Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Kocham Cię - kiedy?
Autor Wiadomość
Krystyna 
bitch, please

Wysłany: 2009-12-14, 17:01   

Nigdy.
Mówią kocham cię składam obietnicę.
Moja nowa zasada, nigdy nie mów kocham cię ;p

No, i najlepiej nie kochać. :roll:

Once you go black, you never go back.

Autor Wiadomość
Mószka 
Panna_M. (;

Imię: Asieńka
Wysłany: 2009-12-14, 17:11   

Mazin napisał/a:
Moja nowa zasada, nigdy nie mów kocham cię ;p

Zobaczysz, że jeszcze zmienisz zdanie :D

Kiedy ostatnio powiedziałam chłopakowi na żywo, że go kocham? 2 dni temu. Pierwsze 'Kocham Cię' nie powiedziane przez telefon. W trakcie kłótni. On stał już przy drzwiach, ja byłam odwrócona do niego plecami, cała przykryta kołdrą, nawet głowę miałam przykrytą xD mega romantiko, nie? :D

Autor Wiadomość
Krystyna 
bitch, please

Wysłany: 2009-12-14, 17:18   

Mószka napisał/a:
Zobaczysz, że jeszcze zmienisz zdanie :D

być może, ale daj mi się nacieszyć nową zasadą a nie ;p

Mószka napisał/a:
Kiedy ostatnio powiedziałam chłopakowi na żywo, że go kocham? 2 dni temu. Pierwsze 'Kocham Cię' nie powiedziane przez telefon. W trakcie kłótni. On stał już przy drzwiach, ja byłam odwrócona do niego plecami, cała przykryta kołdrą, nawet głowę miałam przykrytą xD mega romantiko, nie? :D

No, ale za to zapamiętasz na długo :P

Autor Wiadomość
Nena 

Wysłany: 2009-12-14, 17:19   

Mazin napisał/a:
Moja nowa zasada, nigdy nie mów kocham cię

Ja wyznaję zasadę "Kto pierwszy powie 'kocham cię' przegrywa" ;]

Mószka napisał/a:

Takie wyznania są najlepsze :P

Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwór!

Imię: Natalek
Wysłany: 2009-12-14, 21:16   

Cytat:
On stał już przy drzwiach, ja byłam odwrócona do niego plecami, cała przykryta kołdrą, nawet głowę miałam przykrytą xD mega romantiko, nie? :D
ale te w trakcie kłótni są najszczersze :P
Mazin napisał/a:
No, i najlepiej nie kochać. :roll:
głupol :* sama w to nie wierzysz
Nena napisał/a:
to ja dwa razy wygrałam? <myśli> Aj dont fink soł :-P

Autor Wiadomość
Mietek 
:o

Imię: Andżej
Wysłany: 2009-12-16, 15:50   

Nena napisał/a:

Ja bym powiedział, że jeżeli ktoś powie pierwszy kocham, gdy naprawdę to płynie z serca, to właśnie ta osoba jest na wygranej pozycji ;)

Co do tematu. Kiedyś (całkiem niedawno) dość nierozważnie używałem tego słowa. Teraz już staram się mądrze je używać.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”

Autor Wiadomość
Krystyna 
bitch, please

Wysłany: 2009-12-18, 16:11   

Mietek napisał/a:
Ja bym powiedział, że jeżeli ktoś powie pierwszy kocham, gdy naprawdę to płynie z serca, to właśnie ta osoba jest na wygranej pozycji ;)

Ale chodzi o to, że słowo kocham cię wszystko utrudnia, zobowiązuje itp. więc lepiej tego nie mówić. Jeśli ktoś powie, to ja się wycofam = przegrana (oczywiście przegrana osoby mówiącej kocham cie :P )

Autor Wiadomość
Mietek 

Wysłany: 2009-12-19, 17:24   

Mazin napisał/a:

Ale chodzi o to, że słowo kocham cię wszystko utrudnia, zobowiązuje itp. więc lepiej tego nie mówić. Jeśli ktoś powie, to ja się wycofam = przegrana (oczywiście przegrana osoby mówiącej kocham cie :P )

Duże znaczenia ma to kiedy, to powie.
Może i utrudnia, ale co to za miłość gdzie dla kogoś te utrudnienia stanowią problem?
Że zobowiązuje to fakt, dlatego trzeba być świadomym tego co się mówi - przecież nie pisałem, żeby sypać tym jak kartami z rękawa.
A jeżeli się wycofasz to znaczy, że nie kochasz, więc ogólnie i tak nic by z tego nie było, więc czemu przegrana?

