Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Glany
Autor Wiadomość
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-02-25, 12:23   

Aneta napisał/a:
Ech, w sumie ''sportowe'' obuwie niby wygodne ale wyglÄ…da nieciekawie. ;/


Ja miałam glany i się ich pozbyłam bo były dla mnie nie wygodne ;/
Obuwie sportowe nie ciekawe? Oj nie dla mnie wygląda super właściwie do wszystkiego.
Ja chodzÄ™ w bokserkach i to dopiero super wyglÄ…da:)
 
 
 
crush 
pfk <3



Imię: Kasia
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 178
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2007-05-13, 16:27   

ogólnie to ja nie mam nic wspólnego z metalem bo z tym mi sie kojarzą glany, bo ja słucham głównie hh i pop. ale zimą nie mogę się obyć bez moich niebieskich glanów xD
_________________
<3
Cytat:
...to nie miłość to tylko złudzenie...

MOJE MYĹšLI, MĂ“J BLOG Zapraszam ;*
 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imię: Justyna
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-05-13, 17:05   

Chyba już mam wszystkiego rodzaju buty, właśnie oprócz glanów. Jeżeli miałabym sobie je kupić to na pewno nie czarne..
_________________
O, cieniu mĂłw,
Gdzie kraj mych snĂłw –
MĂłw, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
crush 
pfk <3



Imię: Kasia
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 178
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2007-05-14, 18:10   

hmm, ja bym chciała właśnie czarne, albo takie mmm, czerwone, mmm
Kod:
<3
_________________
<3
Cytat:
...to nie miłość to tylko złudzenie...

MOJE MYĹšLI, MĂ“J BLOG Zapraszam ;*
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2007-05-14, 18:51   

Madame Bovary napisał/a:
Jeżeli miałabym sobie je kupić to na pewno nie czarne..
"tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach!" :lol:

ja swoje czarne glany uwielbiam! są wygodne i czuje się w nich świetnie, zdarzyło mi się nawet w nich spać XD
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imię: Justyna
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-05-14, 19:07   

Heh zwariowany.. xd
A ja nie jestem mhhhroczna i kupiłabym sobie białe, a jak!
_________________
O, cieniu mĂłw,
Gdzie kraj mych snĂłw –
MĂłw, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wysłany: 2007-05-14, 19:12   

Ach te glany...szkoda,że ja się nie umiem poświęcić i latem chodzić... :P Podziwiam tych, którzy tak potrafią :P
w zimie za to glaników z nóg nie ściągam...cieplutko jest :P
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
crush 
pfk <3



Imię: Kasia
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 178
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2007-05-14, 19:13   

hmm, nie tego jeszcze nie próbowałam by spać w glanach ;p może kiedyś wypróbuje ;p
_________________
<3
Cytat:
...to nie miłość to tylko złudzenie...

MOJE MYĹšLI, MĂ“J BLOG Zapraszam ;*
 
 
 
Chuch;)
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-17, 18:22   

KOCHAM GLANYYYYY!!!!!
zawsze chcialam miec glany :D ale niezbyt nie miam kasy na nie to moje pierwsze dostalam:) :jupi: byly one czarne, jak uzbieralam kase to kupilam sobie(numer 41 a ja nosze 39;p) zielono-czarne:D pozniej od kumpeli dostalam czerwone:) czarne pomalowalam sprejem na ZOLTO :lol: (zawsze chcialam miec zolte;P) a jeszcze pozniej zakupilam w jakiejs prozmocji czerwono-czarne :P i na koniec :) :brawo:

"tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna załoga nosi je na nogach!"

zakupilam czrne glany:)

w glanach chodze na codzien:) czy zima lato deszcz upal:)

a jak nie w glanach to na boso, mam taki komfort ze mieszkam na wsi:))
a juz jakm musze buty zmienic na inne niz glany to tramki(np. w szkole) albo upal taki ze ufffff.... to jezuski:)
widze ze nie tylko ja glanow nie wiaze :wink: he he he kiedys zgubilam glany jak uciekalam przed skinami;/ ale na szczescie kumpl zdazyl je zabrac i je dalej mam:D


(=KOCHAM GLANY=)
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-05-27, 21:33   

Moje glany tej zimy systematycznie wyjadały mi stopy do mięsa, za kazdym razem kiedy już prawie się goiły, więc jestem na nie oficjalnie fochnięta...
(A tak na prawdę to i tak je kocham, ale nie powiem tego głośno, to może się przejmą i nie będą więcej obgryzać...)
 
 
 
Ruda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-12, 13:31   

LubiÄ™ glany, ale nie rozumiem tej wszechobecnej fascynacji :P
Mam 3 pary - czarne, które ledwo żyją, czarne przecierane na biało, które są za duże x_x i 20dziurkowe we flagę angielską.
Chodziłam przez kilka lat prawie non-stop, teraz zakładam je tylko na koncerty itp. Wolę posuwać w etnieskach;)
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-07-12, 13:37   

Nie nosiłam nigdy glanów i pewnie nie będę... są mało kobiece.
A niesamowicie śmieszy mnie jak ludzie o tej porze roku katują się chodzeniem w tego typu butach :lol: wolę nie wiedzieć co ich nogi przeżywają, na pewno nic zdrowego.
Choć nie przeszkadzają mi ludzie noszący glany jak im zdrowo i wygodnie to czemu nie...
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2007-07-12, 13:43   

heh moje glany były okupiona krwią i potem :P potem bo musiałam z mamą długo pertraktować, krwią...no cóż każde pożadne glany trzeba bólem okupic żęby drugą skorą się stały ;) są klasycznie czarne bo uważam, ze takie powinny byc prawdziwe glany :) ....ale nosze je tylko jak jest snieg albo na koncerty :D bo moją oficjalną ciepłobutową milością sa oje kozaczki :roll: na 7cm obcasie :twisted: złe są ;] mam do glanów sentyment jako do pewnego symbolu ale glany różowe, białe albo we flagi..wybaczcie ale dla mne to sfoista profanacja :/
_________________

 
 
 
Ruda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-12, 22:51   

Taka jedna napisał/a:
mam do glanów sentyment jako do pewnego symbolu ale glany różowe, białe albo we flagi..wybaczcie ale dla mne to sfoista profanacja :/

Ale dlaczego?
Czy ferrari musi być dla Ciebie czerwone, a Jeep zgniłozielony?
To tylko buty, do cholery?
Profanacja, bo kolor nie taki, lecz taki. Zmiłujta się, to już podchodzi pod jakąś manię chyba;]
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2007-07-13, 09:34   

może :) ale mnie to razi ;) glan=czarny bucior, albo glany zapinane na ekspres :? poprostu glany kojarzą mi się z punkiem, rokiem, piciem po bramach. Taką pewną kuturą ;) natomiast jakoś tak mi smutno jak widze takie coś jak doda w różowych glanach :/ mam sentyment do pewnego sposobu spędzania wolnego zasu, nawet jeśli sama robię to zadko ma to dla mnie swojski posmak :) ...a te flagi i te kolorki...poprostu jest to dla mnie krzyżówka genetyczna nie koniecznie z elementami które akceptuję :/
...przeciętnemu rzymianinowi też nie spodobały by si buty które szumnie zwane są rzymiankami (mówę o cekiniasto koturnowych odmianach) ;] nie mówiąć juz o przeciętnym legioniście :P
ale to jest moje zdanie i nie wiem czemu ci to wogóle tłumacze :) jestes już trochę inną generacją :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group