Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
+15
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-08-16, 22:43   +15

Co myślicie o związkach gdzie druga osoba jest strasza o conajmniej 15lat? Czy są one od razy skazane na niewypał?
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2006-08-16, 22:51   

Ależ skąd.. moja ciotka jest starsza od wujka o 14 lat. Wzięli ślub gdy on tylko skończył maturę.. Są już ze sobą ok. 20 lat i jak widać są szczęśliwi.

[ Dodano: 2006-08-16, 22:52 ]
Tylko że rodzina wujka na początku nie akceptowała jego żony...
nie wierzyli, ze to moze być miłość...

a jednak :)
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-08-16, 23:06   

Miłość to miłość, dla mnie nie ma różnicy ile kto ma lat, chociaż dla niektórych to może to być jakaś przeszkoda, ja jednak w póżniejszym wieku nie widzę problemu...
Nie nie są skazane na niewypał, bo taki los czeka głównie te małżeństwa, gdzie nie ma miłości. Jeśli ludzie się rozumieją, wiek nie gra roli, tak sądzę...
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-08-17, 07:20   

jakby moja kolezanka miala chlopaka starszego o 15 lat to byloby mi dziwnie troche ale problemu bym nie widzial by mogliby byc ze soba.. musi jednak byc odpowiedni wiek zarowno jednej jak i drugiej osoby.. bo przeciez 20-latek i 5-latek ?? ... :P
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2006-08-17, 19:59   

Jak jest miłość, to wszystko inne schodzi na ten drugi plan. Wiek też.
A może wiek przede wszystkim? :|
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-08-17, 20:05   

bo to jest tak dziwnie...
jak dziewczyna ma lat 16 a chlopak jest ( np o 10 lat ) starszczy i ma 25..
to łooo :o wszywstkie oczy patrza...i wszyscy ze to nie wypada i wogole..a przynajmniej w mniejszych miastach tak jest..
a jak dziewczyna ma 20 - a chlopak 30 to juz wszystko w porżadku :|
dziwne...
tak tak , takie związki mogą byc jak nabardziej udane i wogole :)
moj dziadek jest od babci o 11 lat starszy - 50 lat po slubie już są :O ( jestem dumna :D )
i moj kuzyn od swojej zony o 12 :) - 4 lata po slubie juz są ;D
heh...i uklada im sie bardzo dobrze:)
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-08-17, 20:10   

pisałam o tym wiele razy..miłosc nie zna barier..
ja się nie wypowiem, bo jakos mnie nie pociągają faceci po 30 :wink:
tzn w otoczeniu.
 
 
 
buziaczek 
:*:*:*:*



Imi: Madzia;)
Wiek: 34
Doczya: 01 Cze 2006
Posty: 545
Skd: Kolorowe Sny
Wysany: 2006-08-18, 10:11   

Jeżeli to jest prawdziwa miłość to ona do metryki nie zagląda :) ale ja na taki związek bym się nie zgodziła. Moja kumpela miała kieyś chłopaka w wieku 31 lat normalnie jak szli razem wyglądali jak ojciec z córką :wstyd:
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy ją sercem:*:*:*

Ostatnio zmieniony przez buziaczek 2006-08-18, 10:38, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Białogłowa 
ZmArTwYcHwStaŁaM?



Wiek: 35
Doczya: 05 Cze 2006
Posty: 202
Skd: MaZuRy
Wysany: 2006-08-18, 10:26   

na dzień dzisiejszy to nie wyobrażam sobie żebym mogła mieć chłopaka co ma 30 lat... jak ja bym pokazała jego swoim rodzicom ?? :lol: By mnie z domu nie wypuszczali :P Ja dla swojej córki też bym wybijała taki związek z głowy.. niech szuka kolesia w swoim wieku a nie takiego starego konia ;/ , bo czego może chcieć taki facet od 16 latki ?? :| Osobiście nie popieram takich związków..
_________________
Oczaruj mnie lub rozpłyń się..
 
