Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Po pijaku
Autor Wiadomo
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-06-11, 13:16   

ja po wypiciu jestem śmielsza i ponoć dużo gadam [w przeciwieństwie do "na codzień"] tylko nie wiem czy z sensem czy bez sensu, bo nikt mi nie chce powiedzieć :D
z kolei moja przyjaciółka po głębszym w kółko śpiewa "jesteś szalona" - aż sąsiedzi wyglądają przez okno żeby sprawdzic "kogo obdzieramy ze skóry" :D
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-11, 19:53   

Gadam dużo i od rzeczy, drę ryja, śpiewam, nie mogę usiedzieć na miejscu (skacze, tańcze albo wykonuje jakieś niezidentyfikowane ruchy), śmieję się do bólu brzucha, nawijam w wymyślonym języku, zaczepiam przechodniów, zapalam fajka od strony filtra, turlam się po ścianach i podobno wszędzie mnie pełno..
Kocham ten stan i kocham mych pijackich towarzyszy;]
Ostatnio zmieniony przez Ruda 2007-06-11, 19:54, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Emmari 
wykrzyknik



Imi: Marta
Wiek: 32
Doczya: 30 Gru 2006
Posty: 578
Skd: wziąć na wino?
Wysany: 2007-06-12, 16:46   

Śpiewam głośno, donośnie, najczęściej żulerskie piosenki. Kleję się do wszystkich i wszystkiego, tańczę, wyznaję miłość, podobno się zwierzam :wstyd:
_________________
"Nie boję się obietnic
Nie lękam się zazdrości
Nie dbam o nagrody
Kpię z przyzwoitości"


Akurat - O dziewiątce

"jedna Miłość-jeden Bóg-jeden cel"
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-06-12, 20:53   

Jestem śmielsza, śpiewam, głośniej mówię i bez ogródek przeważnie (zależy od tego jak bardzo "po pijaku" jestem), bardzo łatwo mnie namówić do różnych głupot, bo akurat wtedy wydaje mi się, że nic nie stanie mi na przeszkodzie do zrobienia czegoś, bardzo szybko zaczynam mówić przez co często mam problemy z trudniejszymi wyrazami (w ostatnią sobotę nie mogłam dojść do ładu ze słowem "kelner" :wstyd: ),na razie nic innego mi do głowy nie przychodzi...
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2007-06-13, 10:12   

Ruda napisa/a:
Kocham ten stan i kocham mych pijackich towarzyszy;]
są jeszcze na świecie ludzie na których można polegać :D to się może kiedyś zintegrujemy? Ty zbierzesz swoich znajomych a ja moją menelską ekipę i zapijemy razem ;]

co do tematu: niestety coraz częściej się przytrafia, że nie pamiętam co robiłem :D
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2007-06-13, 10:52   

Kiedyś moja znajoma tak sie spiła, że nie dała rady przebrać się nad wodą w strój kąpielowy.. W połowie przysnęła goła na łące :lol:
 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2007-06-13, 18:38   Re: Po pijaku

Mazina napisa/a:
Niektórzy jak wypiją za dużo alkoholu robią dziwne rzeczy. A wy? Robicie coś dziwnego będąc wstawionym?

Ja to albo sie dołuje albo mam na wszystko wyje****, zazwyczaj to drugie
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-14, 21:15   

jaco napisa/a:
Ruda napisa/a:
Kocham ten stan i kocham mych pijackich towarzyszy;]
są jeszcze na świecie ludzie na których można polegać :D to się może kiedyś zintegrujemy? Ty zbierzesz swoich znajomych a ja moją menelską ekipę i zapijemy razem ;]


Jaco, jasne, my pićku nigdy nie odmówimy :twisted: przy alko (i MJ ofkors!) się najprzyjemniej integruje;) A z tego co czytam, to i my, i wy jesteście jabolowymi ofiarami:)

Cytat:
co do tematu: niestety coraz częściej się przytrafia, że nie pamiętam co robiłem :D

Haha, ja ostatnie kilka tygodni pamiętam w połowie:D Najciekawiej jest dzień po chlaniu, kiedy to znajomi opowiadają Ci, co odpierdzielałeś, albo pokazują filmiki, a Ty robisz tylko wielkie oczy;)

Wbijaj do wawy, Jacku:)

Cytat:
bardzo szybko zaczynam mówić przez co często mam problemy z trudniejszymi wyrazami

Jak mogłam zapomnieć, oczywiście BEŁKOT! Wszytko, co ma "sz", "cz", "ż", "ś" itp to dla mnie chiński, oczywiście chyba prawie każdemu plącze się język, ale ja to wybitnie uwielbiam, bo jest dużo śmiechu i powstają nowe, logopatologiczne wyrazy;)
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-06-15, 18:35   

ja zawasze pamietam co robiłam po pijaku i specjalnie nie odbiega to od normy...oprócz zygania :wstyd: to mój taki chyba zawór bezpieczeństwa...
ale włącza mi sie bieganie po wypiciu pewnej ilości :P no i przytulasna się robię :) a pozatym to w normię chyba :) wesoło głosno etc. :P nie pijam na smutno 8)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Blanca 2007-06-16, 08:37, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-06-17, 18:58   

Wylewam wszelkie trunki komuś na głowę, rzucam jedzeniem. xD
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Zapomniana.
[Usunity]

Wysany: 2007-06-22, 00:20   

Cały czas mówię, choć nie zawsze do rzeczy. I co najgorsze włącza mi się lampka 'loove. !' - wiadomo o co chodzi. ;]
I jeszcze jakieś tam pojedyńcze, typu rzucanie cukierniczkami po pokoju.. ;>
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2007-06-22, 00:28   

zależy. idę w kimono albo gadam cały czas i się nie zamykam, jestem bardziej upierdliwy niż na trzeźwo. zazwyczaj pchają mi jeszcze jednego browara i się zamykam na jakieś pół godziny, no prawie, bo mówię pijąc i wygląda to jak mówienie z zamkniętymi ustami :P
Dlatego tak rzadko chodzę na imprezy. pamiętam że raz mi jadaczkę zaklejali taśmą :) i tak gadałem ;P
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-06-22, 00:34   

Robię dziwne rzeczy. Bawię się w berka, w chowanego (Unconventional :* ). Wydurniam się, ot co. Gdy naprawdę za dużo wypije, to cóż ... Mam skłonności do bezwstydnego klejenia się do ludzi i paplania kompletnych głupot.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-24, 12:16   

Gadam jak najęta i można się o mnie dużo rzeczy dowiedzieć-> stwierdzone przez znajomych :P
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2007-07-01, 19:25   

Ruda napisa/a:
Wbijaj do wawy, Jacku:)
nie zdziw się jak się pojawię ;]
Ruda napisa/a:
aco, jasne, my pićku nigdy nie odmówimy :twisted: przy alko (i MJ ofkors!) się najprzyjemniej integruje;) A z tego co czytam, to i my, i wy jesteście jabolowymi ofiarami:)
hehe ;]

ostatnio pije rzadko ale skutecznie. najczęściej w Wetlinie ;] tylko objawy 'pamięci absolutnej' (pamięć absolutna - absolutnie nic nie pamiętam ;] ) coraz bardziej widoczne niestety...
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
Ostatnio zmieniony przez Blanca 2007-07-02, 10:54, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group