Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Co się gapisz pedale?
Autor Wiadomo
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2007-03-04, 17:03   Co się gapisz pedale?

Nie wiedziałem czy ten temat wstawić do humoru czy do aktualności :)

Oto artykuł:

Plakaty z takim hasłem wiszą na ulicach Warszawy. To początek kampanii na rzecz tolerancji prowadzonej przez homoseksualistów.

Od piątku na ulicach Warszawy wiszą plakaty z napisem "Co się gapisz, pedale?", "Co się gapisz, lesbo?!". Bezpośrednie w swym przekazie bulwersują co poniektórych. Takie mają być – prowokujące do dyskusji nad tym jak wiele jest wobec gejów i lesbijek nienawiści .

Każdy z nas zna kawały o pedałach. Śmieszne dla niektórych, dla gejów i lesbijek są najczęściej obraźliwe. W szkołach na porządku dziennym są słowa pedał, ciota, lesba. Nie dotyczą gejów i lesbijek, bo ci w polskich szkołach ukrywają się przed nietolerancją. Przyzwyczailiśmy się już do obraźliwych określeń z ust polityków.

Bulwersujące? Czy normalne? Co sądzicie?

źródło
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-03-04, 17:11   

Ja pierdzielę. rotfl

Duża przesada, nie wiem co to w ogóle ma zdziałać. Znowu jakieś pierdoły wymyślają, szkoda słów.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2007-03-04, 18:43   

Nie rozumiem zupełnie bulwersacji. Chociaż powiem, że nieco dziwny pomysł. Moze owsze wywoła to jakieś dyskuse, ale zapewnie nad tym czy wycofać plakaty czy nie.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-03-04, 19:00   

A tam, mnie w ogóle homoseksualiści nie uwłaczają....Nie rozumiem po co ta afera, a po drugie też, co w tym śmiesznego. Nad nietolerancją Polaków z której wynika potrzeba organizowania takiej kampanii, trzeba raczej płakać.
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-03-04, 20:33   

Aneta napisa/a:
Nad nietolerancją Polaków z której wynika potrzeba organizowania takiej kampanii, trzeba raczej płakać.


I tu się zgadzam, gdyby nie to jaką postawę Polacy reprezentują nie trzeba by było takich kampanii, drastyczne i szokujące, ale może podziała na ludzi...
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-03-05, 01:56   

Nachapają się tylko większej ilości przeciwników, będą większe burdy, więcej agresji. Niepotrzebne.

To, że są kawały o gejach to nie znaczy, że to ich obraża znam osobiście jednego geja, który opowiada ciągle o nich kawały (co poniektórym z forum mówiłem xD )
To jest tk jak o kawałach o żydach. Bardzo lubię, są śmieszne... ale nie obrażam nimi ludzi, którzy zginęli w obozach, mam do nich szacunek... niektórzy tego nie rozumieją, ale ja ich nie zmuszam.

Może kawały o żydach to cięższy przypadek do zrozumienia. Ale blondynki... ? Jest więcej kawałów o nich a nie robią manifestacji, myśle, że ten argument jest w 100% chybiony.

admin napisa/a:
W szkołach na porządku dziennym są słowa pedał, ciota, lesba


Słowo kurwa, chuj też... czy mówiąc kurwa masz na myśli prostytutke? Nie, to tylko wulgaryzm, który jest nieodzowną częścią każdego języka.
Kolejne chybienie. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
hamachi
[Usunity]

Wysany: 2007-03-05, 12:55   

napewno bulwersuje bo chyba o to chodziło gejom , nie ?
uważam że dobrze zrobili .... każdy ma prawo do własnego zdania
 
 
Paulus 



Doczy: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wysany: 2007-03-13, 17:25   

hamachi napisa/a:
każdy ma prawo do własnego zdania

Proponuję rozwiesić plakaty "Heil Hitler" i "Batiuszka Stalin najlepszym przyjacielem dzieci".
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-03-13, 18:20   

