Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Glany
Autor Wiadomość
virus888 
toĹĽ to istna schizma!!



Imię: damian
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 65
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2007-11-15, 18:50   

jeśli chodzi o formę to polecam HD i RENGER. w sklepach się niestety nie orientuję ale jeśli miałbym jakiś polecić to polecam "pierwszy lepszy" :D
_________________
Dziękuje Ci Guernica!!
 
 
 
kategold 
Nieokiełznana.


Imię: Kasia
Wiek: 30
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 54
Skąd: z buszu.
Wysłany: 2008-02-05, 22:57   

Właśnie coś słyszałam o tych HD...
A przy kupowaniu na co stawiać... Na cenę? Wygląd, jest jakaś najbardziej znana firma? Na prawde się w tym temacie nie orientuję:)
_________________
SkoĹ› trawnik Tato, a dostaniesz deser.
 
 
 
Achti 



Imię: Marcin
Wiek: 30
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 358
Skąd: WrocĹ‚aw
Wysłany: 2008-02-05, 23:51   

No i mam ;) Od pewnego czasu. Czarne, 10 dziurkowe firmy HD, wyglądają na wytrzymałe i chyba rzeczywiście takie są ^^ Bardzo wygodne, chociaż ochrzciłem je zdartą piętą. Ale do szkoły nie noszę, bo na przebranie się na wf miałbym za mało czasu, bo u nas szatnia to 'ekspresem'. Świetne buty, krótko mówiąc.

Kategold, co do wyglądu: wydaje mi się, aczkolwiek nie przyglądałem się dokładniej, że glany Steel'a są zgrabniejsze. HD to takie... krowy :D Lecz jeśli chodzi o wytrzymałość, to 'krowy' chyba dają z siebie wszystko ;) Ja za moje dałem 240 zł, jeśli o cenę Ci chodzi. Steele są tańsze, z tego co wiem chodzą gdzieś w okolicach 200 zł, czasami taniej. I jest większa gama kolorów, z HD to chyba tylko czarne i barwione trochę na niebiesko ;) http://www.steel.info.pl/web/glany_pl.html Tutaj wybór Steelowski.
Wybór należy do Ciebie ^^ Najlepiej przejdź się po sklepach obuwniczych, ale takich z większym asortymentem, bo w mniejszych raczej glanów nie uświadczysz ;) Na stronie HD są punkty, gdzie można kupić ich buty, sprawdź. Na Steela może też są, ale nie jestem pewien.
Ostatnio zmieniony przez Achti 2008-02-05, 23:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
mjuzik 
master



Imię: brat Jaca
Wiek: 27
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skąd: czarna dupa
Wysłany: 2008-02-06, 11:20   

A ktoś z Was może posiada glany firmy Wojas/Break Free? Sam takie mam i gorąco polecam, zwłaszcza tym, dla których będą to pierwsze w życiu glany, a dlatego że są zrobione z miękkiej skóry, podeszwa jest dosyć masywna, ale elastyczna, są bardzo wygodne. Jeśli się takie założy na początek, to raczej się człowiek nie zrazi do tego typu obuwia :) Zapłaciłem za nie 196zł, i nie żałuję żadnej z tych złotówek, bo to świetna inwestycja. Chodzę w nich już ponad rok (oprócz lata oczywiście ;) ) i jestem bardzo zadowolony z użytkowania. Oczywiście obtarły mnie trochę na początku, ale teraz nic takiego się nie zdarza. Nie muszę ich często pastować, żeby wyglądały ładnie, nie straszne im błoto, deszcze, czy śnieg, nie straszne im pogo (doceniłem je pod tym względem zwłaszcza dlatego, że wcześniej pogowałem parę razy w tłumie rozwścieczonych punków w zamszowych najkach :wstyd: (sic!)) ;)
Szczerze wszystkim polecam takie buty, nawet jeśli nie jesteście związani z żadną glanową subkulturą :) Sam kiedyś myślałem, że nigdy sobie glanów nie sprawie, ale teraz bardzo się ciesze, że się przełamałem :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
agus141 
bleyka//


Imię: Aga
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 18
Skąd: z zaskoczenia
Wysłany: 2008-09-21, 12:36   

Ja mam glany stilla i jak na razie nie narzekam choć dopiero dziś włozyłam je pierwszy raz. Nic mnie w nich nie obciera, a jak chodzę to wydaję mi się jakby były z kauczuku bo tak fajnie się skacze:)
_________________
Czwarta nad ranem,
MoĹĽe sen przyjdzie ;)
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2008-09-21, 13:00   

agus141 napisał/a:
Nic mnie w nich nie obciera
glany nie okupione krwią to nie glany :P glany które stają sie drugą skórą po wygryzieniu pierwszej! to dopiero glany! :lol: moje mnie pogryzły, od moich się odzwyczaiłam, moje są teraz na koncerty i imprezy melanżowe :P czarne oczywiście, za kostkę, klasyczne porządne robotnicze buciory :P
_________________

 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2008-09-21, 13:45   

agus141 napisał/a:
Ja mam glany stilla i jak na razie nie narzekam choć dopiero dziś włozyłam je pierwszy raz. Nic mnie w nich nie obciera, a jak chodzę to wydaję mi się jakby były z kauczuku bo tak fajnie się skacze:)


Również posiadam te glany(pisze się "Steel"). Skóra jest bardzo dobrej jakości. Bardzo zdziwiłem się, gdy zauważyłem, że nie obciera skóry, nie wyrywa włosów z nóg (niektóre glany mają beznadziejne oczka na sznurówki - bez długich skarpet nie ma co ubierać). Jedynym minusem jaki zauważyłem to to, że po jakimś czasie czuć śruby w podeszwie - wystarczy jednak włożyć dobrą wkładkę obuwniczą i po problemie.
Polecam glany o kolorze ciemno zielonym.
 