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”

Autor Wiadomość
Deirdre 
prywatne chmury (;

Wysłany: 2009-12-19, 20:15   

No właśnie, chyba dlatego, że te słowa zobowiązują, są takie wyjątkowe i tak po prostu trzeba je wypowiadać wtedy, kiedy jest się tego pewnym i w ogóle, i w szczególe. (;

Ogólnie jestem zdania, zdania, żeby lepiej poczekać z ich wypowiedzeniem, niż palnąć tak po prostu i musieć się z nich kiedyś wycofać... :(

Autor Wiadomość
Nena 

Wysłany: 2009-12-19, 20:23   

Mietek napisał/a:
Że zobowiązuje to fakt, dlatego trzeba być świadomym tego co się mówi

Dlatego tylko jeden póki co usłyszał ode mnie te słowa :wink:

Autor Wiadomość
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P

Imię: Piotrek
Wysłany: 2009-12-25, 18:45   

oj różnie teraz :D kiedy nam miło, kiedy do siebie tęsknimy , kiedy jesteśmy na siebie źli i wkurzeni, to wówczas te słowa mają troszke inne znaczenie, troszkę inaczej się na te słowa patrzy i inaczej się ich słucha :)
Paris is screaming all night long.

Autor Wiadomość
mjuzik 
master

Imię: brat Jaca
Wysłany: 2009-12-29, 22:06   

Sytuacja jest dość dżemowa - bywa że zarówno mówienie, jak i nie mówienie do niczego nie prowadzi. Bywa też, że mimo tych słów nic sie nie zmienia. A bywa że zmienia sie na gorsze, albo na lepsze. No masakra po prostu.
Generalnie jestem zdania, żeby używać tych słów w tylko momencie kiedy jest sie pewnym swojego uczucia. Niemniej jednak zdarza się pewnie też tak, że nie jest się pewnym, bo np. dopiero się coś rodzi, więc sie nie mówi, a potem jest już za późno, albo coś.
Ja czuję przed tymi słowami spory respekt

Autor Wiadomość
Deirdre 
prywatne chmury (;

Wysłany: 2010-02-06, 22:45   

A ja się tak zastanawiam, co jest ważniejsze: wypowiedzenie ich/usłyszenie, czy okazywanie miłości, dbania o tę drugą osobę etc./czucia się kochanym? Jak myślicie? :wink:

Autor Wiadomość
Mietek 

Wysłany: 2010-02-08, 19:17   

Deirdre napisał/a:
A ja się tak zastanawiam, co jest ważniejsze: wypowiedzenie ich/usłyszenie, czy okazywanie miłości, dbania o tę drugą osobę etc./czucia się kochanym? Jak myślicie? :wink:

Oczywistym jest, że czyny są najważniejsze, nie słowa. Jednak zdarzają się takie sytuacje, że nie zawsze jest możliwość okazać komuś miłość, natomiast powiedzieć można w każdej chwili - ważne tylko abyśmy nie rzucali słów na wiatr i naprawdę tak uważali ;)

Autor Wiadomość
Icannotfly. 
upita naiwnością.

Imię: Agnieszka
Wysłany: 2010-07-05, 14:39   

Słowa Kocham Cię są dla mnie ważne, więc ich nie nadużywam. Z pierwszym chłopakiem wyszło to jakoś spontanicznie, ot tak. Z drugim było to dla mnie bardziej wyjątkowe. Zanim pierwszy raz tak do siebie powiedzieliśmy to minęły jakieś dwa miesiące, chcieliśmy to na prawdę, w 100% poczuć, żeby mówić o miłości. Pamiętam do dziś - siedzieliśmy u mnie, wtuleni w siebie, oglądaliśmy jakiś film... nagle poczułam motyle, cholerne motyle i powiedziałam Kocham Cię, on odwzajemnił. ;)

fbl.

Odpowiedz do tematu