Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Na całe życie...
Autor Wiadomo
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-12-21, 20:38   Na całe życie...

Jak uważacie czy to prawca że ta jedeyna prawdziwa pisana nam miłośc może się przytrafić tylko raz w życiu ? Czy to raczej romantyczne bujdy i kochac mozna wiele razy ?
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-21, 20:43   

Myślę, że kochać można wiele razy.
Zdecydowanie.
Tylko czasem sentyment większy.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-21, 20:53   

Kochac mozna wiele razy, ale jest ta jedyna wielka milosc.. zdarza sie raz.. ale my nigdy nie wiemy czy to ta, choc zawsze nam sie wydaje, ze to wlasnie teraz, tu, ta.

Ale hmm... czy para, ktora sie kocha tą szczera prawdziwa miloscia moze razem mieszkac i zyc 50 lat? Nie wiem... wydaje mi sie, ze piekniejsza jest jezeli jest platoniczna. A jezeli chodzi o 50leci pożycia.. to tam pożadanie, magia, czar sie wypala, ale dobro i milosc moze zostac do konca.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Blanca 2006-12-23, 22:01, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-12-21, 21:11   

Zdarza sie :) i tylko raz....tylko problem w tym ze nie kazdy wie ktora to ta prawdziwa...i czy to wlasnie ta ;p
Mkj napisa/a:
A jezeli chodzi o 50leci pożycia.. to tam pożadanie, magia, czar sie wypala, ale dobro i milosc moze zostac do konca.

zgadzam sie w stu procentach :) dowod mam w domu ;D ( chyba pisze to na tym forum setny raz :P ale co...chwale sie ;D )
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
*perełka* 
ech....


Wiek: 36
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skd: z zaskoczenia
Wysany: 2006-12-21, 23:42   

Według mnie kochać można wiele razy, ale raz zdarzy się miłość na całe życie. Człowiek, z którym nawet jeżeli nie będziemy, a nawet będziemy z innym, to i tak będziemy wiedzieć, że to było to.
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-22, 07:43   

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, mogę odpowiedzieć za jakieś 50 lat, bo wtedy mnie życie nauczy czy jest czy nie (jak dożyję do tylu lat :P )
Prawda jest jednak taka, że wg mnie każda odpowiedź na to pytanie jest dobra. Jeden powie nie ma, inny znów, że jest i chyba obydwie są prawdziwe, bo wszystko zależy od doświadczeń i obserwowanych wzorców... Mając
ajs napisa/a:
dowod mam w domu ;D
zawsze łatwiej w jedną na całe życie miłość uwierzyć niż np dzieciom z rozbitych rodzin, które straciły przez to poczucie stabilizacji.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-12-22, 14:16   

Kochać można wiele razy. Z tego co wiem, słyszałam i przeczytałam to po wziąciu ślubu, ludzie średnio darzą się miłością przez 4 lata później albo jest głębokie przyzwyczajenie i przywiązanie albo rozwód.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-12-22, 21:05   

Żabka160 napisa/a:
słyszałam i przeczytałam to po wziąciu ślubu, ludzie średnio darzą się miłością przez 4 lata później albo jest głębokie przyzwyczajenie i przywiązanie albo rozwód.

:o
przeciez to bez sensu...ja tam bede kochac cale zycie....
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2006-12-23, 00:34   

ajs napisa/a:
:o
przeciez to bez sensu...ja tam bede kochac cale zycie....
tego niestety nie możesz przewidzieć....


Żabka160 napisa/a:
słyszałam i przeczytałam to po wziąciu ślubu, ludzie średnio darzą się miłością przez 4 lata później albo jest głębokie przyzwyczajenie i przywiązanie albo rozwód.
też coś podobnego czytałam. Okres 3-4 lat.


A co do tematu: uważam że to co nazywa się MIŁOŚĆ to wszystko sprawa chemii....no wiec moze sie nie wypowiadam :P
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-23, 00:40   

Unconventional napisa/a:
też coś podobnego czytałam. Okres 3-4 lat.

Ale wy mowicie o chemii, pozadaniu.. czarze, ktory widzimy w nowo poznanej osobie.. fascynacji.

Milosc to dobro, cieplo, ktore czujemy do osoby, na ktorej na ZALEZY... to jest szacunek do drugiej osoby, przywiazanie i oddanie... to jest MILOSC... i to NIE przemija.. wy mylicie pojęcia troche.

Ja nie mowie, ze pozadanie i chemia jest zla ale to oczywiste, ze to minie.. a jak mija to nie znaczy, ze sie odkochujemy, pfff.. prosze was... Cheap thirlls (by JJ)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-12-23, 09:55   

Eos napisa/a:
Myślę, że kochać można wiele razy.

Ale tylko raz prawdziwie... tak na 100%.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-23, 11:39   

Cytat:
Ale tylko raz prawdziwie... tak na 100%

Nie zgadzam się. Myślę, że może zaistnieć piękny, stu procentowy związek, może on się rozpaść i może po jakimś czasie powstać kolejny taki.

Miłość jest owszem magiczna ale też w pełni powtarzalna.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-12-23, 11:50   

guevara napisa/a:
Myślę, że może zaistnieć piękny, stu procentowy związek, może on się rozpaść i może po jakimś czasie powstać kolejny taki.

No tak, ale skoro się rozpadł to czy aby na pewno był taki piękny?
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-23, 13:20   

Przyczyn może byc przecież wiele. To, że się rozpadł nie oznacza, że piękny nie był.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-23, 15:17   

Mazinka ty nie jeden raz pokazywałaś, że wierzysz w tą jedną jedyną miłość i może masz rację. Życzę Ci żebyś właśnie taką jedną jednyną miłość spotkała... Szczerzę nie wierzę jednak w to (na chwilę obecną) i albo totalnie nie znam się na tym uczuciu i nigdy nikogo naprawdę nie kochałam albo kocham teraz kogoś (z kim byłam ale juz nie będę zapewne) uważając jednocześnie, że po upływie długiego czasu (a może i nie długiego :| i spotkaniu odpowiedniej osoby) drugi raz też byłabym do takiego uczucia zdolna.
Zycie pewnie mnie nauczy ale wolę z góry nie zakładać idealistycznych rowiązań, żeby się śmiertelnie nie rozczarować.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group