Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Miłośc obok używek
Autor Wiadomo
kojek 



Imi: Konrad
Wiek: 32
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 106
Wysany: 2007-06-11, 19:49   

Cecylia napisa/a:
po Twojej wypowiedzi Łukasz wywnioskowałam, a raczej mam takie wrażenie, że zazdrościsz tym chłopakom że laski na nich lecą. A to że palą i piją to jest twój agrument, dlatego nie powinni sie z nimi zadawać. A co to za różnica czy piją i palączy też żyją w pełnej abstynencji? Szukasz dziury w całym. trzeba sie wyluzooować........sztywno patrzysz na świat. Ci kolesie są tacy sami jak ty. Każdy jest tak samo wartościowy.

A znasz ich? to nie oceniaj po pozorach.
 
 
 
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-06-11, 22:44   

wszyscy moi kumple palą, piją, jarają, są świetni i wartościowi bo znam ich od dziecka więc nie muszę znać akurat tamtych o których pisze Łukasz. mam również porównianie bo chodzę do takiej szkoły, gdzie o abstynenta nie trudno. Uważacie sie za lepszych od tych bardziej 'wyluzowanych'? w takim razie powodzenia i troche samokrytyki
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-11, 22:47   

Mówcie co chcecie, dla mnie jeśli ktoś pali, to musi być głupi... Z własnej woli truje siebie, otoczenie, traci na tym kupę kasy i śmierdzi. Do alkoholu nic nie mam, powiem więcej, sam lubię czasem wypić :lol: (tylko nie mówcie mojej mamie xD). Podobno gdy całuje się z palaczem/palaczką to tak jakby całować popielniczkę, ja sam nie wiem, nie próbowałem i nie mam zamiaru próbować... :)
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-12, 13:53   

Darkness, gratuluje, jesteś taki mądry, bo nie palisz, a palacze są tacy głupi, bo lubią działanie stymulantów. Niezły podział, nie ma to jak poprawne ocenianie ludzi - na podstawie używek.
Nie dość, że taki mądry, to jeszcze hipokryta, bo alko też jest niezdrowy, traci się na nim hajs, a później się śmierdzi.
Ostatnio zmieniony przez Ruda 2007-06-12, 13:54, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-12, 15:09   

Ruda, przykro mi że nie podzielasz mego zdania, ale sama powiedz czy człowiek rozsądnie myślący truje siebie z własnej woli i w dodatku za to płaci?! Alkohol jest niezdrowy, ale dla tych którzy nie mają umiaru... Ja nie śmierdzę po wypiciu alkoholu bo nie zalewam się do nieprzytomności... :|
 
 
kojek 



Imi: Konrad
Wiek: 32
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 106
Wysany: 2007-06-12, 15:50   

Ja nie twierdzę, że jestem lepszy od osób palących, pijących itede. Chodzi mi tylko o to, że taką mam zasadę w życiu nie nie będę jej łamać. Wracając do osób palących - jak tu się z Maćkiem nie zgodzić? Ludzie którzy sami siebie trują i jeszcze za to płacą. Spotkałem się z opinią, że komputer jest też nałogiem, tak jak papierosy czy alkohol. Tylko, że komputer dał coś cywilizacji a nikotyna raczej niewiele. Poza tym - co jest gorsze: siedzenie godzinami przed dokumentami, czy może szybsza praca z komputerem? Dla mnie komputer (tudzież internet) to nie jest tylko źródło rozrywki ale przede wszystkim źródło informacji, i pracy. Dziękuję :)
 
 
 
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-06-12, 18:11   

może Ty nie palisz i nie wydajesz na to kasy, ale dlaczego nie możesz uszanować że ktoś jest od Ciebie inny i wybrał inaczej?
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
kojek 



Imi: Konrad
Wiek: 32
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 106
Wysany: 2007-06-12, 18:16   

Nie powiedziałem, że nie szanuję, ja nie rozumiem. Wytłumaczysz po co?
 
 
 
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-06-12, 18:34   

po to samo po co pijesz. dla rozładowania napięcia.
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imi: Justyna
Doczya: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-12, 18:58   

Judith napisa/a:
Jakoś nie chciałabym mieć chłopaka który pali, jak to całować się z popielniczka....

A całowałaś się z popielniczką, że wiesz jak to jest..? :wink:

Miałam różnych chłopaków od palących do pijących itd. Nie uważam żeby żaden z nich był mniej wartościowy niż chłopak nie korzystający z używek. Fakt faktem, że wolę tych pozbawionych uzależnień, ale jeżeli mi odpowiada charakter osoby uzależnionej to czemu mam rezygnować ze znajomości z nią..?
_________________
O, cieniu mów,
Gdzie kraj mych snów –
Mów, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-12, 19:06   

Podobnie jak o ganji temat rzeka...
Ja tam osobiście nie mam nic do palaczy aczkolwiek jestem za wprowadzeniem zakazu palenia w miejscach publicznych (mam tu na mysli ulice jakies parki, place zabaw itp.Nie mowie o barach bo gdyby tam dali zakaz palenia to n/c) ponieważ jeżeli już ktoś truje siebie to niech przynajmniej nie truje innych (nie piszcie mi tu teraz ze mozna omijac takie osoby bo nie mam zamiaru biegac tam i z powrotem na drugą stronę ulicy zeby ominac palacza, bo nie oszukujmy sie ale palaczy jest bardzo duzo - dziennie jeden mach z biernego to minimum :D )
A alkohol... jak można go nie lubić
Ostatnio zmieniony przez Miniax 2007-06-12, 19:08, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-12, 22:59   

Darkness napisa/a:
ale sama powiedz czy człowiek rozsądnie myślący truje siebie z własnej woli i w dodatku za to płaci?!

Tobie się chyba wydaje, że palący podcinają gałąź na której siedzą tak po prostu, bez celu, żeby tylko.
Ale przecież w przypadku palenia tytoniu mamy do czynienia z czymś takim jak "coś za coś".
Przyjemne działanie nikotyny w zamian za jakiś tam uszczerbek na zdrowiu.
Wy nie uznajecie jedego w zamian za to drugie, ale to nie powód, by ubliżać w tak dobitny sposób.

Cytat:
Cecylia, nie wydaje mi się by palenie rozładowywało napięcie... :|

Ależ owszem, też.
Ostatnio zmieniony przez Ruda 2007-06-12, 23:02, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-06-12, 23:29   

Darkness napisa/a:
Cecylia, nie wydaje mi się by palenie rozładowywało napięcie...


jakoś ostatnio czytałem, że nawet to udowodniono

//edit
Wracajcie do tematu, bo robi się niezły OT!
B.
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
Ostatnio zmieniony przez Blanca 2007-06-13, 11:26, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-06-13, 16:49   

jak to nie? właśnie jak sie stresuje to fajka mnie rozładuje i uspokoi, na tym to polega.
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-13, 18:51   

Bronicie palaczy tak jakbym powiedział, że ich trzeba tępić... Ja tylko powiedziałem co o nich myślę, w żaden sposób palaczy nie tępię ani nie szykanuję. Ty Cecylia się truj, mi nic do tego, na zdrowie. :)
P.S Zgadzam się z Minimaxem, palenie w miejscach publicznych powinno być zabronione...
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group