Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Czego nie tolerujecie w związku ??
Autor Wiadomo
Emiya
[Usunity]

Wysany: 2007-02-24, 22:15   Czego nie tolerujecie w związku ??

Czy są takie rzeczy..których byście w związku nie wytrzymali..a moze jest coś czego nie cierpicie a nie mozecie nic na to poradzić???
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2007-02-24, 22:21   

Gadania o jego byłych dziewczynach "A wiesz ta co byłem z nią wczesniej to była cudowna, rany a jak ona całowała" Kurde jak ja tego nienawidze, czuje sie wtedy porównywana do kogoś i czuje się jakbym niespełniała "pewnych norm" :/
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-02-24, 23:35   

Ja za to nie lubię, nie cierpię niedomówień...nienawidzę, kiedy ta druga osoba zamiast powiedzieć co jest nie tak, co ją boli-ucieka, czeka, aż druga połowa domyśli się czego ona oczekuje... ;/
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-02-25, 08:30   

somebody napisa/a:
druga osoba zamiast powiedzieć co jest nie tak, co ją boli-ucieka, czeka, aż druga połowa domyśli się czego ona oczekuje... ;/


Uwierz mi, że tak już we wszystkich związkach jest :wink: i niestety na to nic nie poradzisz...


*Za to ja wam powiem, że mój aktualny chłopak jest moim pierwszym chłopakiem i ja jego, więc co do porównywania mam z głowy :P Chociaż wątpie, żeby mi gadał o nich jakby je miał, bo wkońcu to oznacza, że nie decenia Ciebie :| Przecież każdy dobrze wie, że takie gadanie o ''byłych'' to przecież niemiłe!! No ale ja w takiej sytuacji na szczęście nie jestem :wink:

Nawet mogę powiedzieć, że nie ma rzeczy co bym nie tolerowała... Mój misiek jest taki dobry... eh! :oops: Chociaż też wam powiem, że on kibicuje strasznie jednemu klubowi, poprostu wiem, że ten klub jest bardzo ważny dla niego, zawsse ogląda mecze, stara sie by coś osiągnąc na ten temat... no i nieraz czuję się, że ja jestem na boku, tzn. że najpierw jest ten klub a dopiero potem ja :( No cóż, ja mu kibicować zabronić nie mogę! Nigdy w zyciu! Ale jeśli to temat co nie znosimy w związku, to ja chyba jedynie to :P Ale jakoś przeżyje...
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Emiya
[Usunity]

Wysany: 2007-02-25, 12:13   

somebody napisa/a:
Ja za to nie lubię, nie cierpię niedomówień...nienawidzę, kiedy ta druga osoba zamiast powiedzieć co jest nie tak, co ją boli-ucieka, czeka, aż druga połowa domyśli się czego ona oczekuje... ;/

No własnie też tego nie lubie..ehh
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-02-25, 15:10   

Czego w związku bym nie wytrzymała, hm ...
Na pewno braku szacunku. Braku zainteresowania.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Kropka... 



Wiek: 35
Doczya: 16 Lut 2007
Posty: 138
Skd: Znikąd
Wysany: 2007-02-26, 17:47   

Nie zniosłabym ciągłych małych 'kłamstewek'... ;/
_________________
Głęboki upadek prowadzi często do wielkiego szczęścia.
J.W.Goethe
 
 
 
scarlet 


Doczya: 23 Lut 2007
Posty: 9
Wysany: 2007-02-26, 22:24   

Najgorsza chyba jednak jest i tak zdrada....
_________________
Co należy zrobić po upadku-to co robią dzieci... podnieść się...;p
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-02-26, 23:01   

Papierosów.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-02-26, 23:04   

brak zaufania :| i takie ciągłe posądzanie mnie o kłamstwo :( ...dobra jestem wyrachowana kłamczucha jak strach u tyłka, no ale dowiedział się o tym odemnie a nie poznał z autopsji :evil: hih..moje kochanie nie miało wcześniej dziewczyny więc nie jestem porównywana...ale (zawsze jest jakieś ale) nienawidze jak wraca do mojego poprzedniego związku (kompletna pomyłka, jego kumpel, debil,etc.nie ma co gadać) :cry:
hmm...co by tu jeszcze
A! juz wiem :) jak mi przypomina jaki jest jego ulubiony kolor oczu, mianowicie brązowy...ja mam koloru stali :| delikatne to moje kochanie nie ma co :wink:
i jeszcze coś. jak zdarza mu się traktowac mnie przedmiotowo :shock: np. klepać po tyłku w miejscach publicznych :evil: nie cierpie! co ja jestem?! szkapa?! to taki męski odpowiednik obsikiwania murków. "mój teren, moja własnośc" :wkurzony: wrrr...przecież każdy wie, że to nie facet ma kobietę, tylko dziewczyna faceta :P
_________________

 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-02-27, 14:19   

Kłamstwa.
Brak szacunku.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Randal_Graves
[Usunity]

Wysany: 2007-02-27, 22:59   

Nienawidzę ograniczania drugiej osoby. Brak akceptacji = brak związku.
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-03-14, 10:45   

Nienawidze zdrady, kłamstw i tych niedomwień (chociaż sama też niedomawiam ;] ). Ale to wszystko jest normalne. Niestety. Gdyby mnie zdradzono wybaczyłambym, ale za drugim razem już nie. Wole wiedzieć na czy stoję i dlatego nie chce kłamstw w związku, to burzy zaufanie do drugiej strony.
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
lovv 
sexi krejzolka.



Wiek: 35
Doczya: 18 Mar 2007
Posty: 167
Skd: ja wiem.
Wysany: 2007-03-20, 16:03   

-zdrad
-ograniczania sie wzajemnie
-przesadnej zazdrosci
-kłamstwa
_________________
Is it 'cos I'm cool?
 
 
JuKoTo 
bitch


Doczya: 31 Mar 2007
Posty: 30
Skd: You're Mind
Wysany: 2007-03-31, 19:37   

Ja w ogole nie lubie slowa zwiazek, to bardzo ogranicza a ja lubie byc wolna.. jak nie ten to inny xD
jesli juz jestesmy razem.. nie toleruje zazdrosci to tylko swiadczy o slabosci i niestalosci w danym zwiazku w koncu mamy sie kochac i ufac sobie nazwzajem.
Co tam jeszcze a tak... klamstwa moze i prawda w oczy jest bolesna ale ja cenie takich ludzi.. :P
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group