Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kocham CiÄ™ - kiedy?
Autor WiadomoϾ
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2009-12-14, 17:01   

Nigdy.
Mówią kocham cię składam obietnicę.
Moja nowa zasada, nigdy nie mów kocham cię ;p

No, i najlepiej nie kochać. :roll:
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2009-12-14, 17:11   

Mazin napisa³/a:
Moja nowa zasada, nigdy nie mów kocham cię ;p

Zobaczysz, że jeszcze zmienisz zdanie :D


Kiedy ostatnio powiedziałam chłopakowi na żywo, że go kocham? 2 dni temu. Pierwsze 'Kocham Cię' nie powiedziane przez telefon. W trakcie kłótni. On stał już przy drzwiach, ja byłam odwrócona do niego plecami, cała przykryta kołdrą, nawet głowę miałam przykrytą xD mega romantiko, nie? :D
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2009-12-14, 17:18   

Mószka napisa³/a:
Zobaczysz, że jeszcze zmienisz zdanie :D

być może, ale daj mi się nacieszyć nową zasadą a nie ;p

Mószka napisa³/a:
Kiedy ostatnio powiedziałam chłopakowi na żywo, że go kocham? 2 dni temu. Pierwsze 'Kocham Cię' nie powiedziane przez telefon. W trakcie kłótni. On stał już przy drzwiach, ja byłam odwrócona do niego plecami, cała przykryta kołdrą, nawet głowę miałam przykrytą xD mega romantiko, nie? :D

No, ale za to zapamiętasz na długo :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2009-12-14, 17:19   

Mazin napisa³/a:
Moja nowa zasada, nigdy nie mów kocham cię

Ja wyznajÄ™ zasadÄ™ "Kto pierwszy powie 'kocham ciÄ™' przegrywa" ;]

Mószka napisa³/a:
Kiedy ostatnio powiedziałam chłopakowi na żywo, że go kocham? 2 dni temu. Pierwsze 'Kocham Cię' nie powiedziane przez telefon. W trakcie kłótni. On stał już przy drzwiach, ja byłam odwrócona do niego plecami, cała przykryta kołdrą, nawet głowę miałam przykrytą xD mega romantiko, nie? :D

Takie wyznania sÄ… najlepsze :P
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2009-12-14, 21:16   

Cytat:
On stał już przy drzwiach, ja byłam odwrócona do niego plecami, cała przykryta kołdrą, nawet głowę miałam przykrytą xD mega romantiko, nie? :D
ale te w trakcie kłótni są najszczersze :P
Mazin napisa³/a:
No, i najlepiej nie kochać. :roll:
głupol :* sama w to nie wierzysz
Nena napisa³/a:
Ja wyznajÄ™ zasadÄ™ "Kto pierwszy powie 'kocham ciÄ™' przegrywa" ;]
to ja dwa razy wygrałam? <myśli> Aj dont fink soł :-P
_________________

 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2009-12-16, 15:50   

Nena napisa³/a:

Ja wyznajÄ™ zasadÄ™ "Kto pierwszy powie 'kocham ciÄ™' przegrywa" ;]


Ja bym powiedział, że jeżeli ktoś powie pierwszy kocham, gdy naprawdę to płynie z serca, to właśnie ta osoba jest na wygranej pozycji ;)

Co do tematu. Kiedyś (całkiem niedawno) dość nierozważnie używałem tego słowa. Teraz już staram się mądrze je używać.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2009-12-18, 16:11   

Mietek napisa³/a:
Ja bym powiedział, że jeżeli ktoś powie pierwszy kocham, gdy naprawdę to płynie z serca, to właśnie ta osoba jest na wygranej pozycji ;)

Ale chodzi o to, że słowo kocham cię wszystko utrudnia, zobowiązuje itp. więc lepiej tego nie mówić. Jeśli ktoś powie, to ja się wycofam = przegrana (oczywiście przegrana osoby mówiącej kocham cie :P )
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2009-12-19, 17:24   

Mazin napisa³/a:

Ale chodzi o to, że słowo kocham cię wszystko utrudnia, zobowiązuje itp. więc lepiej tego nie mówić. Jeśli ktoś powie, to ja się wycofam = przegrana (oczywiście przegrana osoby mówiącej kocham cie :P )


