Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Moda polska
Autor Wiadomo
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2010-01-28, 16:04   Moda polska

"Jak oceniacie styl ubierania Polaków widzianych na co dzień na ulicach? Potrafią ubrać się stosownie do okazji, czy też nadal królują osławiona "skarpetki do sandałów"? Kto ubiera się bardziej oryginalnie? Młodzież, osoby w średnim wieku czy starsze?"

blog.pl
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2010-01-28, 18:05   

to wszystko zależy. nie podejmuję się generalizacji. W zimę trudniej jeszcze to określić, ale równie często widzę niegustownie ubrane dziewczyny i starsze kobiety ;) na ostatnie dni najbardziej szokującym dla mnie przejawem "ubierania się nieadekwatnie do sytuacji " była dziewczyna w autobusie- solarka pomarańczowa, tlen na łbie, kłusa srebrna kurteczka i do tego adidaski :| było wtedy 20 na minusie!
_________________

 
 
 
jordan


Doczy: 14 Cze 2010
Posty: 180
Wysany: 2010-06-14, 10:00   

Trudno ocenić wszystkich jednym zdaniem. Jedni przywiązują wagę do wyglądu, a inni mają to gdzieś. Jedni kupują w markowych sklepach, a inni w ciucholandach, jedni posiadają takt, a inni są zupełnie go pozbawieni. Ja staram się ubierać zawsze stosowanie i to raczej w markowe rzeczy, ale kupuję je zawsze w czasie wyprzedaży, tak więc nie są aż takie drogie ;-)
 
 
 
Katarzynka



Doczy: 16 Cze 2010
Posty: 26
Wysany: 2010-06-16, 19:55   

Ja również kupuję przede wszystkim na wyprzedażach. Szczerze mówiąc kiedy widzę, że jeany, które kosztują 249 później wiszą za 49 to współczuję tym, którzy kupili po tej pierwszej cenie. Ja odkładam pieniądze przez cały rok, by później kupić wszystko co mi się podoba w niskich cenach ;)
 
 
 
jordan


Doczy: 14 Cze 2010
Posty: 180
Wysany: 2010-06-17, 15:57   

Hehe... Moja wybranka kupiła w styczniu w Prima Modzie kozaki przecenione o 400 złotych :D To był hit. Cóż - najwyższe obniżki proponowane są w markowych sklepach.
 
 
 
Katarzynka



Doczy: 16 Cze 2010
Posty: 26
Wysany: 2010-06-21, 18:40   

400 zł? To naprawdę zniżka. Takie rzeczy naprawdę opłaca się kupować, opłaca się na nie czekać. Bo po co zapłacić 400 zł więcej...
 
 
 
Source 
Boski Łącznik



Imi: Domin
Doczy: 13 Cze 2008
Posty: 198
Skd: Sora&Naraku
Wysany: 2010-06-21, 21:22   

Moda polska to ogólny miszmasz ale selektywnie to mógłbym powiedzieć, że w tych większych miastach to ludzie i owszem trzymają klasę na wysokim poziomie, nie wszyscy ale trochę ich jest. Po za tym to trudno zaobserwować coś ambitnego/przyciągającego wzrok. Raczej utarte powtarzające się standardy :/
 
 
 
jordan


Doczy: 14 Cze 2010
Posty: 180
Wysany: 2010-06-22, 17:28   

W Polsce żyje 38 milionów ludzi, trudno jest znaleźć kogoś, kto nosiłby unikalne obuwie czy ciuchy. Moda jest ograniczona, nawet kupując w sklepach z wyższej półki cenowej trudno jest oczekiwać kupna czegoś mega unikalnego. W sumie buty zawsze kupujemy w Prima Modzie, wydajemy na nie sporo, są fajne, ale nigdy nie liczę, że nie spotkam kogoś w tych samych butach.
 
 
 
Katarzynka



Doczy: 16 Cze 2010
Posty: 26
Wysany: 2010-06-24, 20:31   

Oryginalne ubieranie? Na myśli mi przychodzi jedynie Jola Rutowicz :P Ale takie chyba być nie chcecie prawda? Ważne by ubierać się odpowiednio do sytuacji, estetycznie i budzić podziw, oryginalność nie jest tutaj najważniejsza.
 
 
 
jordan


Doczy: 14 Cze 2010
Posty: 180
Wysany: 2010-06-28, 14:03   

O to chyba nikomu nie chodzi hehe Dobrze jest przede wszystkim ubierać się czysto i schludnie, marka nie jest aż tak ważna, ale oczywiście każdy może mieć na ten temat swoje zdanie. Osobiście wolę odzież i obuwie markowe ;-)
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imi: Michał
Wiek: 34
Doczy: 02 Pa 2007
Posty: 456
Skd: Sam nie wiem.
Wysany: 2010-06-28, 16:21   

Oglądałem wczoraj galerianki i one żyły "na poziomie" :D więc ja dzisiaj kupiłem sobie nowe buty marki 'hasay' (pierwsze słysze :wink: ) wiadomym kosztem. A tak w ogóle, jaki teraz jest trend w Polsce? jakiś dominujący jest, jak jeszcze przed wojną czy nosimy to co fajnie się prezentuje?
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
jordan


Doczy: 14 Cze 2010
Posty: 180
Wysany: 2010-06-29, 09:31   

Trend się ciągle zmienia. Zdecydowana część Polaków nosi po prostu to co ładne i eleganckie, a pozostali są zbuntowani i noszą to co należy do poszczególnych subkultur ;-) Ja preferuję styl całkowicie klasyczny ;-)
 
 
 
buds417 



Doczya: 24 Lis 2011
Posty: 20
Skd: Katowice
Wysany: 2012-01-03, 08:39   

myślę, że pod wpływem tego lansowania w telewizji odchudzania i zdrowego żywienia, coraz bardziej Polacy zwracają uwagę na swój wygląd. coraz więcej jest kobiet zadbanych, za którymi zapach ciągnie się przez całą ulicę:D mamy chyba też większą świadomość mody. coraz lepiej łączymy ze sobą kolory i style. mam w ogóle wrażenie, że ubieramy się bardzo dobrze w porównaniu np. do Anglików, którzy wkładają na siebie cokolwiek, bez większego zastanowienia. tam to można dosłownie włożyć kalosze i kożuch i nikogo to nie zdziwi!
_________________
Paranoja przenosi urojone góry. A jak nie dajesz rady to zostają tylko korepetycje
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imi: Maciej
Wiek: 33
Doczy: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skd: Dębica
Wysany: 2012-01-19, 23:01   

Szkoda tylko, że w TV le VIVA MTV i inne mózgodedy walą nam ściemy, że to my jesteśmy zawsze demode :(
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
Halibut 



Imi: Marek
Doczy: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skd: wawa
Wysany: 2012-02-14, 22:38   

Polacy to jeszcze straszne sztywniaki. Szczerze mówiąc to w ogóle nie chodzę ubrany tak jak chcę bo bałbym się, że zabiliby mnie trzy razy po drodze. Jak byłem młodszy to byłem pod tym względem całkowicie szalony i aż dziwie się, ze nikt mnie nie pobił chociaż głupich komentarzy leciało sporo.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group