Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Pantoflarz
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-06-16, 08:55   Pantoflarz

Najpierw napiszę, ze nie miałam pojęcia do jakiego działu to wrzucić.

Chłopcy to test dla Was: http://pantoflarz.o0o.pl/ napiszcie nam swoje wyniki!

Dziewczęta czy Wasi faceci są pantoflarzami? Lubicie w ogóle pantoflarzy? A Wy chłopcy pod wpływem kobiet stajecie się pantofelkami? ;)

Gdyby ktoś nie wiedział kto to pantoflarz:
Cytat:
PANTOFLARZ-> zniewieściały mężczyzna - tak zwykło się określać tych spośród rodu męskiego, którzy zbyt mocno liczą się ze zdaniem partnerki.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2007-06-16, 09:04   

heh mój ostatni, tak jakby był. Strasznie mu na mnie zalezało i potrafił zrobić wszystko o co go prosiłam, nawet jeśli mu się to nie podobało, i na co za bardzo nie miał ochoty.
Raz zaczęłam się z niego śmiać, że wchodzi pod pantofel, i to jakoś zadziałało, bo zaczął się buntować i w końcu stawiał na swoim :spoko:

Facet to facet, powinien mieć swoje zdanie i nie ulegać tak bardzo kobietom, chociaż nie ukrywam, że czasami jest to bardzo przyjemne ^^
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-16, 10:35   

Blanca napisa/a:
Facet to facet, powinien mieć swoje zdanie i nie ulegać tak bardzo kobietom,

Zgadzam się w 100%, miło jest kiedy facet czasami posłucha i w ogóle, ale musi miec również swoje zdanie. Bo co to za facet jak nie wykłoci się o swoje? Ja nie miałam przypadku, zebym była z jakimś pantoflarzem, raczej byli to faceci, którzy potrafili miec swoje zdanie (czasami aż za bardzo)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-06-16, 11:26   

nie chciałabym pantoflarza :/ w moim związku to ja jestem raczej podporządkowana i mi to z reguły pasuje ;) facet powinien być silny :] a nie być sługusem :/
_________________

 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-06-16, 12:00   

Cytat:
Starałeś się jak mogłeś, żeby wyjść na twardziela, ale się nie udało. Test został specjalnie ułożony tak, żeby wychwycić takie próby. Łukasz, jesteś pantoflarzem i nic tego nie zmieni. Pamiętaj, żeby nigdy nie zgrywać maczo, bo to nie może Ci się udać.

Twój wskaźnik pantoflizmu jest bardzo wysoki i wynosi:

84%

Jaki facet taki wynik, na Twoim miejscu byśmy się nim nie chwalili.


Jaki chamski ten test ;/
Robie jeszcze raz!
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-06-16, 12:30   

Cytat:
Gratulacje Michał. Dałeś z siebie wszystko wypełniając nasz formularz, wiele pytań pewnie sprawiło Ci kłopot, ale Ty dałeś radę. Jesteśmy z Ciebie dumni, niemniej musimy Ci zakomunikować, że odpowiedzi, których udzieliłeś kwalifikują Cię w górne stany naszego wskaźnika. Jesteś pantoflarzem i to takim porządnym.

Twój wskaźnik pantoflizmu jest bardzo wysoki i wynosi:

80%

Może nie jest to 100% ale i tak zaszedłeś bardzo daleko, gratulacje.


Ale perfida, co oni mają do koca, kawy i nocy? :(
Łeee nie podoba mi się to :(
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-16, 15:40   

Cytat:
Starałeś się jak mogłeś, żeby wyjść na twardziela, ale się nie udało. Test został specjalnie ułożony tak, żeby wychwycić takie próby. Michał, jesteś pantoflarzem i nic tego nie zmieni. Pamiętaj, żeby nigdy nie zgrywać maczo, bo to nie może Ci się udać.

Twój wskaźnik pantoflizmu jest bardzo wysoki i wynosi:

84%

Jaki facet taki wynik, na Twoim miejscu byśmy się nim nie chwalili.


Ciekawe :)
 
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2007-06-16, 15:49   

Mój wujek jest niezłym pantoflarzem... W domu o wszystkim decyduje żona, on nie ma nic do powiedzenia :|
W zeszłym roku chodził z wielkim guzem na czole, bo podszas kłótni dostał od żony :lol:

Żałosne :?
:wstyd:
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-16, 15:52   

A ja w przeciwieństwie do reszty nie mam nic przeciwko pantoflarzom. Oczywiście takim lekkim, bo skrajności to ja nie lubię.
Ale nie lubie facetów, którzy uważają, ze zawsze mają rację, zawsze musi ich po ich myśli i z niczym nie ustąpią...
Albo takich którzy uważają, że kobieta to tylko do garów a od utrzymania rodziny i decydowania o niej to tylko facet...

Jak zawsze: najlepsze wyjście jest gdzieś po środku...
Ostatnio zmieniony przez Kya 2007-06-16, 16:28, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-06-16, 15:55   

fakt :/ tez mam takiego wujka :? (chyba każdy ma) nawet nie wybierze w co ma się do pracy ubrać bez zgody żony :/ ...żeby ona jeszcze o niego dbała ale nie :(
pantoflarstwo jednak czasem jest pożyteczne ;) niektórzy faceci lubią silne kobiety, a niektóre kobiety słabych mężczyzn :lol:
ale ja się nie zaliczam do amatorek słabej-brzydkiej płci" 8) lepsza brzydka silna ;]
_________________

 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-06-16, 16:18   

Mój Taxido to pantoflarz i to jest w nim urocze, zawsze mnie słucha ^^. Oczywiście są sytuacje w których ma odmienne zdanie i twardo się tego trzyma, ale tak to jest pantoflarzem. ^^
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-06-16, 18:04   

kakti napisa/a:
le perfida, co oni mają do koca, kawy i nocy? :(
Łeee nie podoba mi się to :(


Wg mnie cokolwiek być nie wpisał i cokolwiek byś nie wybrał, wynik będzie się wahał od 80 do 88 % :D Kocham takie testy...
Na pewno robiła to jakaś feministka ;)
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-16, 19:19   

annoth napisa/a:

Wg mnie cokolwiek być nie wpisał i cokolwiek byś nie wybrał, wynik będzie się wahał od 80 do 88 % :D Kocham takie testy...
Na pewno robiła to jakaś feministka ;)


Co racja to racja próóbowałem kilka róznych kombinacji i zawsze powyżej 80%[/i]
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-06-16, 20:16   

Pantoflarz lepszy niż tyran ... :lol: Nie wiem, nie jestem typem kobiety dominującej, ale wydaje mi się że miło jest mieć partnera, który bywa uległy ...nawet jeśli trochę za często :> Nie powiem, że nie marzy mi się facet, który opiekowałby się mną czasem..och :roll: A z drugiej strony, nie lubię się kłócić, tudzież mam coś z rozpuszczonego bachora :D
Swoja drogą, to spośród mamisynków, prawie każdy gdy tylko wyprowadzi się z domu, staje się pantoflarzem, gdyż jest wychowany w atmosferze kobiecej dominacji :D
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-16, 23:25   

No, dowiedziałem się, że Maciej to imię idealne dla pantoflarza. Wybrałem dla dziewczyny którą znam 3 miechy kwiaty, uznali że specjalnie wziąłem najtańszą opcję, kółko to nie jest męska figura i mają coś do sobotniego wypadu do kina. Mój wskaźnik to 88%. xD
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group