Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Beckham
Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-15, 20:13   Beckham

Co myślicie o całej sprawie związanej z jego osobą? Traktujecie jego wyjazd jako emeryture z milionem $ tygodniowo, czy on naprawde ma ambicję pociągnąć piłke amerykańską i podnieść klub galaxy na wysoki poziom?

Wydaje mi sie ostatnio, że odkąd kobiety weszły w świat piłki to różne dziwne rzeczy się dzieją. Najpierw żona Shevy do Londynu, teraz Victoria od Hollywoodu... wszystko się wokół nich obraca. :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2007-01-15, 20:16   

Wiadomo, ze Beckham przszedł tam tylko dla pieniedzy ale w sumie on juz swoje przeszedł, najlepsze lata wiadomo miał w Man.Utd i ten słynny rok 99 :) do dzis najlepsza edycja l.m jak dla mnie a teraz w USA Chilluje :)
_________________
żołnierze idealni
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2007-01-17, 09:21   

Ja Beckham'a lubiłem tylko z liczbą 7 w czarnej na wyjeździe lub czerwonej u siebie koszulce. Wtedy to był ziomek, teraz drugie piętro...

Beckham jak inni piłkarze zmieniają kluby dla pieniędzy lub sławy :)

Proste?
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-17, 09:28   

No lub też żona chce sie przeprowadzić w inne, bardziej interesujące dla niej miejsce. :) ...wtedy piłkarz mówi, że chciałby pomóc klubowi się podnieść.. idąc do ligi gorszej od polskiej. :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-01-17, 10:19   

Teraz zrobił się on gwiazdą mody, lansu itp a nie piłki nożnej! Nie lubię go. Zresztą nawet grać już nie umie, tylko dobrze karniaki strzela :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-17, 13:26   

Grać nigdy dobrze nie grał, chwalili go za dobre dośrodkowania, a on przecież wrzucał piłke w tłok po prostu... nie mógł podawać, bo np. jak jest rożny to wszyscy sie przemieszczają cały czas, trzymają, odpychają.

Karne każdy może strzelać, a on nie strzelił 2 razy z rzędu na MŚ. `96 ćwierćfinał i 2004. :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2007-01-17, 16:04   

Nom co do karnych to akurat słabo... jednak ma przypisane, ze dobrze dosrodkowywał (czesto po jego centrze padala brama.. jeszcze za czasnow Manu) noi rzuty wolne umial wykonac, najlepszy jego okres to tak 98-2002
_________________
żołnierze idealni
 
 
skazanynabluesa



Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 127
Wysany: 2007-01-30, 16:33   

dobrze ze zmienia klub ... Real To potega ... ale bez niego ..
ja np. na jego plakat nalepilem pokemona o nazwie tangela
_________________
http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1341c

żałoba ;(
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-01-30, 16:45   

Beckham... jesli sie postara to przejmie LA Galaxy tak wiec walczyc musi.. ale i bez tego to on plywa w kasie.. :>
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-01-30, 18:21   

Tylko brał kasę od Realu, bo później nie było z niego pożytku ani marketingowego ani piłkarskiego.
Moim skormnym zdaniem odejśćie Ronaldo i Beckhama było symbolicznym skończeniem z erą gwiazd (początek końca tej strategii był moim zdaniem bo zwolnieniu del Bosque).
Niedługo zaczną się zwycięstwa Realiku nad innymi, jeżeli nie w tym sezonie to w następnym będą mistrzem Hiszpanii.
_________________
Hail to the Beast!
Ostatnio zmieniony przez kakti 2007-01-30, 18:21, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-30, 20:07   

Zawsze mówiłem, że jak real bedzie dokupował gwaizdy to nic nie osiagnie a sie rozpadnie.. no i Ronaldo do Milanu... Real słabiutko w lidze i w LM. :]
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
azazel 



Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 1
Wysany: 2007-01-30, 21:23   

Beckham jak grał w MU to jeszcze przeszło by mi przez gardło "dobry gościu" ale jak przeszedł do mojego Realu to stracił u mnie uznanie ;/ ewidentnie przeszedł dla kasy, nie pasował do stylu gry realu, technicznie to go bramkarz przerasta (no jedynie te wolne) ale za to koszulki w azji sprzedawały się tak że na tajwanie nie wyrabiali z szyciem :lol: , reklamy, konkursy, itd to był caly beckham. Więc cieszę się bardzo że wreszcie przejdzie do MLS tam ma blisko do hollywood i do chinatown :lol: będzie tam pasował !! jak mu tam nie wyjdzie zawsze go w japonii przyjmią :D

pozdr
 
 
skazanynabluesa



Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 127
Wysany: 2007-02-10, 12:57   

no fajjnie jak by w Japonni grał xP
_________________
http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1341c

żałoba ;(
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-02-21, 14:57   

Eh! Bekcham jak przyszedł do Real Madrid, to było widać, że się stara i że chce osiągnąc jak najwyższe miejsce. Początki RM z Bekchamem były przecież nie do uwierzenia!!! Ja z chęcią oglądałam mecze RM... ale po czasie coś się zmienił ;/ już nie było jak na początku, tak jakby mu się ten klub znudził !! :shock: Poprostu stracił tą chęć o walczenie o swój klub a skoncentrował sie bardziej na ''money, money'' ;/ Ale trzeba przyznać, że RM był dumny, że go mieli w klubie! Tego jestem pewna :)
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-02-21, 16:10   

Dla Beckhama nie było miejsca w RM na boisku...
Na prawym skrzydle bardzo dobrze radził sobie Luis Figo, Beckham został ściągnięty tylko po to żeby Chinole miały kolejny powód żeby wielbić Królewskich...
Tułał się ten zawodnik najpierw jako środkowy pomocnik, potem jako defensywny... ale na tych pozycjach był jedynie przeciętny, grał dla nazwiska... a ostatecznie wyszedł z wprawy nawet przy wolnych...
No cóż... Real pogrzebał już niejednego zawodnika... Beckham jest kolejny na liście...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group