Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Krystyna
2007-06-15, 22:56
Jedzenie w proszku
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-06-10, 10:48   

z racji tego, że ostatnio obiady jadam tylko w soboty (i to nie zawsze!) to w pracy muszę żywić się proszkowymi zupkami. Kiedyś jadłam je raz na jakiś czas i bardzo mi smakowały a teraz.. jak zjem zupkę z proszku od razu boli mnie masakrycznie brzuch, nie wspominając o tym, że już mi one nie smakują...
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2009-06-10, 11:08   

Ja też tak miałam. Pojechałyśmy z koleżanką na ferie na tydzień. Ja po drugim dniu jedzenia zupek powiedziałam, że wolę już nic nie jeść, albo spróbować coś ugotować niż się z tym syfem męczyć. Ona jeszcze jeden dzień wytrzymała i jej się taka masakryczna wysypka zrobiła, że też dała sobie spokój.. ;)
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2009-06-12, 14:30   

Cytat:
Kiedyś jadłam je raz na jakiś czas i bardzo mi smakowały a teraz.. jak zjem zupkę z proszku od razu boli mnie masakrycznie brzuch, nie wspominając o tym, że już mi one nie smakują...

Mam dokładnie tak samo :/ Ostatnio robi mi się mdło na samą myśl o czymś sproszkowanym i chińskim. W dodatku wszystko mi ostatnio smakuje tak samo i wolę już nic nie jeść... :?
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-06-12, 18:56   

Zupki chińskie są takie nijakie, bez smaku ;/ . Od pewnego czasu w ogóle ich nie jadam.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-03-02, 09:59   

Asik napisa/a:
Zupki chińskie są takie nijakie, bez smaku

Kya napisa/a:
Ona jeszcze jeden dzień wytrzymała i jej się taka masakryczna wysypka zrobiła
Mazin napisa/a:
Kiedyś jadłam je raz na jakiś czas i bardzo mi smakowały a teraz.. jak zjem zupkę z proszku od razu boli mnie masakrycznie brzuch, nie wspominając o tym, że już mi one nie smakują...

Pierdzielicie głupoty.
Zupki chińskie a dokładniej makaron z nich jest moim pożywieniem już od ponad 8miesięcy. Przetestowałam już wszystkie możliwe smaki, firmy itp. I mi jakoś nic nie jest, mam wspaniałe wyniki badań, schudłam (yeah!) nic mnie nie boli, smakuje mi i nie uważam, że jest mdły i każdy smakuje tak samo. Ba! Ja powiem nawet, że zwykły makaron tak nie smakuje jak ten z zupki. Moi znajomi którzy na początku pisali tak jak wy, teraz sami jedzą mój makaron i mają takie samo zdanie jak ja.
Moi faworyci to:
Tao-Tao najlepszy makaron, nawet są z makaronem ryżowym.
Vifon, również b.dobry.
Jak dwa powyższe się skończą to wole nie jeść nic, niż mieć do wyboru Amino czy Knorra(poza dobrymi przyprawami, makaron jest nie smaczny).

[ Dodano: 2010-03-02, 10:01 ]
Aaa pomijając to, że uwielbiam wszystkie dania w 5minut Winiar, czy Knorra.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-03-02, 12:01   

Oj przecież to pewnie zależy od organizmu, każdy może inaczej reagować na wszystko. No i każdy ma inny gust :)
Ostatnio częściej jadam zupki w proszku, bo nie zawsze mam czas, żeby upichcić sobie coś konkretnego. Jeśli chodzi o makaron z zupek chińskich to też uwieeeeeeeelbiam nad życie! :D Ba, nawet śmiem twierdzić, że gdyby nie ten makaron, to wcale nie jadałabym tych zupek ;d Ale ograniczam się tylko do grzybowej z Amino i rosołu gorący kubek Knorra. Pewnie inne też by mi smakowały, ale jestem osobą, która boi się eksperymentów kulinarnych :P zawsze wolę się trzymać tylko tego, co lubię ;d
No dobra, ostatnio poeksperymentowałam z Pomysłem na zapiekankę ziemniaczaną (czy tam serową... nvm) z Winiar i powiem szczerze, że byłam zaaaachwycona :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2010-03-02, 15:07   

