Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Prywatność, styl i muzyka...
Autor Wiadomo
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-10, 11:03   Prywatność, styl i muzyka...

Wiecie co?? Mam ochote sie z wlasnego domu wyprowadzic! Mama caly czas mi gada ze slucham satanistycznej muzyki i ze sie ubieram jak czlinkini jakiejs chorej sekty!!! :evil: Mowi mi ze nie wolno mi pisac na forum z osobami ktorych nawet nie znam, bo zrobicie mi wode z mozgu i wyjade do Francji jak jakas laska... :shock: Czy to jest normalne jak moja wlasna matka podchodzi mnie od tylu i czyta co pisze na gg z moimi znajomymi, czy nawet z chlopakiem?! Juz raz jej powiedzialam ze chce prywatnosci, a ona mi powiedziala ze nie wie z kim ja pisze i co wypisuje, a ona musi to wiedziec! Taka jest rozmowa codziennie odkad mam neta...
Wy tez tak macie?? A moze mieliscie?? To prawdziwe pieklo... :help:

emo4.jpg
Kazdy jest inn, nieprawdaz...?
Plik cignito 471 raz(y) 40.72 KB

_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Akbar 



Doczy: 10 Sty 2007
Posty: 5
Skd: Wawa
Wysany: 2007-01-10, 13:29   

Nieciekawa sytuacja. Porozmawiaj z nią. Tak szczerze, od serca. Nie odszczekuj, nie zamykaj się w pokoju trzaskając drzwiami itp. To naprawdę działa :) Powiedz, dlaczego Ci to przeszkadza, że czujesz się kontrolowana i tak, jakby mama nie miała do ciebie zaufania. Ustalcie reguły.
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-01-10, 16:34   

Nie mam tak i nigdy nie miałam. Może dlatego, że mam młodych rodziców.
Mama słucha podobnej muzyki do mnie. Puściłam sobie kiedyś kulturalnie Tilt i o mało zawału nie dostałam gdy mama wparawoła mi do pokoju, pytając się co to za zespół. A potem trzy godziny rozmawiałyśmy o kapelach z jej młodości i wielkiej, niespełnionej miłości do Tomka Lipińskiego (wokalista Tiltu) :lol:
Co do mojej "działalności" internetowej ... cóż, kiedyś były o to małe spory, ale przeszło bezboleśnie po krótkiej rozmowie.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2007-01-10, 17:18   

He ja powiem tak to taki wiek twój i rodziców :P ja mam tak samo :P ich znane zdanie "dopóki trzymasz nogi pod moim stołem to ja tu rządze"
Życie...Trza to przeżyć
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
Ostatnio zmieniony przez Lukas1990 2007-01-10, 17:18, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-01-10, 18:11   

W zasadzie to się mnie nie 'czepiają' moi rodzice.
Słucham muzyki, jaka się mi podoba i już.
O ile dobrze pamiętam, to trochę im przeszkadzało, jak w mojej szafie zaczęły dominować ciemne kolory ubrań, ale chyba się już przyzwyczaili. ;)
A jeśli chodzi o neta. To na początku się tym interesowali, ale teraz to już nie zaglądają mi przez ramię. No, może tata czasem zapyta, czy nie 'romasuję', ale to raczej forma żartu niż wścibstwo. Zresztą, oni doskonale wiedzą, że mam znajomych praktycznie w całej Polsce i to normalne, że chcę z nimi utrzymać jakotaki kontakt. ;)
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-10, 18:45   

Ja juz z nia rozmawialam, ale postaram sie to przezyc :P Teraz to juz sie tak nie czepia moja matka tego ze sie ubieram na czarno, tzn. czasem cos powie, np "wygladasz jak satanistka", ale juz sie powoli przyzwyczajam.... :P Ale powiedzcie, to wkurzajace jest, nie? :lol:
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-01-10, 19:14   

Ja też się ubieram na czarno i w sumie to nie ma o to czepialstwa. Zresztą, jak moi starzy są źli to przyczepiają się o wszystko i wtedy nawet BAJM to jest ''ostra muzyka'' O forum nawet nie wiedzą tyle im powiedziałam że jestem moderatorem , więc myslą że to coś ważnego. Co do znajomych z gg, staram się opowiadać o ludziach z którymi gadam , ale malo ich to obchodzi. A na ten temat nie mam zamiaru się wypowiadać, to są ludzie starej daty i nawet komórki się boją. :D
 
 
 
Luiza 
Turpistka.



Wiek: 34
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 305
Skd: Skądinąd.
Wysany: 2007-01-10, 20:01   

Hm, mój tata zawsze oponował, gdy robiłam coś nie po jego myśli. Dla niego chyba powinnam zostać dziewczynką w sukieneczce i kokardce na głowie. Ale kiedy zaczęłam zmieniać styl na czarny to raczej nie miał oporów i nie robił wielkich problemów. Szczególnie, że mama zawsze twierdziła, że chce mieć wyróżniającą się córkę niż ginącą w szarej masie społeczeństwa. Poza tym wciągnęłam ją w rockowe klimaty i też jej się to podoba. Mówi, że przypominam jej, ją samą, bo ona też zawsze była różna od reszty.

