Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Prywatność, styl i muzyka...
Autor WiadomoϾ
Straho 



Imiê: JacÅ‚aw
Wiek: 35
Do³¹czy³: 04 Kwi 2009
Posty: 406
Wys³any: 2009-04-15, 20:50   

Mnie mama tylko jedne raz w życiu skontrolowała, i był to ostatni raz. Ja zacząłem ją śledzić, czytać jej sms'y wypytywać gdzie była z kim była i co robiła. Od tamtej pory tego nie robi, weź swoją mamę tak samo jak ja sposobem :wink:
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-08-03, 22:25   

Moi rodzice często wypytują na przykład gdzie wychodzę, z kim będę, ale to nie jest raczej jakieś ingerowanie w moją prywatność, tylko zwykła troska. Z ubraniami nie było nigdy problemu, bo zawsze były raczej normalne. Za to przez muzykę miałam kilka nieprzyjemności. Szczególnie mama nie raz zrzędziła, że przekleństwa w piosenkach, że śpiewają o narkotykach itp. A jeśli chodzi o znajomych, to w sumie większość zna, bo to ludzie, z którymi się znam od wielu wielu lat. Czasami tylko marudziła, że powinnam znaleźć sobie normalnych kolegów, a nie takich 'spuściportków' (to takie określenie mojej mamy na chłopaków w szerokich spodniach xD).
Najdziwniejsze jest to, że moi rodzice nigdy nie czepiali się o moje kontakty przez internet. A w sieci poznałam wielu ludzi, z którymi znajomość przeniosłam do realu (reala? kij z tym, nie umiem odmieniać ;o). Czyli w sumie mam wylajtowanych rodziców, czasem lubią się czepiać, ale to tylko z troski o mnie ;d
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2010-09-18, 09:26   

Jak miałam naście lat i niezły młyn w głowie. Typu samobójstwo itp. mama posądzała o to wszystko internet. Mówiła, że ktoś zrobił mi wodę z mózgu. Obecnie nie wtrąca się do tego co ubieram, czego słucham. Czasem pyta się gdzie wychodzę i kiedy wrócę, ale ja wtedy odpowiadam "co cie to obchodzi'. Mama przyzwyczaiła się, że nie wie gdzie jestem i kiedy wrócę ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Hexi 
Hello : )


Imiê: Ada
Do³¹czy³a: 20 Lip 2011
Posty: 7
Wys³any: 2011-07-20, 12:49   

Hej
Współczuję ci serdecznie :( Wydaję mi się , że twoja mama za duż ogląda telewizji i się nasłucha o tym wszystkim co złe.. Nie może cię trzymać pod kloszem całe życie no ludzie ;P

Co do forum to uważaj bo ci zrobią pranie mózgu :jupi: :jupi: Nie wydaje by mi się ;P
_________________
g) zabronione jest wstawianie jakichkolwiek linków w postach, lub w podpisie dla użytkowników ze stażem krótszym niż tydzień i ilością postów mniejszą niż 50, za wyjątkiem linków bezpośrednich do jakiś zdjęć, lub serwisów typu youtube
Ostatnio zmieniony przez Hexi 2011-07-20, 12:49, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group