Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Lekarstwa
Autor Wiadomość
bmwe30


Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 6
Wysłany: 2007-06-02, 10:53   

w silniych lekach uspakajacych masz psychotropy i wlasnie takie biore i potym sie swiat zawala nic nie wiem co sie dzieje !!

[ Dodano: 2007-06-02, 10:54 ]
a dokładnie milocardin
 
 
Wampirza 



Dołączyła: 25 Maj 2007
Posty: 286
Wysłany: 2007-06-02, 10:56   

Na zwykla nerwice sie tego nie przypisuje, coz mam za soba drobny etap w zyciu kiedy to mialam bliskie spotkania z psychotropami , i nerwicami,zalamniami nerwowymi.I zaden lekarz nie da mozliwosci uzaleznienia sie od psychotropow swojemu pacjentowi, a juz napewno nerwicy tak nie bedzie leczyl bo to bedzie prowadzic do jej poglebieni
 
 
 
bmwe30


Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 6
Wysłany: 2007-06-02, 10:59   

mi to przepisał lekarz raz potem drugi i trzeci i tak co chwile i to biore co chwile kit z tym ze mam wieksze bole serca uciski dusznosci niz mialem ale jakos nie umiem przestac brac tego
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2007-06-02, 11:07   

można też przyjąć nerwice jako objaw depresji, którą kolega może mieć.. objawy naprawde moga być różne a najczęściej wynikiem tego mogą być bóle brzucha , klatki piersiowej, bóle głowy i inne dolegliwości.. nie wiemy w końcu czy ta nerwica nie jest wynikiem depresji..

sorry za OT
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Wampirza 



Dołączyła: 25 Maj 2007
Posty: 286
Wysłany: 2007-06-02, 11:19   

Jakos nie wierze zeby lekarz wciskal psychotropy 16 latkowi , mimo ze widzi ze nie jest mu lepiej - zreszta ktory czlowiek w depresji myslalby o seksie, czlowiek po psychotropach nie mysli o niczym- dla mnie pozerstwo czyste.


a co do lekow do ja mam jeden nie zawodny lek na nerwy - melise :)
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysłany: 2007-06-02, 19:05   

Gdy miałam 11-12 lat, też mi stwierdzili jakąś tam lekką nerwicę i pewna mądra pani doktor przepisała mi Nitrazepam (środek tylko i wyłącznie nasenny, z którego ulotki można się dowiedzieć, ze przy nerwicach nie jest zalecany...:/). Nie wzięłam tego nigdy, matka miała na tyle rozumu i sama zauważyła, że coś jest nie tak . Ona to bierze, gdy cierpi na bezsenność :D
Tak więc jeśli chodzi o lekarzy, wszystko możliwe.

Nie jestem uzależniona od zadnych lekarstw, moim zdaniem to jeden z najmniej zachęcających nałogów, w jakie można wpaść :P Niemniej jednak, większość popularnych środków przeciwbólowych na mnie nie działa. Pomaga mi tylko Nurofen Forte (więcej niż 1 tabletka), ale staram się ograniczać jego spożycie do momentów, w których ból staje się naprawdę uciążliwy :P Najczęściej przy bólach menstruacyjnych, które są nie do zniesienia :? :P
Ostatnio zmieniony przez Unconventional 2007-06-02, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-06-02, 21:25   

Nienawidzę brania leków i nie biorę ich w ogóle nawet jeśli mam je przepisane... Ciężko chora muszę być, żeby coś wziąć. Od razu czuje się naszpikowana i nie wiem czemu ale się strasznie nerwowa robię, choćbym głupią wit. C brała...
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Dołączyła: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skąd: z Nibylandii
Wysłany: 2007-06-03, 11:47   

Prawie nie biorę żadnych leków. Mam dość, bo jako mała dziewczynka brałam tonami tabletki, bo co trochebyłam chora. Teraz naprawdę musi coś mnie strasznie boleć, żebym cokolwiek wzięła. Wolę jakąś miętę czy rumianek zaparzyć niż łykać tabletki i niszczyć wątrobę w ten sposób.
A po witamince C fazy sÄ… xD
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Ruda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-03, 11:53   

DXM!!! (w moim przypadku Acodin)
Oczywiście nie uzależnienie, naćpałan się tym tylko 2 razy, ale faza niesamowita i mam zamiar ją niedługo powtórzyć;)
 
 
Blanca 
niezaleĹĽna



Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skąd: Blancostok
Wysłany: 2007-06-04, 19:30   

hmm ostatnio tylko magnez Ĺ‚ykam, gdyĹĽ pijÄ™ za duĹĽo kawy...
A tak poza tym ĹĽadnych lekarstw, nawet przeciwbĂłlowych.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2007-06-05, 15:49   

Lekomanką nie jestem i całe szczęście.
Tylko przeciwbólowe podczas okresu - a i to dość rzadko. (;
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2007-06-05, 20:35   

Niestety jestem zmuszona brać dosyć dużo lekarstw. Głównie witaminy, leki na alergie, czasem na bóle głowy i bóle menstruacyjne. Ostatnio muszę jeszcze brać coraz częściej na ból nerek :cry:
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imię: Justyna
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-06-05, 20:38   

Nie biorę prawie żadnych, jedynie jak choroba mnie chwyta to przez parę pierwszych dni, a potem już w ogóle. Tak samo jest z tymi, co mam brać zapobiegawczo - nie da rady.. Wystarczająco się nałykałam w dzieciństwie :)
_________________
O, cieniu mĂłw,
Gdzie kraj mych snĂłw –
MĂłw, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
komodo_joe 
Rupert The Peanut



Imię: Piotrek
Wiek: 39
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 114
Skąd: Toronto, Canada
Wysłany: 2007-08-31, 01:40   

Acodin, tantum rosa. Czy jestem uzaleĹĽniony..? Powiedzmy ĹĽe stosujÄ™ je rekreacyjnie od czasu do czasu (moĹĽe trochÄ™ z acodinem przesadzam, to wszystko... 8) )
_________________
Z hyperreala? Rupert_the_peanut, miło mi.
 
 
 
pxd 
Agrafka wam w oko.


Imię: Paulina
Wiek: 33
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 61
Skąd: krakĂłf
Wysłany: 2007-09-13, 21:26   

nigdy nic nie zaĹĽywam nawet kiedy jestem chora, mam chyba taki syndrom jak Kya xD
a w ogĂłle to moĹĽe rĂłwnieĹĽ dlatego, ĹĽe mam uprzedzenie do chemii...czy raczej jej teorii xP :oops:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group