Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kocham CiÄ™ - kiedy?
Autor WiadomoϾ
Mea 
Uśmiechni się i zabij mnie



Imiê: Isa
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 05 Sty 2008
Posty: 18
Sk¹d: Z daleka
Wys³any: 2008-01-06, 14:58   

"ALE ty Słonko cały czas mówisz o związku...
a gdzie miejsce na ludzi odrzuconych, niechcianych przez tą osobę którą kochają? "


No tak , ale to się już mija z tematem. =)
A co do tej osoby , to znam podobny przypadek, koleżanka "kochała" 5 lat jednego chłopaka , nie spała , płakała i cierpiała. Po czym po tych 5 latach gdy go poznała bliżej okazało się że to jednak nie był jej "wymarzony".

""Mea, piszesz pięknie.. ale o tym jak dbać o miłość... czy jak będziesz uprzejma, uległa gdy trzeba to się ta miłość w nim czy Tobie dopiero narodzi? ""


Nie nie o to mi chodziło, mi np. trodno się zakochać, tak jak ostatnio co ze tego że koleś który był mną zaineresowany był ładny i podobał się wielu dziewczyną, śmiać mi sie chciało jak kolezanki mowiły mi "Ale Ty jesteś głupia straciłaś taką szanse" No ale mi chodzi o to ,ze żebym się musiała zakochać , to musze dobrze poznać tego człowieka,wszyscy mowią mi że ja chyba nie mam uczuć skoro tak traktuje ludzi. Ale to nie jest prawda raz się zakocham, przez całe wakacje spotykałam się z jednym chłopakiem którego poznałam w czerwcu,dużo rozmawialiśmy i spędzlismy czesto ze sobą czas i wtedy dopiero pod koniec sierpnia obudziło się we mnie uczucie do niego, ale to chyba było juz za późno. Dlatego czasem żałuje że jestem z charakteru taka a nie inna , że nie potrafie się zakochać "od tak" to nie jest proste.
_________________
Dławi mnie tlen , a każdy dzień wymyka się.
Ostatnio zmieniony przez Mea 2008-01-06, 14:59, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
kategold 
Nieokiełznana.


Imiê: Kasia
Wiek: 30
Do³¹czy³a: 30 Sty 2008
Posty: 54
Sk¹d: z buszu.
Wys³any: 2008-01-30, 22:07   

Mnie jeszcze tego nikt nie powiedział i narazie nie chce tego usłyszeć.
_________________
SkoÅ› trawnik Tato, a dostaniesz deser.
 
 
 
iTsOnLyMe91 



Imiê: Justyna
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 26 Cze 2008
Posty: 115
Sk¹d: Rybnik
Wys³any: 2008-06-26, 17:22   

Hmm... w sumie jeszcze nie usłyszałam od mojego faceta, że mnie kocha =((( jesteśmy już ze sobą prawie 3 miesiące... wiem, że to mało czasu, żeby określić, czy się kocha czy nie... ale jeżeli jest już ze mną tyle czasu, to chyba musi coś czuć, co nie? Ech... może kiedyś się doczekam =DDD ale podejrzewam, że to niesamowite uczucie, jeżeli bliska, kochana ci osoba mówi, że Cię kocha =))) :buja w oblokach: =DDD
_________________
... Kocham Cię już wiem
Jedno słowo cichy szept
Kocham Cię już wiem
jedno słowo a tyle mieści się ...

<3
 
 
 
Igriana 
Black Cat



Imiê: Paulina
Wiek: 38
Do³¹czy³a: 26 Gru 2006
Posty: 771
Sk¹d: pÅ‚ynie czas?
Wys³any: 2009-05-30, 17:12   

Hm, usłyszałam to w odpowiedzi na swoje "Kocham Cię" w okolicznościach klimatycznych, intymnych i pamiętnych :]
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie wÅ‚adcy MyÅ›li
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2009-05-30, 18:01   

UsÅ‚yszaÅ‚am kilka razy, zostaÅ‚y wypowiedziane hm… nieszczerze, bezmyÅ›lnie.
Natomiast ja nigdy nie powiedziałam tych magicznych słów, zbyt wiele dla mnie znaczą ,aby mówić je nie będąc pewną swych uczuć.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
Ostatnio zmieniony przez Kya 2009-06-02, 19:59, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2009-05-30, 22:16   

ja chyba po raz pierwszy usłyszałam to od swojego faceta dlatego, że chciał mnie zaciągnąć do łóżka :| szczerze mówiąc wątpię czy wtedy to czuł..może myślał, że tak czuje ale chyba nie czuł ;) ja pierwszy raz powiedziałam je tuż po jego słowach. Ale czy wtedy tak było? nie wiem. Na pewno oboje jeszcze wtedy byliśmy trochę oszołomieni tym, że jesteśmy razem, nawet miesiąc wtedy stażu nie mieliśmy a znaliśmy się jak łyse konie...Jakby nie było. Nie wspominam tego z rozrzewnieniem czy słodyczą na sercu. Ze słodyczą wspominam wiele naszych "kocham cie" wykrzyczanych, wypłakanych, wyszeptanych...za każdym razem mocniej kochanych :)
przez pierwsze 2 lata związku słyszałam te słowa mniej niż 4 razy do roku teraz słyszę niemal co dzień i wcale a wcale nie straciły znaczenia..a raczej zyskały :)
_________________

 
 
 
MaÅ‚a_Adu 



Imiê: Adrianna
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 27 Lut 2009
Posty: 119
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2009-05-30, 23:14   

