tego słowa znaczeniu(przynajmniej tak mi się zdaje ;] ). Moje zainteresowania to przede wszystkim muzyka, bez której nie mogę żyć. Poza tym kocham góry, w szczególności Bieszczady ale każde inne też. U innych cenię sobie otwartość, pozytywne nastawienie do innych oraz to że potrafią się uśmiechać do obcych osób ;]
Zachęty brak, jak chcecie to głosujcie a jak nie to nie ;]

Foty:
Anarchia ;]


Crazy jaco ;]
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-02-03, 20:12   

- Ania; Deirdre/Dei/aneks

- 18 lat, 10 miesięcy, 64 dni i 12 godzin [minut już liczyć nie będę^^]

- Cóż, pisać/mówić o sobie nie lubię, gdyż jak przyjdzie co do czego, to nigdy nie wiem, co powinnam napisać/powiedzieć. Jakoś tak dziwnie jestem już skonstruowana.^^ W każdym razie urodziłam się i nadal mieszkam w mieście, które słynie z mafii, ale jakoś specjalnie zagrożona tutaj się nie czuję. Interesuję się przede wszystkim psychologią, chemią, literaturą i muzyką. Wiecznie wokół mnie leży stos książek do przeczytania, ale jakoś się tym specjalnie nie przejmuję - uwielbiam czytać.^^ Niegdyś moja koleżanka powiedziała: Anka, ty jesteś bardziej sfazowana niż linia wysokiego napięcia, ale nie przeszkadza mi to jednocześnie być osobą nieśmiałą i zbyt skrytą w sobie. Ludzie mi ciągle powtarzają, że całego świata nie zbawię, a mimo to próbuję - może całego nie, ale jakąś jego część na pewno. Oprócz czytania, uwielbiam także spotykać się ze swoimi znajomymi i podczas takich spotkań naładować się pewną dawką optymizmu.^^ Według enneagramu jest osobą typu 4w5 i mogę się pod tym podpisać bez żadnych wątpliwości.
Jeśli chodzi o innych ludzi, to cenię w nich przede wszystkim dystans do własnej osoby i otaczającego świata. Cenię ludzi, którzy umieją słuchać, a nie tylko gadać.

- Hasło? A po co hasło? głosujcie na kogo chcecie. ;)
i pisze to osoba, która sama ten punkt wymyśliła... xD

I macie zdjęcia:










Edit:
Zgłaszanie się do konkursu zakończone. Zapraszam do głosowania.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
Ostatnio zmieniony przez Deirdre 2007-02-04, 00:02, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group