Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
iwonaa92 


Wiek: 25
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 40
Wysłany: 2016-02-25, 13:02   

Ja na wakacje wybieram się do Grecji, natomiast w marcu wybieram się na kilkudniowy wyjazd do Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie - byłam tam parę lat temu i bardzo mi się podobało. Okolice są wyjątkowo bogate we wspaniałe krajobrazy (skały wapienne, jaskinie, źródła). Tutaj http://www.kochanow.pl znalazłam w pobliżu niezły hotel.
 
 
 
Baronowa 
Baronowa


Imię: MaĹ‚gorzata
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 77
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-02-25, 22:07   

Nie boisz się teraz do Grecji jeździć? Ja wśród swoich znajomych to widzę niezłą panikę :) My tam nie panikujemy, ale w Grecji już byliśmy, co prawda z biurem (Itaką), ale było pięknie i wróciliśmy mega zadowoleni :) Chociaż ja najmilej wspominam Portugalię, też z tym biurem. Ależ było magicznie. Lizbona o zachodzie słońca to najprawdziwszy cud świata :) No i te owoce morza... Mniam! Ja chcę tam wrócić :(
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2016-02-29, 14:37   

Ja bym teraz nie pojechała do Grecji. Tam tylu uchodźców, no i kryzys.
 
 
 
boreczeq 


Dołączyła: 28 Lut 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-03-01, 20:12   

Ustka! w tym roku postawiliśmy na polski morze bo zawsze za granice jeżdzimy a własnego podwórka nie znamy.... Emotikon grin zarezerwowaliśmy sobie 5 dni w hotelu Lubicz potem jeszcze na 3 pojedziemy prawdpodobnie do Gdańska do znajomych ale to zobaczymy. Polska taka piękna jest przecież a cenowo wychodzi bardzo podobnie....
_________________
...
 
 
 
Lewiksa 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-03-02, 09:29   

Słusznie, Polskie morze nie jest takie złe. A przecież koszt może być kilkukrotnie mniejszy niż Turcja itp. Ja byłem w Ustce ostatnio i uwielbiam tamto miejsce, a jeszcze można próbować trafić na jakieś imprezy, bo często tam w siatkówkę plażową grają.
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2016-03-02, 14:38   

Nie wydaje mi się, by wczasy nad polskim morzem były tańsze niż w Turcji. Z moich doświadczeń wynika, że wcale tak nie jest.
 
 
 
malinka25 



Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2016-03-04, 00:24   

Nela napisał/a:
Zapomnieliście o takich fajnych miejscach jak Kenia. ;) Wiecie, że można złapać lasta za niecałe 3 tysie? O, choćby tutaj, pierwsza z brzegu oferta http://www.itaka.pl/wczas...ults=2&childs=0 - aż żałuję, że urlopu nie mam!

Obrazek

No coś ty kusząca oferta kiedyś moja siostra korzystała z ich ofert i była w chorwacji ale nie wiem za jaka cenę ale z tego co wiem to też była zadowolona. Może tym razem kolej na mnie:) Musze poszperać na ich stronie może i ja coś znajdę. A dużo wcześniej trzeba rezerwować u nich wyjazd?
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-03-04, 10:48   

a nie prościej iść do biura i zapytać. ale zasada jest taka, że im wcześniej kupisz wycieczkę tym lepiej bo masz większy wybór ofert. Ja tak właśnie miałam w zeszłym roku chciałam lecieć do konkretnego hotelu w grecji i obserwowałam oferty na stronie, każdego dnia liczba ofert się kurczyła, w końcu udało się kupić w Itace i to byłą ostatnio dobra oferta, reszta była droższa i jak obserwowałam ceny do dnia wyjazdu to wcale nie spadały.
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2016-03-04, 14:52   

W niektórych biurach mają jeszcze coś takiego jak oferty first minute. One są bardzo opłacalne.
 
 
 
derok


Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-03-09, 12:56   

w tamtym roku byliśmy we Władysławowie, teraz mamy w planie Sopot :) bardzo lubimy jeździć nad polskie morze więc na pewno tam :) co do hotelu to ostatnio sąsiedzi byli w tym sopot hotel i byli mega zadowoleni także może i my spróbujemy :)
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2016-03-10, 15:06   

Nie boicie się jeździć nad morze? Przecież możecie kompletnie nie trafić z pogodą. Dla mnie to za duże ryzyko.
 
 
 
Baronowa 
Baronowa


Imię: MaĹ‚gorzata
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 77
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-03-15, 23:06   

Ja tam też bym się nad polskie morze nie wybrała. Tłum, ścisk, syf na plaży i drożyzna. A co do Turcji, to tam potrafi być i tanio i pięknie. Ja tam nic przeciwko Turcji nie mam. Co więcej - mam takie wrażenie, że wycieczki w tym roku są przez tą rozbuchaną panikę tańsze :) Więcej miejsca i kasy dla nas :D Takie cudeńko sobie wykupić, mmm: http://www.itaka.pl/wczas...ults=2&childs=0
 
 
 
Straho 



Imię: JacĹ‚aw
Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 406
Wysłany: 2016-03-22, 12:46   

Tak w ogóle to muszę sobie ustawić, włączyć newslettera Itaki, to będą mi na e-maila przychodziły nowości, może coś się wykmini na jakieś wakacje czy coś.
 
 
 
Baronowa 
Baronowa


Imię: MaĹ‚gorzata
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 77
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-03-22, 21:25   

Jak na te wakacje chcesz coś wykminić z Itaką to się musisz spieszyć, bo najfajniejsze wycieczki znikają jak świeże bułeczki :P
 
 
 
Huntelaar 



Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 4
Skąd: IĹ‚awa
Wysłany: 2016-03-24, 08:28   

My jedziemy w tym roku w Bieszczady. Mam nadziejÄ™, ĹĽe pogoda dopisze.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group