Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kibice
Autor Wiadomo
cwaj 
melodramatic fool



Imi: Daniel
Wiek: 36
Doczy: 19 Pa 2007
Posty: 13
Skd: Rydułtowy
Wysany: 2007-11-13, 23:35   

ja jestem kibicem ROW Rybnik, ale raczej w tym sensie, że od czasu do czasu przejdę się z szalikiem na mecz, pokrzyczę, se trochę, podopinguje, obejrze mecz i wróce do domu, nie robie z kibicowania ideologii i nie nienawidze kogos za to ze ma koszulke czy szalik z innym herbem, co do policji ...to prawda lezy jak zwykle po srodku, tzn. wiem jak jest na meczach a na wyjazdach szczegolnie, tzn policmani traktuje kibicow jak bydlo, jedna mase i czasami niewazne jak sie zachowujesz - dostajesz za ogol, tylko ze z drugiej strony nie mozna uogualniac nienawisci do policji przez hasla typu CHWDP, bo pracuja tam tez uczciwi i sprawiedliwi ludzie, nie kazdy tlucze na meczach bez powodu kibicow
aha, a co do kibicowania, to lubie tez Wisłe Kraków, ale ze mieszkam daleko od Krakowa to bardzo rzadko jestem na ich meczach i z polskich klubow to chyba tyle.
_________________
hey there Delilah, what's it like in NYC?
Ostatnio zmieniony przez Mószka 2007-11-14, 14:42, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2007-11-14, 14:47   

cwaj napisa/a:
ja jestem kibicem ROW Rybnik

:hyhy: i już Cię lubię, znam kogoś od Ciebie z 'miasta' ;p
cwaj napisa/a:
na wyjazdach szczegolnie, tzn policmani traktuje kibicow jak bydlo, jedna mase i czasami niewazne jak sie zachowujesz - dostajesz za ogol

Niestety, ale tak. Mimo, że jestem dziewczyną już na wyjeździe kiedyś lekko dostałam od policji :/
Cytat:
chciałbym wiedzieć co sądzicie o kibicach? Nie mam na myśli tu pikników z trąbkami małyszkami tylko tych którzy dopingują klub, śpiewają w młynie (ultras) i także co sądzicie o hoolsach.

Sama też niejednokrotnie dopingowałam w młynie, bo bardzo to lubię. Tak naprawdę to tam jest najlepszy klimat.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imi: Hell
Wiek: 33
Doczya: 16 Sty 2007
Posty: 366
Skd: Kopytkowo
Wysany: 2007-11-15, 22:05   

Z całego kibicowania najfajniejsze są wierszyki o AZSie:
"Wierni klubowi wierni miastu choćby nas było kilkunastu"
no może mało wyszukany cytat, ale inne są niecenzuralane, a ne chce robic burdelu :(

wogole nie interesuje sie siatkówka ale moja qumpela chce wyciagnac mnie na maecz wiec trzeba cosik wiedziec xD
_________________
Hell jest tak trochę:)
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imi: Maciej
Wiek: 33
Doczy: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skd: Dębica
Wysany: 2007-12-21, 13:06   

Byłem kibicem ;] chodziłem na mecze jezdzilem na wyjazdy , atmosfera super smianie w młynie rox zabawa , ale to sie nudzi ... zobaczymy w wieku 30 lat ilu bedzie takich fanów a potem w 60 etc. wiec nie spiewajciee na całe zycie bo to żalowe , nie mówiac o nie nawisci do policji , jak ukradna Ci auto to gdzie pobiegniesz ? Wiec spiewaj sobie siedz w domu i nie mow nic nikomu ;) najbardziej smieszne sa opinie o kibicach jak ich zrozumiec jak walczyc .. ludzie czy tak tudno zrozumiec ze po prostu ide bo sie nei boje i chce komus zrobic ^^ cos złego :D ktos kto nigdy nei był na meczu nie czuł sie tak jak niebieski ptak hahaha nie bedzie wiedział co sie czuje w takim momecie :) po golu cały stadion swietuje .
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
takeme
[Usunity]

Wysany: 2008-06-16, 01:40   

Mój brat kibicuje Legii. Kilku jego znajomych bawi sie w ustawki itp, ale on twierdzi,że to żenujace. Zabijac sie o to,że ktoś trafi kawałkiem napompowanej skory do siatki, to troche...smutne?
Ja kibicuje naszej reprezentacji i mam nadzieje,że chociaz z Chrowacja wygrają.

--------------------------------------------------
http://www.sport.pl/MixPlus/0,0.html, głosujcie na moje zdjecia kibiców:)))))))))))))
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-06-16, 14:13   

ja jestem kibicem WKS ŚLĄSKA WROCŁAW, chodze na mecze, kibicuję, drę mordę za Śląsk, ale nigdy nie biłem się na meczu,
takeme napisa/a:
le on twierdzi,że to żenujace

myślę tak samo, jestem zdania - chcesz pomóc swojej drużynie? Krzycz, śpiewaj, dobrze się baw!! - jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do bójek za klub, ale będąc raz w szczecinie skroiłem jakiemuś typowi szal pogoni:) ładnie płonął:)
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Messi
Orzełek Dębno


Imi: Marcin
Doczy: 02 Sie 2008
Posty: 19
Wysany: 2008-08-03, 08:27   

Jestem kibicem Orła Dębno. Nigdy się nie biłem na meczu i po meczu też. Przychodzę na mecze by stanąć w młynie i śpiewać. :wink: elo
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group