 
 
cookie 
eat my shorts.!



Imię: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: z Wenus - -
Wysłany: 2008-09-25, 14:10   

Ja kiedyś miałam glany pomarańczowo czarne i były zajebiste :D chociaż ciemnozielone też bardzo ładne :)
_________________
Dwie rzeczy nie majÄ… granic:
wszechświat i ludzka głupota.
 
 
 
penelupe 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 64
Wysłany: 2008-12-01, 00:32   

Uwielbiam laski w glanach :D Tak jakoĹ› mnie rajcujÄ… :P
Przymierzam od dłuższego czasu sobie kupić ale... nie założę ich na każdą okazje, potrzebuję raczej coś praktycznego i wygodnego... obecnie noszę coś bardziej stonowanego np: Dr. Martens przed kostkę ale sobie obiecałem, że jeszcze w tym roku kupię superowe glany za kostkę :-)
W sam raz będą pasowały do mojego czarnego zajebiaszczego golfiku z naszywką KULTu i spodni moro :D no i na koncert Kazika do białego 18.12.2008 :prosze:
hyhyhyhy... :jupi:
Ostatnio zmieniony przez penelupe 2008-12-01, 00:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2008-12-02, 18:40   

Ja w tym roku chodzę jakoś więcej w moich glanach, bo mi się płaskie buty na zimę rozwaliły i ich jeszcze nie zaniosłam do reklamacji, a obcasy mi strasznie odbijają stopy.
Tylko, ze glany też mi objadają stopy i obcierają przeokropnie i już nawet nie wiem co z tym zrobić, żeby mieć jakieś wygodne buty na zimę... :(
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2008-12-02, 22:55   

Kya napisał/a:
Tylko, ze glany też mi objadają stopy i obcierają przeokropnie i już nawet nie wiem co z tym zrobić, żeby mieć jakieś wygodne buty na zimę... :(


To bardzo dziwne. Wnioskuję, że nosisz je już dłuższy czas. Jakiej firmy masz glany?
Ostatnio zmieniony przez Fanfir 2008-12-02, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2008-12-03, 15:56   

Kya napisał/a:

Tylko, ze glany też mi objadają stopy i obcierają przeokropnie i już nawet nie wiem co z tym zrobić, żeby mieć jakieś wygodne buty na zimę... :(

Kurczę, też mam ten problem, rok i dwa lata temu nosiłam glany i nic mi nie było. Nic! A jak ostatnio założyłam, to całe stopy poobcierane... xD
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2008-12-03, 18:06   

Steel. Mam je trzeci rok, przy czym właściwie chodziłam w nich rok, bo rok temu chciałam z nich zrezygnować.
Niby są rozchodzone, ale wyglądają jak nówki bo od nowości coś z nimi nie tak było..
 
 
 
Bastet 



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 252
Wysłany: 2009-06-28, 12:05   

A ja nie wiem co jest fajnego w glanach.. ciężkie to, brzydkie i średnio wygodne (nie, nie chciałam nikogo urazić) 'nie masz glanów nie jesteś fajna/y' bez sensu. 3/4 osób w tym chodzi a to jest dziwne.. i większość je nosi bo myśli że dzięki temu będą fajni.
_________________
Nie pozwól aby ktoś cię zranił,.
Nie rĂłb sobie sztucznych granic.
Nie ĹĽyj tylko nadziejami.
Krytykę miej głęboko gdzieś,
Bo twoja duma waĹĽna jest...
 
 
 
wĹ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysłany: 2009-06-28, 12:25   

Nie zgodzę się z Bastet. Glany są niewygodne przez jakiś czas na początku, bo stopa i but muszą się nawzajem dopasować, ale potem jest już wszystko z nimi OK. To naprawdę solidne, wielozadaniowe buty, nadające się na każdą pogodę, śniegi, mrozy (zwłaszcza jeśli mają w środku ocieplenie), deszcze itp. Stosunkowo najgorzej sprawdzają się w lecie, ale jeśli się ich nie wiąże zbyt wysoko, albo wcale, to idzie przeżyć też kiedy jest 25 stopni. Czy ładne to wiadomo kwestia gustu, a dobrać sobie można takie które najbardziej się w nasz gust wpasowują.
I nie wydaje mi się, żeby ktoś poza kinderpunkami i kindermetalami kupował glany, żeby być fajnym...
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group