Ja nigdy nikomu nie powiedziałam 'Kocham Cię' bo czegoś takiego nie czułam.. poza tym te słowa zobowiązują i nie mam zamiaru ich nadużywać.. natomiast słyszałam to od kilku osób do mnie.. ale jakoś nie brałam tego do siebie.. bo jak można kogoś kochać jeśli go się tak naprawdę nie zna..
_________________
Penis.
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 10 Maj 2009
Posty: 443
Sk¹d: Ciemny Dół
Wys³any: 2009-05-31, 20:50   

U mnie było z tym dziwnie. Komuś, z kim teraz jestem, mówiłam to dużo razy wcześniej zanim coś się zaczęło między nami dziać, jak między mężczyzną a kobietą. Raczej to była relacja braciszek-siostrzyczka. Był moim najlepszym przyjacielem, choć to mało powiedziane, po prostu...bliską osobą. Pokochałam go, ale wiadomo, że żadna relacja damsko-męska nie może istnieć w takiej postaci. Lubię mówić i słyszeć ''kocham cię''- może wiele osób powie, że ja tego nadużywam, mówiąc częściej niż ''Dzień dobry''. Ale powiedziałam to właściwie tylko jednej osobie...o której piszę wyżej. Zauroczenie, czy nawet zakochanie, to jednak nie miłość. Miłość nadchodzi wtedy, gdy ktoś cię maksymalnie zdenerwuje, odbędziecie rozmowę pt. ''To już na pewno koniec'', a i tak czujesz, że serce ci pęknie, jeśli miałabyś to zakończyć.
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Bastet 



Wiek: 31
Do³¹czy³a: 13 Cze 2009
Posty: 252
Wys³any: 2009-06-13, 10:17   

pierwszy raz usłyszałam w 1wszej klasie podstawówki w Dzień Kobiet przy damskiej toalecie na 1wszym piętrze (byłam bez jednej jedynki ;) )
_________________
Nie pozwól aby ktoś cię zranił,.
Nie rób sobie sztucznych granic.
Nie żyj tylko nadziejami.
Krytykę miej głęboko gdzieś,
Bo twoja duma ważna jest...
 
 
 
Emmari 
wykrzyknik



Imiê: Marta
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 30 Gru 2006
Posty: 578
Sk¹d: wziąć na wino?
Wys³any: 2009-07-21, 13:53   

Za szybko, za szybko... Ale to nie znaczy, że nie kocha, tudzież że ja nie kocham, tudzież, że to jest nie to. Mam nadzieję. :wstyd: A siedzieliśmy w parku, na ławce, bardzo romantycznie jedzeni przez wielkie, tłuste komarzyska.
_________________
"Nie bojÄ™ siÄ™ obietnic
Nie lękam się zazdrości
Nie dbam o nagrody
Kpię z przyzwoitości"


Akurat - O dziewiÄ…tce

"jedna Miłość-jeden Bóg-jeden cel"
 
 
 
Ann_ 
Rosyjska Ruletka



Imiê: Jo.
Wiek: 31
Do³¹czy³a: 30 Lip 2008
Posty: 55
Sk¹d: SDE ;D
Wys³any: 2009-07-24, 14:40   

Hmm po kilku dniach to ostatnio usłyszałam :lol: Trochę dziwne, ale wgl wszystko było szybko, wiec ok.
Przez telefon ;D
_________________
Poświęcę sen byś wiedział ,że gdy otworzysz oczy ktoś popatrzy na Ciebie, dotknie, powie jestem przy Tobie
<3
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2009-07-25, 18:52   

Ja z tymi słowami jestem prze ostrożna. Nigdy nie wyznałam facetowi pierwsza miłości, co więcej nawet gdy on powiedział 'kocham cię' i ja również to czułam, nie odpowiadałam tym samym, czekałam jeszcze jakiś czas. Te słowa mają ogromną siłę, i tak jak potrafią uszczęśliwiać, potrafią też ranić, więc wstrzymuję się z tymi słowami. Natomiast jak już padną te słowa, to mogę je powtarzać do znudzenia ^^.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
kyoko. 
watashi?



Imiê: Joanna
Do³¹czy³a: 02 Lis 2009
Posty: 88
Wys³any: 2009-12-01, 17:42   

jeszcze jakiś czas temu te słowa byly dla mnie świętością. teraz oczywiście też, ale w całkiem innym znaczeniu.
co prawda usłyszałam je kilka razy... ale od tego właściwego raz po 1,5 miesiąca. po roku chyba straciły dla mnie sens, aż wręcz zaczęły drażnić.
w tej chwili jestem gotowa słyszeć je od osoby, z którą będzie mi dobrze ' mniej niż 4 razy do roku'.


ja nie chce tego wiedzieć. ja chce to czuć
_________________
don`t expect me to die for thee[?].
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2009-12-01, 17:56   

Przez 2 lata unikałam tych słów jak ognia, bo bałam się ich. Według mnie mają ogromną moc i nie mówi się ich byle komu. Może i można kogoś pokochać po paru dniach znajomości, ale potrzeba więcej czasu, żeby być tego pewnym, bo trzeba dokładnie poznać tą osobę.
Myślałam, że już nigdy nie powiem tych słów (z resztą pisałam o tym w tym temacie), ale jednak. I usłyszałam je też wtedy, kiedy najmniej bym się tego spodziewała. Znaczy to dla mnie bardzo dużo, nawet jeśli z tą osobą nie jestem. :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2009-12-04, 21:19   

Hm. Tak czytam ten temat i aż mi się przypomniało, kiedy usłyszałam te słowa pierwszy raz od Jacka. Wtedy też sama odważyłam się powiedzieć to, co już gdzieś stukało w środku wcześniej. I tak uśmiecham się do tych wspomnień i myślę, że to był najlepszy moment do wyznania, bo półtora roku po tym fakcie ja wciąż się do niego uśmiecham i pamiętam datę, dzień tygodnia, a nawet mniej więcej i godzinę ;) I z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group