Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Naleśniki
Autor WiadomoϾ
sweet.talk 


Wiek: 51
Do³¹czy³a: 20 Lip 2011
Posty: 115
Wys³any: 2011-07-22, 20:28   

Cytat:
siostra ostatnio robi boskie :eat: smażony serdelek w pomidorowo-keczupowo-miodowym sosie roztopionym ciągnącym się serem, zawinięty w naleśnika i do tego zimny sos czosnkowy
Mm, Dać!

Aż sobie zrobię niedługo :brawo:
 
 
 
paula 



Imiê: Paulina
Wiek: 29
Do³¹czy³a: 18 Lip 2011
Posty: 25
Wys³any: 2011-07-23, 10:30   

Ja jestem największym naleśnikożercą u mnie w rodzinie :D Najczęściej zostają pożerane z wszelkiego rodzaju dżemami domowej roboty (porzeczkowy <3) lub z serkiem i brzoskwiniami lub bananami i miodem. Ogólnie to naleśniki pod każdą postacią, ale rozglądam się za jakimś nowym przepisem, najlepiej na słodko :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2011-09-25, 09:39   

W Polsce jem naleśniki na słodko ostro itp. tutaj w UK tylko na słodko. Poza tym tutaj posmakowałam pierwszy raz naleśników z cytryną i cukrem. Jadł ktoś już takie? ^^
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imiê: Marcin
Wiek: 33
Do³¹czy³: 22 Lip 2007
Posty: 525
Sk¹d: Sanok
Wys³any: 2011-09-25, 12:54   

-.- Naleśniki z marmoladą jeszcze przejdą, przyzwyczajenie, w dzieciństwie niemal zawsze jadałem takie. Z białym serem nie bardzo, z wszelkimi innymi słodkimi dodatkami też nie (w ogóle od pewnego czasu odrzucam wszystko co słodkie, z drobnymi wyjątkami. Ciotka z USA przyjechała nas odwiedzić w te wakacje i prócz drobnych upominków [dostałem perfumę o wartości 200zł, fuck yeah, pierwszy raz w życiu mam taką drogą i porządną xD] wydzieliła wszystkim mnóstwo słodyczy, a ja wszystkie swoje oddałem młodszemu bratu). Generalnie rzecz ujmując, jedyne i prawdziwe naleśniki to te ze SZPINAKIEM <3
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2011-09-25, 13:13   

Nauczona jestem w domu jeść naleśniki tylko na słodko. I tylko zwinięte w rulon. Praktycznie zawsze jem z serkiem homogenizowanym np. truskawkowym + w sezonie również dorzucam pokrojone drobno świeże truskawki zmieszane z serkiem. A na wierzch bita śmietana. Z truskawkami lubię. Z samym serkiem są mdłe.

Chętnie spróbowałabym kiedyś na słono, ale to kłóci się z tradycją domową ;d
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Sk¹d: BogumiÅ‚owice
Wys³any: 2011-09-25, 17:20   

Ostatni raz się wypowiadałam 4 lata temu i zbyt dużo się nie zmieniło :P Może poza tym, że raz sobie zrobiłam naleśniki z nutellą, a u koleżanki na babskiej nocce konsumowałam naleśniki zapiekane ze szpinakiem i z kołderką pieczarkowo-serową - PYSZNE! Generalnie jednak gdy sobie zrobię porcję naleśników, to mniej więcej połowę jem "z czymś", a resztę drę w dłoniach na kawałki i tak jem :)
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Å»abka 
I'm schisopremic



Imiê: Monika
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-10-08, 01:47   

A ja pochwalę się, że dzisiaj robiłam puszyste naleśniki czekoladowo-bananowe, i wyszły przepyszne :)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
mjuzik 
master



Imiê: brat Jaca
Wiek: 27
Do³¹czy³: 21 Lip 2006
Posty: 583
Sk¹d: czarna dupa
Wys³any: 2011-10-08, 03:11   

Stare chińskie przysłowie mówi:
Najlepsze na kaca są naleśniki ze spermą Szatana.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Dragonka 


Do³¹czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 34
Wys³any: 2011-10-13, 20:11   

Nalesniki z mieskiem.. pycha.. Szpinak kurczak i sos.. mniamczasem z jakims innym mieskiem..
 
 
 
marania


Do³¹czy³: 19 Gru 2010
Posty: 15
Wys³any: 2011-10-19, 20:54   

Szpinak?! No i nie obędzie się dzisiaj bez koszmarów :( A to mięsko było takie zachęcające...
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Do³¹czy³a: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Sk¹d: z Nibylandii
Wys³any: 2011-10-22, 14:13   

marania napisa³/a:
Szpinak?! No i nie obędzie się dzisiaj bez koszmarów :( A to mięsko było takie zachęcające...


Naleśniki ze szpinakiem są pyszne, o ile ktoś umie odpowiednio doprawić szpinak. Chociaż i tak moimi faworytami pozostają te z mięskiem i jasnym sosem. :D
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
boczar-czarny 



Imiê: Boczar
Wiek: 39
Do³¹czy³: 13 Lut 2012
Posty: 79
Sk¹d: Ciemnogród
Wys³any: 2012-02-19, 21:45   

Ja dzisiaj na śniadanie zrobiłem pożywne naleśniki na słodko ;) ) z ciemnej mąki i nawet mi się nie rozpadły:D
 
 
 
Wigryk 


Do³¹czy³a: 08 Mar 2012
Posty: 109
Wys³any: 2012-03-30, 18:22   

Z ciemnej mąki? No pycha. Moje ulubione to nalesniki z jagodami i twarożkiem, ale lubię też wersje z sosami nie słodkimi, do naleśników można właściwie wszystko zapakować.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2012-04-01, 14:04   

Naleśniki mogę jeść ze wszystkim. Przede wszystkim króluje marmolada jabłkowa, ostatnio dzem morelowy, z porzeczkowym też uwielbiam. Do tego wszelkie sery, serki, twarożki, a też (w postaci krokietowej) z mięsem, kapustą, grzybami. Kiedyś raz zrobilśmy na Kozanowie z Cinkiem naleśniki po meksykansku i tez urywaly co nie co ;p
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2012-04-07, 12:22   

ja ostatnio jadłam z pesto mozzarellą i oliwkami, pychota!!!
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group