Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eurowizja 2007
Autor Wiadomość
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-05-11, 09:38   Eurowizja 2007

Co sądzicie o Eurowizji ? Jak podobali się wam nasi reprezentanci ? Czy uważacie że głosowanie na tym konkursie jest sprawiedliwe ? , czy nie denerwuje was gdy sąsiedzi głosują na sąsiadów ? Temat ogólnie o Eurowizji :D
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-05-11, 10:27   

Żeby mi nikt nie zarzucił stronniczości to wczoraj (jednym okiem :P bo drugim robiłam ciekawsze rzeczy 8) ) obejrzałam kawałek tego i co sie okazało... tam nie było ani jednej Piosenki same badziewia
Eurowizaja jest o kitu nasi reprezentaci tez pomylili chyba klub nocny z eurowizją i z tego co czytałam poźniej to wiem ze odpadli i dobrze nie będzie dalszego wstydu...
Szkoda czasu na takie coĹ› jak dl a mnie
A co do głosowania to normalka, że Grcja daje Cyprowi 10 pkt i Cypr Grecji tez 10 samemu mozna ocenic o co tu chodzi... bo napenwo nie o muzykę :lol:
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2007-05-11, 11:55   

Ja nie ogladałem, bo na juwenaliach w Krk byłem, ale Perełka mi pisała, że jakiś smieszny transwestyta z Dani śpiewał disco polo, więc pewnie warto było ogladać, no ale niestety. :<

A w ogĂłle na EW sam kicz jedzie zawsze.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-05-11, 11:59   

Cytat:
transwestyta z Dani śpiewał disco polo
A mi się on najbardziej podobał już ściągłam jego piosenkę DQ-> Drama Queen :spoko: ogólnie to średni był ten półfinał
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysłany: 2007-05-11, 13:39   

Ja też nie oglądałam, ale teraz właśnie patrze w necie i oglądam wszystkie te piosenki :roll: Słuchałam tą którzy śpiewali polacy, i tak szczerze to nic ciekawego i Hiszpania też się nie popisała! :? Ja to lubię jak Polska reprezentuje piosenke po polsku, a nie po angielsku! :evil: Jak to POLSKA, to już niech po polsku śpiewają, jakoś ładniej wygląda i chociaż nie wygrają, to pozostanie ta pamięć POLSKIEJ PIOSENKI :)

A tak to z najciekawszych piosenek podoba mi się ta którą będzie reprezentować Hungria(Magdi Rúzsa) - ''The Unsubstantial blues'', ładny głos ma dziewczyna, taka nawet spokojniutka jakie ja lubię... w ogóle spoko jest dla mnie :spoko:

Tu podaję link do tej piosenki, jakby ktoś jej nie znał-->

http://www.youtube.com/watch?v=9E5m4Gw_PNg
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imię: Hell
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 366
Skąd: Kopytkowo
Wysłany: 2007-05-11, 14:30   

eee eurowizja od paru lat wyglÄ…da tak samo kiczowato... tylko lordi byli fajni (ogĂłlnie rzecz biorÄ…c w podsumowaniu ostatnich 3 lat)
_________________
Hell jest tak trochÄ™:)
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2007-05-11, 15:19   

Nie oglądałam, bo stwierdziłam, że nie warto.
To juĹĽ nie jest konkurs piosenki. Dobrej piosenki... :(
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imię: Justyna
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-05-11, 15:31   

Nie oglądałam, nie oglądam i oglądać nie będę. Nie podobają mi się osoby reprezentujące nasz kraj, ale cóż poradzisz? Poza tym i tak niczego ciekawego nie oczekuję po EW, jedynie jak ktoś tu wyżej wspomniał Lordi faktycznie zaistniał..
_________________
O, cieniu mĂłw,
Gdzie kraj mych snĂłw –
MĂłw, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2007-05-11, 16:26   

Lubię oglądać Eurowizję bo to dosyć ciekawy show. Jednak moim zdaniem powinno być tak, że wykonawcy śpiewają piosenki tylko i wyłącznie w swoim języku. Niektóre piosenki nawet mi się podobały, jednak szkoda, że Polska nie może nic osiągnąć w tym konkursie.
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2007-05-11, 20:20   

Nie oglądam, bo co roku piosenki są coraz bardziej tandetne. ;/ W tym roku to już w ogóle była żenada...Dostały się kraje Wschodu , bo :
Nena napisał/a:
gdy sąsiedzi głosują na sąsiadów

W tym roku JetSet było naprawdę dobrze przygotowane , i ktoś kto mógłby ich uznać za szmirę, naprawdę nie ma pojęcia co znaczy dobre show, a nie głosowanie na sympatię polityczną. ;/
 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wysłany: 2007-05-11, 21:29   

Aneta napisał/a:
co roku piosenki są coraz bardziej tandetne. ;/ W tym roku to już w ogóle była żenada...Dostały się kraje Wschodu , bo :
Nena napisał/a:
gdy sąsiedzi głosują na sąsiadów

całkowicie się zgadzam
a z ciekawości zerknęłam na Eurowizję i wyłączyłam zaraz bo to bez sensu patrzeć na coś takiego...ten konkurs od początku był bezsensowny...nic ciekawego się nie dzieje a robią wokół tego szumu co nie miara....
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2007-05-11, 21:55   

Antagis napisał/a:
nic ciekawego się nie dzieje a robią wokół tego szumu co nie miara....
Kiedyś Eurowizje były efektowne, nie zapominajmy że Abba czy Celine Dion , wybili się właśnie dzięki festiwalowi Eurowizji. Z tym że to było wiele lat temu.... ;/
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-05-11, 22:08   

Dokładnie... Górniak tez a swojego czasu śpiewała całkiem ok. Kiedyś te festiwale miały sens i liczyła się w nich muzyka a teraz chyba ludzie o tym zapomnieli.
Ale to juz tak będzie... bo dobrzy i wartościowy wykonawcy nie będą chcieli mieć nic wspólnego z taką tandetą zresztą trudno im się dziwić 8)
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2007-05-11, 22:17   

Fantasia napisał/a:
Ale to juz tak będzie... bo dobrzy i wartościowy wykonawcy nie będą chcieli mieć nic wspólnego z taką tandetą zresztą trudno im się dziwić 8)
Ba, wystarczy spojrzeć kto u nas ''kandydował'' JetSet niby w porządku,ale ja tego nie słucham, zbyt kiczowate ..właśnie. W poprzednich lata pojechał Pan Michał i nie będę tego komentować, bo piosenka była z deczka wysilona , a jeszcze przedtem Ivan ze swoim '' Laj,laj,laj''. Najciekawszy był koniec piosenki - gdy wreszcie skończył lajować, padł na ziemię i obnażył tors :lol:
 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wysłany: 2007-05-12, 13:16   

Aneta napisał/a:
nie zapominajmy ĹĽe Abba czy Celine Dion

Oni to co innego, bo potrafili śpiewać...a teraz to już prawdziwych piosenek, takich porywających nie uświadczy na Eurowizji...
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group