Duże znaczenia ma to kiedy, to powie.
Może i utrudnia, ale co to za miłość gdzie dla kogoś te utrudnienia stanowią problem?
Że zobowiązuje to fakt, dlatego trzeba być świadomym tego co się mówi - przecież nie pisałem, żeby sypać tym jak kartami z rękawa.
A jeżeli się wycofasz to znaczy, że nie kochasz, więc ogólnie i tak nic by z tego nie było, więc czemu przegrana?
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wys³any: 2009-12-19, 20:15   

No właśnie, chyba dlatego, że te słowa zobowiązują, są takie wyjątkowe i tak po prostu trzeba je wypowiadać wtedy, kiedy jest się tego pewnym i w ogóle, i w szczególe. (;

Ogólnie jestem zdania, zdania, żeby lepiej poczekać z ich wypowiedzeniem, niż palnąć tak po prostu i musieć się z nich kiedyś wycofać... :(
 
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2009-12-19, 20:23   

Mietek napisa³/a:
Że zobowiązuje to fakt, dlatego trzeba być świadomym tego co się mówi

Dlatego tylko jeden póki co usłyszał ode mnie te słowa :wink:
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imiê: Piotrek
Do³¹czy³: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Sk¹d: Wygoda :)
Wys³any: 2009-12-25, 18:45   

oj różnie teraz :D kiedy nam miło, kiedy do siebie tęsknimy , kiedy jesteśmy na siebie źli i wkurzeni, to wówczas te słowa mają troszke inne znaczenie, troszkę inaczej się na te słowa patrzy i inaczej się ich słucha :)
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
mjuzik 
master



Imiê: brat Jaca
Wiek: 27
Do³¹czy³: 21 Lip 2006
Posty: 583
Sk¹d: czarna dupa
Wys³any: 2009-12-29, 22:06   

Sytuacja jest dość dżemowa - bywa że zarówno mówienie, jak i nie mówienie do niczego nie prowadzi. Bywa też, że mimo tych słów nic sie nie zmienia. A bywa że zmienia sie na gorsze, albo na lepsze. No masakra po prostu.
Generalnie jestem zdania, żeby używać tych słów w tylko momencie kiedy jest sie pewnym swojego uczucia. Niemniej jednak zdarza się pewnie też tak, że nie jest się pewnym, bo np. dopiero się coś rodzi, więc sie nie mówi, a potem jest już za późno, albo coś.
Ja czuję przed tymi słowami spory respekt
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wys³any: 2010-02-06, 22:45   

A ja się tak zastanawiam, co jest ważniejsze: wypowiedzenie ich/usłyszenie, czy okazywanie miłości, dbania o tę drugą osobę etc./czucia się kochanym? Jak myślicie? :wink:
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-02-08, 19:17   

Deirdre napisa³/a:
A ja się tak zastanawiam, co jest ważniejsze: wypowiedzenie ich/usłyszenie, czy okazywanie miłości, dbania o tę drugą osobę etc./czucia się kochanym? Jak myślicie? :wink:


Oczywistym jest, że czyny są najważniejsze, nie słowa. Jednak zdarzają się takie sytuacje, że nie zawsze jest możliwość okazać komuś miłość, natomiast powiedzieć można w każdej chwili - ważne tylko abyśmy nie rzucali słów na wiatr i naprawdę tak uważali ;)
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
Icannotfly. 
upita naiwnością.



Imiê: Agnieszka
Wiek: 31
Do³¹czy³a: 05 Lip 2010
Posty: 27
Sk¹d: StamtÄ…d.
Wys³any: 2010-07-05, 14:39   

Słowa Kocham Cię są dla mnie ważne, więc ich nie nadużywam. Z pierwszym chłopakiem wyszło to jakoś spontanicznie, ot tak. Z drugim było to dla mnie bardziej wyjątkowe. Zanim pierwszy raz tak do siebie powiedzieliśmy to minęły jakieś dwa miesiące, chcieliśmy to na prawdę, w 100% poczuć, żeby mówić o miłości. Pamiętam do dziś - siedzieliśmy u mnie, wtuleni w siebie, oglądaliśmy jakiś film... nagle poczułam motyle, cholerne motyle i powiedziałam Kocham Cię, on odwzajemnił. ;)
_________________
''Bliskim mów gdyby pytali, że chwilowo zmieniłam adres,
że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości...''


fbl.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group