Mkj napisa/a:
Nachapają się tylko większej ilości przeciwników, będą większe burdy, więcej agresji. Niepotrzebne.
Ale ja nie rozumiem po cholerę ta agresja ? ;/ Osobiście to nie jestem za legalizacją małżeństw homoseksualnych, nie nie. No ale np gdybym widziała na ulicy dwóch panów za rączkę, raczej nie przeszkadzałoby mi to....
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-03-13, 18:38   

Cytat:
Proponuję rozwiesić plakaty "Heil Hitler" i "Batiuszka Stalin najlepszym przyjacielem dzieci".

lol, no właśnie. każdy może mieć własne zdanie :P

Aneta, a niech się chłopaki trzymają za rączkę jak chcą. Tylko co to ma do plakatów?
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-03-13, 18:41   

Klang napisa/a:
Aneta, a niech się chłopaki trzymają za rączkę jak chcą. Tylko co to ma do plakatów?
A co do plakatów..to ktoś wpadł na ''świetny'' pomysł propagowania tolerancji... :] ale ja myślę że jeśli ktoś najchętniej wysłałby homoseksualistów do komory to i tak nic nie da...Bo są niestety jeszcze w Polsce tacy ludzie.
Ostatnio zmieniony przez Pica 2007-03-13, 19:16, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-03-13, 19:05   

Aneta napisa/a:
A co do plakatów..to ktoś wpadł na świetny pomysł propagowania tolerancji

Jestem tolerancyjny, ale plakaty to głupota. Po co intymność i seksualność wieszać na plakatach?

I jeszcze wulgarnymi słowami.

Czy ja mam rozwiesić: "Dupie kozy za stodołą" jeżeli to robie.. czy robić to, żeby nikt o tym nie wiedział?

To jest tak jak z afro-amerykanami... ludzie są tolerancyjni... ale jeżeli jakiegoś zaczepisz to jesteś rasistą.

Ci ludzie sami tworzą sobie przywileje. Jeżeli ja pobije gościa bo mi ukradł telefon.. a okaże sie, że jest gejem to ja jestem zły i nietolerancyjny a on święta krowa.

Tolerancja i wolność to pojęcia względne. Jeżeli 2ch panów chce uprawiać ze sobą seks.. niech to robi, 7 razy dziennie... mam to gdzieś... ale niech nie robi tego przy mnie, niech sie tym przede mną nie chwali itd.

Gdyby wszyscy ludzie (biorą pod uwagę, że mamy takie same prawa) chcieli o tym mówić, to wisiały by plakaty: 'Uprawiam anal' 'masturbuję sie 2 razy dziennie' 'lubię minetki'

1. to jest wulgarne.
2. Dotyczy intymnych spraw.
3. Wg mnie tymi plakatami zyskali sobie więcej wrogów... to nie tędy droga.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Paulus 



Doczy: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wysany: 2007-03-13, 20:10   

Aneta napisa/a:
A co do plakatów..to ktoś wpadł na ''świetny'' pomysł propagowania tolerancji... :] ale ja myślę że jeśli ktoś najchętniej wysłałby homoseksualistów do komory to i tak nic nie da...Bo są niestety jeszcze w Polsce tacy ludzie.

Dlaczego nie ma tolerancji dla ludzi, którzy chjcą wysłać gejów do komory?
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-03-13, 20:36   

Paulus napisa/a:
Dlaczego nie ma tolerancji dla ludzi, którzy chjcą wysłać gejów do komory?
Bo to niehumanitarne. Paulus, czy tobie gej zrobił krzywdę ? Może spojrzał sie na twoje zakupy i mleko w siatce ci skisło ? Ok, wiem ze ty tylko pytasz, ale sorry takie coś w ogóle dla mnie jest abstrakcją w dzisiejszych realiach.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-03-13, 20:42   

Paulus napisa/a:
Dlaczego nie ma tolerancji dla ludzi, którzy chjcą wysłać gejów do komory?

No nie czy wy naprawdę jesteście tacy zacofani ?? Czy my żyjemy w czasach gdy ludzi palili na stosie za to że byli inni ? Ja nie mam nic do gejów czy lesbijek jeżeli są tacy to dobrze nie moja sprawa co robią, tylko ich prywatna !!
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group