Jeśli chodzi o prywatność, to raczej w nią nie ingerują - bo sama ustaliłam granice, których nie mogą przekraczać. Na razie jednak i tak nie mają się o co martwić, bo ja nadzwyczaj grzeczna jestem jeśli chodzi o używki i płeć męską (mówiąc wprost: po prostu tego NIE MA). Nigdy też nie próbują zmienić moich poglądów, bo wiedzą, że nic nie zmienią, a jeszcze bardziej mnie utwierdzą w tym, że mam rację :D . Rodzice źli nie są, bo nie ma między nami jakiejś wielkiej różnicy wieku (20 i 23 lata).
_________________
Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę!


J. Tuwim.
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-01-10, 20:10   

Moi starzy bardzo lubią Led Zeppelin i The Doors, ja też więc nie mamy problemu większego. Gorzej już jak chce Kult albo Kazika puścić.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-01-10, 20:29   

mi się ostatnio czepiali jak chciałem na wigilii podmienić płytę z kolędami na Sepulturę :(
a tak to nic, mam pełen luz, czasem mi nawet za koncerty płacą jak uznają, ze coś jest rozwijające (ostatnio Habakuk spiewajacy Kaczmarskiego)
_________________
Hail to the Beast!
Ostatnio zmieniony przez kakti 2007-01-10, 20:31, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2007-01-10, 20:40   

Moi rodzice są dziwni, czepiają się. Moja mama jest gorsza niż tata, ona czepia się najbardziej muzyki jakiej słucham ["czego Ty słuchasz, co to jest znowu, to nie muzyka przecież tylko jacyś debile"] mojego gustu ["Dziecko jak Ty się ubierasz" "Boże Twoim zdaniem on jest fajny?Przecież to jakiś debil,za sam wygląd powinien siedzieć"] czepia się równiez tego, że gadam z nieznajomymi na gg ["Znów gadasz z jakimś zboczeńcem?!"] i ogólnie to luzu nie mam, tylko przesrane. O forum wie, nawet mnie czasami podziwia :P
A tate mam lajtowego, słucha techno, czesto "wygryza" mnie z kompa, i robi sobie ze mnie żarty ["A jak chcesz iśc na tą pasterke, to fajny ten chłopak chociaż?"]
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-11, 11:47   

Akbar napisa/a:
Porozmawiaj z nią. Tak szczerze, od serca. Nie odszczekuj, nie zamykaj się w pokoju trzaskając drzwiami itp.


Ja raz w życiu tak zrobiłem :wstyd: ...ale tak zadziałalo, ze PFFFT... :P ... dobra rada. :]
Deirdre napisa/a:
że mam znajomych praktycznie w całej Polsce i to normaln

Do tego moja mama od razu musiala sie przyzwyczaic.. gorzej bylo jak spotykalem sie z ludzmi z neta, ktorzy nie mieszkają w polsce.. ale .. patrz ponad cytatem. :lol: ;P

A co do muzyki to moja mama do siostry: "wiesz, twoj brat slucha bardzo fajnej muzyki, takiej jak ty... jakas klasyczna, chóralno-triumfalna". :lol:

Patrz: AC/DC Trans-Syberian Orchestra feat Metalica. :lol: ... no w sumie Orchestra to chóralna jest. :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-01-11, 22:43   

Ale z drugiej strony, to 'czepialstwo' rodziców prawdopodobnie jest wywołane troską o nas. Tylko pewnie oni nie potrafią tego inaczej okazać. ;)

A jeśli chodzi o forum, to moi rodzice wiedzą tyle, że sobie tutaj postuję, a że poznaję przez to nowych ludzi, to chyba oczywiste dla nich.^^
 
 
 
NNF 
po czasie


Doczy: 27 Sty 2007
Posty: 64
Skd: południe
Wysany: 2007-02-04, 12:54   

Może lepiej byłoby abyście przestali się bac hehe moim stylem jest moja osobowosc, osobiscie nie pozwalam sobie naruszac mojej prywatnosci, bezwględnie na cokolwiek by się miało wydarzyc. Wybaczcie, ale kieruje się własną ideą. Bez tego nie ujrzycie prawdy nigdy mając przed oczami to...

:prosze:
_________________
http://www.fotka.pl/profil/ejZOBACZ/

minimalnie w słowach.
 
 
buziaczek 
:*:*:*:*



Imi: Madzia;)
Wiek: 34
Doczya: 01 Cze 2006
Posty: 545
Skd: Kolorowe Sny
Wysany: 2007-02-07, 14:19   

Ja na szczęście takiego zegoś nie mam, moi starsi są super i raczej sie o nic nie czepiają no jedynie jak mam za głośno włączone techno :P hehehe ... Tak szczerze nie chciałabym żeby wiedzieli wszystko co robie na necie, na jakie stronki wchodze czy z kim i o czym klikam na gg :wstyd:
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy ją sercem:*:*:*

 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group