Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Wakacje
Autor Wiadomo
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2007-04-15, 18:39   

Oooo widzę ze nie tylko ja mam problem z tym dokąd pojechać!!

W tym roku musze wybrac jakieś baardzo fajne, ciekawe miejsce. Najlepiej żeby było co pozwiedzać i natura, natura, natura wszędzie!
Hmm... chyba opisuję moje Kaszuby!

Btw zapraszam do nas...
1.Muzeum Park Etnograficzny - Wdzydze Kiszewskie czyli najstarsze muzeum na wolnym powietrzu w Polsce,
2.Kamienne kręgi, kurhany,
3. Wieżyca- najwyższe wzniesienie w północnej Polsce o wysokości 328,6 m n.p.m.,
4. Bory Tucholskie - pierwszy co do wielkości, po Puszczy Białowieskiej, w Polsce kompleksów leśnych obejmujący swym obszarem ponad 300 tys. ha.
5. poza tym jeziora duuużo jezior!!

Z zakwaterowaniem też nie będziecie mieli większych problemów! Możecie wybierać namioty, domki, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty.
No to Kaszëbë zaprzaszają!
Ostatnio zmieniony przez Agentka 2007-04-15, 18:40, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-04-15, 19:04   

ech a ja tak sobie myślałam czy z moim kochaniem nie zrobić sobie wycieczki po ziemi Krzyżackiej :] Malbork, Flombork, Gdańsk, Toruń ...rozmarzyłam się :roll:
a przez ostatnie dwa lata byliśmy w Mirowie (szlak orlich gniazd) jak twierdzą miejscowi jedynye ruiny na szlaku do których dostęp jest wolny i które nadal są przy tym ruinami :P
piękne okolice, lasy, skałki :) kocham to miejsce :roll: po sezonie pokoje po 15 zł a namioty w lesie coś poniżej 10 :) cała wiocha żyje z turystyki i konwentów fantasy :D jest na co popatrzeć jak Nazguli gonią Gondorczycy... i jest z czego pośmiać jak dziewusia z przy ogniska śpiewa przerobione na gondorskie pieśni solidarnościowe i patriotycznie :lol:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Taka jedna 2007-04-15, 19:09, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2007-04-15, 19:17   

Bieszczady, Bieszczady i jeszcze raz Bieszczady ;] całe 5 miesięcy tam spęde, yeah!
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Morgi 
Wredna i już!!



Imi: Kasiek
Wiek: 39
Doczya: 15 Kwi 2007
Posty: 36
Skd: z daleka
Wysany: 2007-04-15, 22:02   

kakti napisa/a:
somebody napisa/a:
Wakacje w Polsce, na to jest tylko jedna słuszna opcja- namioty w Bieszczadach! No sami przyznajcie, że widoki są przepiękne- http://www.youtube.com/watch?v=qtnjkNyXO5Q
a klimat i ciekawi ludzie, których można spotkać gwarantowani :)


Ja chce w Bieszczady!!!! Mam nadzieję, że tam nie ma zasięgu, i internetu :) . Tylko poezja i SDM :) . Ja chcę w Bieszczady! :)


Pfff :P
To już lepiej KSU ;)

A co do zasięgu i internetu.. Wystarczy odłączyć internet, wyłączyć komórkę i po problemie ;)

A jako fajne miejsce na wakacje zapraszam na Warmię i Mazury ;) Pomijając oczywiście jeziora, których chwalić nie trzeba do zwiedzania proponuje Malbork i przepiękny Zamek Krzyżacki, najlepiej wpaść gdy w wakacje jest oblężenie, można się załapać na fajną inscenizację bitwy i koncerty fajnych kapelek... A jak ktoś lubi takie klimaty to od razu proponuje odwiedzić Grunwald w czasie inscenizacji bitwy pod Grunwaldem ;) na koniec też można się na jakieś koncerciki załapać, pomijając już samą możliwość wypicia miodu pitnego z rycerzami ;)
_________________
Dzień dobry. Mówię dzień dobry bo jestem osobą kulturalną.

