Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
zjawiska paranormalne.
Autor WiadomoϾ
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Do³¹czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2007-10-12, 22:06   

:brawo:

Podaj jakieś źródła. Naukowe, rzecz jasna. Pisemka dla entuzjastów mnie nie interesują.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imiê: Maciek
Wiek: 34
Do³¹czy³: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Sk¹d: Gdynia
Wys³any: 2007-10-12, 22:08   

sprawdź sobie na Wikipedii ;)
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Do³¹czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2007-10-12, 22:10   

Wikipedia jest opensourcem. Artykuł o tych bredniach mógł napisać zarówno entuzjasta jak i sceptyk. To żaden dowód.

Kiedyś jakiś amerykański profesor obiecał milion dolarów za udowodnienie, że ktoś posiada jakieś zdolności paranormalne. Chyba nie trudno się domyślić, że pieniądze nadal czekają. :P
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2007-10-12, 22:20   

Panowie chyba siÄ™ zapominajÄ… ;]
Cytat:
Mieliście z czymś takim styczność?

Nie miałam , aczkolwiek wierzę w istnienie "takich "rzeczy ,bo to tylko od nas zależy czy wierzmy czy nie i , tutaj nie ma żadnej filozofii.
Jest wielu entuzjastów ale też wielu sceptyków , jeżeli po raz kolejny w telewizji pokazują nam "ufo", które okazuje się samolotem , to któż nie miałby tego dość , uważam że należy zachować pewien dystans do tych spraw.
 
 
 
modliszka 



Wiek: 39
Do³¹czy³a: 12 PaŸ 2007
Posty: 3
Sk¹d: mam wiedzieć :P
Wys³any: 2007-10-13, 01:48   

Ja ten etap w moim życiu mam już za sobą (mam nadzieję)... interesowałam się demonologią szeroko pojętą i wbrew pozorom nie byłam "szatanistką". :twisted: W pewnym momencie przegięłam... zerwałam pieczęcie, których nie powinnam i działy się przeróżne atrakcje. Zaczęły się otwierać drzwi same, jakieś światła z niewiadomego źródła się pojawiały w moim pokoju, talerze w kuchni z półki spadały... może nie brzmi groźnie, ale ciekawie też nie było, bo do dziś mam lęki przed zaciemnionymi pomieszczeniami nawet w moim domu. Dla mnie zjawiska paranormalne mają jak najbardziej rację bytu i nie zaprzeczam ich istnieniu... jeśli o ufo się rozchodzi to sama nie wiem... na pewno jest duża szansa, że nie jesteśmy jedynymi stworzeniami we wszechświecie ale te spekulacje o malutkich ludzikach to moim zdaniem grubymi nićmi są szyte.
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Do³¹czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2007-10-13, 01:59   

A znasz taki dowcip?

- Na sylwestra byłem na Jamajce. Dziewczęta w bikini, szampan lał się strumieniami. Cudownie.
- Ja w Alpach. Ślicznie zarumienione panny same przynosiły grzańca.
- A Ty?
- Ja byłem razem z Wami w pokoju, tylko nie paliłem tego gówna.

:D
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
modliszka 



Wiek: 39
Do³¹czy³a: 12 PaŸ 2007
Posty: 3
Sk¹d: mam wiedzieć :P
Wys³any: 2007-10-13, 02:14   

Nie powiem żeby to było mądre co robiłam, ale coś mnie ciągnęło... i zważywszy chociaż na to "coś" śmiem wierzyć w zjawiska paranormalne. Nie, nigdy nie paliłam trawki, jestem mało młodzieżowa... 3|0 3|0 yo zią :wstyd:
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imiê: Maciek
Wiek: 34
Do³¹czy³: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Sk¹d: Gdynia
Wys³any: 2007-10-13, 11:18   

Ogólnie gorąco polecam :)

http://dhost.info/truths/phpBB2/index.php

http://dhost.info/truths/

http://paranauka.pl/

Na ostatnim są również audycje z TOK FM.
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
kmfk 


Imiê: Karol
Wiek: 36
Do³¹czy³: 13 PaŸ 2007
Posty: 34
Wys³any: 2007-10-13, 23:16   

Cytat:
Wikipedia jest opensourcem.

Loga również?

Powiem Wam, że doświadczyłem jasnego śnienia. Uczucie było przyjemne, gdyż dookoła były osoby które znam z widzenia, lub pojawiały się pewne wizje które ukazywały pewny, dla mnie znany, fakt. Zazwyczaj(niestety rodzi pewną wątpliwość) podczas tego stanu wykonywałem dla mnie naturalne rzeczy oraz doznawałem pewnej przyjemności, ciężko mi ocenić jak bardzo, lecz dotyczyło to samego odzyskania świadomości podczas snu wraz z świadomością jej wybudzenia.

W kwestii Doznań pozacielesnych już mniej kolorowo, gdyż tego nie jestem w stanie sobie udowodnić. Zdarzyło mi się parę razy, iż wychodzę ze swojego ciała. Z początku nie wiedziałem, że moje ciało spoczywa, dopiero podczas próby podniesienia ręki zauważyłem, iż jej nie mam. Czułem, że stoję, widziałem ziemię z pewnej wysokoci, lecz patrząc w dół widziałem tam dolne partie swoich nóg. Otoczenie widziałem w sposób jaki został zapezentowany w filmie W sieci zła- Azazel właśnie w taki sposób doświadczał otoczenia(mam nadzieję, że się nie pomyliłem, lecz właśnie takie skojażenie mam; spradzę jak dorwę ten film). Jest jednak pewne 'ale'- mogłem używać w tym momencie czakr, trzeciego oka które w literaturze pojawia się często. Wolałbym jednak pozostać przy nazywaniu tego stanu(?) oobe, gdyż jest to jednak (para)naukowe określenie.

Psychokinezy ani razu nie doznałem(?), ani nie spostrzegłem. Wiele różnych śmiesznych żródłeł poprostu na tym zarabia 'sprzedając' ludziom jakiś chłam zbliżony do 'procentowych' wynurzeń. W każdym razie nie neguję istnienia takich sił w przyrodzie, jedynie nie mam powodu aby w nie wierzyć.
Ostatnio zmieniony przez kmfk 2007-10-13, 23:19, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group