A jeśli już mowa o jedzeniu w proszku- miał ktoś do czynienia z zupką ''Ser w ziołach'' aka ''Ser w ziole'', jak ja to nazywam? Strasznie śmierdzi...o dziwo znajduje swoich smakoszy. Mój znajomy wcinał to tydzień non stop z braku funduszy, a później również jakiś tydzień niemal, mieszkał w WC.
Nena napisa/a:
Zupki chińskie a dokładniej makaron z nich jest moim pożywieniem już od ponad 8miesięcy. Przetestowałam już wszystkie możliwe smaki, firmy itp. I mi jakoś nic nie jest, mam wspaniałe wyniki badań, schudłam (yeah!) nic mnie nie boli, smakuje mi i nie uważam, że jest mdły i każdy smakuje tak samo. Ba! Ja powiem nawet, że zwykły makaron tak nie smakuje jak ten z zupki. Moi znajomi którzy na początku pisali tak jak wy, teraz sami jedzą mój makaron i mają takie samo zdanie jak ja.
Nie no, bo makaron to zawsze makaron, nie różni się niczym od innych makaronów, najgorsza chemia to ten proszek...Mnie tam boli wątroba, mam zgagę jak po jabcoku. Wywar służy mi tylko do tego, żeby mi się makaron w nim rozmoczył, a później go odcedzam. Zawsze znajdzie się o dziwo się ktoś, kto drze się na mnie, że ''jedzenie się zmarnowało, mogłaś mi oddać tę zupę''...
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-03-02, 15:09   

lapicaroda napisa/a:
Wywar służy mi tylko do tego, żeby mi się makaron w nim rozmoczył, a później go odcedzam. Zawsze znajdzie się o dziwo się ktoś, kto drze się na mnie, że ''jedzenie się zmarnowało, mogłaś mi oddać tę zupę''...

A kto Ci pokazał, że tak się robi? No kto?! Ja :D
Btw. Hej Aneta :D
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2010-03-02, 15:20   

Cytat:
A kto Ci pokazał, że tak się robi? No kto?! Ja
Taaa. Ale z drugiej strony, ja bym nie mogła przejść na monodietę, złożoną z czegokolwiek. Makaron + warzywa to zdrowe, ale lubię to zjeść raz na jakiś czas, tak non stop- robi mi się niedobrze.
A sporo ludzi uważa że zjadanie samego makaronu z zupki błyskawicznej, to jakieś dziwactwo! Chociaż, osoba która mi to wytyka, drze też mordę, gdy...wyrzucam z lodówki swój spleśniały chleb sprzed tygodnia, albo jajka kolegi sprzed miesiąca. (nabiał, nabiał!) Jak ty możesz wyrzucać jedzenie! Jak tak nie mogę wiedząc że dzieci w Afryce głodują! :D
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-03-02, 15:25   

Cytat:
Makaron + warzywa to zdrowe, ale lubię to zjeść raz na jakiś czas, tak non stop- robi mi się niedobrze.
A sporo ludzi uważa że zjadanie samego makaronu z zupki błyskawicznej, to jakieś dziwactwo!

Nie wiedzą co dobre o! :<
Entschuldigung za OT.
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2010-04-25, 18:03   

Nena nie pierdziele głupot z tą wysypką- widziałam na własne oczy ;)
Ogólnie to zależy głównie od organizmu, jednym nic nie szkodzi, a nawet jeszcze w sumie pomaga, inni zjedzą raz na jakiś czas i zdychać będą.
Ogólnie taka zupka dla mnie jest dobra, jak jestem na wyjeździe i mi się nie chce gotować, a oszczędzam i nie będę w knajpie jadła. Bo tak poza tym to jednak wolę już coś ugotować, albo zjeść kanapki zamiast obiadu. Raz na jakiś czas mi smakuje, ale gdybym tak miała regularnie raz na tydzień jeść to by mi obrzydły...
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2010-04-26, 14:10   

A mi te różne dania w proszku raczej nie szkodzą, ale już mnie brzydzą :P
Jadłam je kiedyś jak zaczynałam pracować pierwszy raz w życiu, ale szybko z nich zrezygnowałam, bo po prostu wolę już te nasze domowe kanapeczki :D

A jeżeli chodzi o te zupki w proszku to jadłam rosół i pure oraz spagetti, też serowa mi smakowała... ale nie ma co porównywać do prawdziwej zupy i ogólnie do domowych dań!
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2010-05-06, 13:27   

Nena napisa/a:
Przetestowałam już wszystkie możliwe smaki, firmy itp. I mi jakoś nic nie jest, mam wspaniałe wyniki badań, schudłam (yeah!)

jak się odchudzałam też jadłam zupki z paczek, one mają stosunkowo mało kalorii :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-05-06, 13:28   

Mazin napisa/a:
jak się odchudzałam też jadłam zupki z paczek, one mają stosunkowo mało kalorii

A Ty myślisz, że po co je jadłam/jadam? :P
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2010-05-06, 13:34   

Nena napisa/a:
Mazin napisał/a:
jak się odchudzałam też jadłam zupki z paczek, one mają stosunkowo mało kalorii

A Ty myślisz, że po co je jadłam/jadam? :P

by się najeść małą ilością kalorii, czyli schudnąć :P

Nena napisa/a:
Pierdzielicie głupoty.

oj tam widocznie masz silny organizm mi w końcu jelita zaczęły wariować po chińskich zupkach, aczkolwiek chyba się już w miare zregenerowały bo co jakiś czas jem je, i nie mam żadnych problemów ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group