 
 
niewidzialna18 



Wiek: 36
Doczya: 15 Cze 2006
Posty: 170
Skd: zależy
Wysany: 2006-08-24, 12:51   

Ja teraz mam sytuacje gdzie ja mam 19 lat a facet 34 i chce ze mna byc i zakladac rodzine :lol: Logiczne ze niema takiej opcji i boje sie takiego zwiazku ,chociaz jest to naprawde fajny facet tylko ze jednak wiek robi duza przepasc pomiedzy nami. Zawsze miałam starszych facetów ale góra o 9 lat nigdy o 15 czy 20 :)
_________________
" Wszyscy sie szprycuja kłamstwem, jak narkoman chemią "
 
 
 
v.
[Usunity]

Wysany: 2006-08-26, 12:16   

wiek ROBI roznice, nie wazne czy sie tego chce czy nie, bo:
a) on ma lat 30, ona lat 15 - on chce zakladac rodzine, ustatkowac sie etc. ona? jest mloda, chce sie bawic, korzystac z zycia, poznawac ludzi etc. - zalozmy, ze ona sie zgodzi zyc wg. niego to po kilku latach bedzie zalowac, ze nie miala szalenstw mlodosci i zostanie zgorzkniala zona. albo odejdzie. whatever.
b) on ma lat 40 ona 25 - tutaj jest lepiej bo ona szuka odpowiedzialnego ojca, meza etc. a on moze jej to dac.
c) on ma lat 65 ona 50 i tak dalej - zona zamienia sie w pielegniarke dla swojego meza, patrzy jak sie szybko starzeje, a ona? dalej moze mialaby chcec i sily na zycie - ale musi zajmowac sie swoim staruszkiem.
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-08-27, 13:32   

Zgadzam się z v. Bo przecież nawet mniejsza różniac wieku kiedy dziewczyna lat 16 a facet 26 to jest już 10 lat różnicy,jest ona w tym momencie bardzo zauważalna.Ona młoda dziewczyna chcąca zasmakowac życia,szleństw itd a on mężczyzna który chciałby miec zapewne ustabilizowane życie,chciałby się ustatkować.
Moim skrmnym zdaniem odpowiednia różnica(o ile taka już musi być) jest do 3 góra 4 lat,ponieważ nie jest ona aż tak widoczna w przypadku lat 6,8,10,12,15 itd.Ja osobiscie chyba niezdecydowałabym się na związek z mężczynzą który było odemnie straszy choćby i o 6 lat.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-08-27, 13:55   

Żabka160 napisa/a:
Ja osobiscie chyba niezdecydowałabym się na związek z mężczynzą który było odemnie straszy choćby i o 6 lat.

teraz tak mowisz:P
a jak strzeli w Ciebie milosc ! na wieki wiekow amen to nie bedziesz patrzyla na wiek !
ja nie wiem czy bym zgodzila sie na taki związek...patrzlabym sercem! mam przyklad w rodzinie ze takie związku sąmozliwie i są bardzo trwałe !
wiek nie ma nci do znaczenia....bo czy ludzie są w jednym wieku czy kobieta strarsza czy on...to i tak jak nie mają byc razem i tak nie bedą....a jak mają to bedą ! proste (:
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
MeRQuR 


Doczy: 11 Sie 2006
Posty: 144
Wysany: 2006-08-27, 19:06   

W sumie się mówi "miłość nie wybiera", ale jakoś już bardziej mi przechodzi związek, gdzie kobieta jest starsza (ale też bez przesady), bo ze starszym facetem o 10++ to lekka przesada.
Kto co lubi.
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2006-08-27, 19:10   

Między moim dziadkiem i babcią była różnica wieku kilkunastu lat... i co? I wytrwali w miłości wiele lat :) wiek naprawdę nie jest ważny.
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group