W temacie 'Przedstaw się' jeszcze się nie przywitam. Kakti dał mi do zrozumienia, że będzie korzystał z możliwości moderowania mojej wypowiedzi :P
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-04-16, 10:04   

Ja proponuję Błędne Skały super zabawa gdy się przeciskasz :D Po drodze można odwiedzić Polanicę i napić się wody w uzdrowisku :P No a jak już tam będziesz można zwiedzić kawałek Czech no i Kudowę :) Ogólnie polecam ten rejon :)
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-04-16, 15:57   

Morgi napisa/a:
Bieszczady

Morgi napisa/a:
KSU

To jak wyrazy bliskoznaczne ;) Choć ja bym jeszcze kilka dodała :) Ja tegoroczne wakacje spędzę tylko w Bieszczadach (przynajmniej a to się zanosi) i jakoś specjalnie nie narzekam ;)
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2007-04-16, 16:43   

A ja zapraszam do Częstochowy! :P
Ja praktycznie całe wakacje spędzam w Czewie, jednak na 2 tygodnie jade z tata do Anglii <jupi>
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-04-16, 20:23   

A jakby na to wszystko nie patrzeć, nie liczy się miejsce tylko ludzie z którymi spędza się czas ;)
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2007-04-16, 20:50   

Nena napisa/a:
Ja proponuję Błędne Skały super zabawa gdy się przeciskasz :D Po drodze można odwiedzić Polanicę i napić się wody w uzdrowisku :P No a jak już tam będziesz można zwiedzić kawałek Czech no i Kudowę :) Ogólnie polecam ten rejon :)

:cry: Właśnie w tych stronach miałam spędzić swój letni urlop, ale niestety nic z tego nie wyjdzie! :(
 
 
 
Kinga.



Doczy: 11 Kwi 2007
Posty: 33
Wysany: 2007-04-16, 20:55   

Mazury! Swoje pochwale ... a co!
 
 
Morgi 
Wredna i już!!



Imi: Kasiek
Wiek: 39
Doczya: 15 Kwi 2007
Posty: 36
Skd: z daleka
Wysany: 2007-04-16, 21:23   

Taka jedna napisa/a:
ech a ja tak sobie myślałam czy z moim kochaniem nie zrobić sobie wycieczki po ziemi Krzyżackiej :] Malbork, Flombork, Gdańsk, Toruń ...rozmarzyłam się :roll:


A to zapraszam do Fromborka ;)
Przejeżdżam przez Frombork niemal codziennie, dlatego nie wpadłam na to w zasadzie to też fajne miejsce do zwiedzania: szlak kopernikowski, poszukiwania grobu Kopernika, planetarium, ładne wzgórze katedralne, wieża, planetarium, dwa muzea fajniutkie dwa mola z których przy ładnej pogodzie widać Krynicę Morską ;) No jak na jedno małe miasteczko to całkiem sporo ;)
W zasadzie połowę życia tam spędziłam ;)

a z fajnych nietypowych miejsc polecam jeszcze mała wioskę pod Krosnem, Odrzykoń, zwany też "Głębokiem" czy jakoś tak ;) są tam fajne ruiny zamku należące niegdyś do Aleksandra Fredry na którym to zamku umiejscowił on swoją "Zemstę", gdzieś niedaleko są "Prządki" czyli rezerwat przyrody nieożywionej (po polskiemu fajne skałki ;) )
_________________
Dzień dobry. Mówię dzień dobry bo jestem osobą kulturalną.

W temacie 'Przedstaw się' jeszcze się nie przywitam. Kakti dał mi do zrozumienia, że będzie korzystał z możliwości moderowania mojej wypowiedzi :P
Ostatnio zmieniony przez Morgi 2007-04-16, 21:23, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
zapominalska
[Usunity]

Wysany: 2007-04-18, 19:15   

Bieszczady, mrau ^^ i ogólnie góry love.
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-04-29, 18:25   

Bieszczady, ale nie bez Soliny. W sumie tylko dlatego chyba że jezioro zdatne do żeglowania. Ale jest 2in1
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2007-04-29, 18:37   

Też bym chciała w Bieszczady, a wszytsko przez Kaktiego :P On mi przypomniał jakie są piękne.
Byłam jakieś dwa lata temu na koloniach i tak mi jakoś sentyment został. Szkoda tylko, że już nie pojadę z tymi samymi ludźmi...
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-04-29, 18:43   

Zaheel napisa/a:
Byłam jakieś dwa lata temu na koloniach

w Bieszczadach? a gdzie dokładnie?
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group