Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Ile jesteście w stanie wybaczyć??
Autor Wiadomo
douma 
Wierszokleta miejski



Wiek: 38
Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 248
Skd: okolice Łodzi
Wysany: 2006-06-06, 18:13   

Jesli zalezy bardzo to bardzo wiele,fakt ze po zdradzie nawet tej wybaczonej inaczej się patrzy na te drugą osobę.Wybaczyć można wiele ale zapomniec jest ciężko.
_________________
"Życie jest jak płomień palącej się świecy. Zostanie zdmuchnięty, lub dotrwa do końca, lecz zgaśnie na pewno."
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-06-13, 18:50   

Tak naprawdę już do końca związku ta zdrada tkwi jak cierń ;/
 
 
 
*perełka* 
ech....


Wiek: 36
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skd: z zaskoczenia
Wysany: 2006-06-13, 18:52   

najważniejsze jest nie wypominać sobie dawnych krzywd! wtedy to już nie będzie tak boleć.
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-06-13, 20:27   

wybaczyc?...
hmm...
ja jestem w stanie wybaczyc wszystko....prawie wszystko...
jakos tak bardzo wierze w drugiego człowieka....
pokładam w nim duzo nadziei....
wybaczamm...
i
staram
sie
widziec
poprawe
chec...poprawy
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
slupczanka 
wsiubdziu ;p



Imi: Barbara
Wiek: 36
Doczya: 01 Cze 2006
Posty: 61
Skd: Słupca
Wysany: 2006-06-14, 08:41   

Napewno nie wszystko zdrady-nigdy bicia - nigdy Resztę może bym wybaczyła zależy w jakim stopniu jest świadom tego co zrobił i jak bardzo zależy mu na odbudowaniu tego co zniszczył
_________________
slupczanka.blog.interia.pl <--- wchodzic i pisac i czytac moje zycie :)
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2006-06-20, 20:26   

Podziwiam ludzi, którzy piszą że wybaczyli by wszystko!
Ja pewnie jestem okropna, ale nie wiem czy byłabym w stanie wybaczyć wszystko...
Nie, wszystkiego chyba nie... :|
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Doczy: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skd: okolice Trójmiasta
Wysany: 2006-06-20, 20:39   

Agentka napisa/a:
Podziwiam ludzi, którzy piszą że wybaczyli by wszystko!
Ja pewnie jestem okropna, ale nie wiem czy byłabym w stanie wybaczyć wszystko...
Nie, wszystkiego chyba nie... :|


Hmmm... Wybaczyć tak, ale zapomnieć nigdy. :P Ja nie mógłbym zapomnieć o tym, że ukochana mnie zdradziła co z kolei zrodziłoby we mnie podejrzliwość a to z kolei...itd. Koło się zamyka :D
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2006-06-20, 20:44   

Fanfir napisa/a:
Ja nie mógłbym zapomnieć o tym, że ukochana mnie zdradziła co z kolei zrodziłoby we mnie podejrzliwość a to z kolei...itd. Koło się zamyka :D

Dokładnie i kółeczko sie kręci!
Zdradziła więc może znowu zrobi, tylko kiedy, a może już, tylko z kim a może ... no i tak dalej..... :?
 
 
 
malinka 
zakochana...



Imi: Kasia
Wiek: 34
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 213
Skd: Kaszuby
Wysany: 2006-06-21, 08:33   

Fanfir napisa/a:
Hmmm... Wybaczyć tak, ale zapomnieć nigdy

To zupełnie tak jak ja. Wybaczyć mogę nawet najgorszą rzecz,ale nigdy na zapomnę. Po prostu taka już jestem.
_________________
Nie potrzeba mi głośnych ulic, trawy, łez,
Nie potrzeba mi gwiazdki z nieba, blasku świec....
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Doczy: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skd: okolice Trójmiasta
Wysany: 2006-06-21, 09:18   

Agentka napisa/a:
Fanfir napisa/a:
Ja nie mógłbym zapomnieć o tym, że ukochana mnie zdradziła co z kolei zrodziłoby we mnie podejrzliwość a to z kolei...itd. Koło się zamyka :D

Dokładnie i kółeczko sie kręci!
Zdradziła więc może znowu zrobi, tylko kiedy, a może już, tylko z kim a może ... no i tak dalej..... :?


W rzeczy samej! I tak to się kręci. Bez zaufania nie może być związku. Oczywiście znalazłyby się osoby, które i tak by wybaczyły i może nawet zapomniały. Jeśli dany związek był naprawdę długi, to jest duża szansa, że się nie rozpadnie. Ale jeśli ktoś na wstępie wycina Ci taki numer, powiedzmy po 1,5 roku, to nie ma co się zastanawiać - trza uciekać :D

malinka napisa/a:
Fanfir napisa/a:
Fanfir napisał/a:
Hmmm... Wybaczyć tak, ale zapomnieć nigdy


To zupełnie tak jak ja. Wybaczyć mogę nawet najgorszą rzecz,ale nigdy na zapomnę. Po prostu taka już jestem.


W związku ta pamięć okazuje się elementem destruktywnym, bo np. jeśli ktoś Cię zdradzi, to jest tak jak pisze Agentka - rodzi się podejrzliwość a to jest jedna z najgorszych rzeczy jaka może się zdarzyć. Podejrzliwość potrafi wygenerować takie obrazy w Twojej głowie, że nie będziesz potrafiła odrożnić fikcji od rzeczywistości. Cały czas będzie Ci się wydawało, że partner Cię okłamuje albo będziesz starała się przyłapać go na kłamstwie. Normalnie jak obsesja :D :D
 
 
 
malinka 
zakochana...



Imi: Kasia
Wiek: 34
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 213
Skd: Kaszuby
Wysany: 2006-06-21, 19:44   

Fanfir napisa/a:
W związku ta pamięć okazuje się elementem destruktywnym, bo np. jeśli ktoś Cię zdradzi, to jest tak jak pisze Agentka - rodzi się podejrzliwość a to jest jedna z najgorszych rzeczy jaka może się zdarzyć. Podejrzliwość potrafi wygenerować takie obrazy w Twojej głowie, że nie będziesz potrafiła odrożnić fikcji od rzeczywistości. Cały czas będzie Ci się wydawało, że partner Cię okłamuje albo będziesz starała się przyłapać go na kłamstwie. Normalnie jak obsesja

A więc nie ma innego wyjścia,jak po prostu rozstać się z tą osobą! No bo związek,w którym jest tylko podejrzliwość, a nie ma krzty zaufania, nie ma sensu.
_________________
Nie potrzeba mi głośnych ulic, trawy, łez,
Nie potrzeba mi gwiazdki z nieba, blasku świec....
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Doczy: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skd: okolice Trójmiasta
Wysany: 2006-06-21, 20:04   

malinka napisa/a:
Fanfir napisa/a:
W związku ta pamięć okazuje się elementem destruktywnym, bo np. jeśli ktoś Cię zdradzi, to jest tak jak pisze Agentka - rodzi się podejrzliwość a to jest jedna z najgorszych rzeczy jaka może się zdarzyć. Podejrzliwość potrafi wygenerować takie obrazy w Twojej głowie, że nie będziesz potrafiła odrożnić fikcji od rzeczywistości. Cały czas będzie Ci się wydawało, że partner Cię okłamuje albo będziesz starała się przyłapać go na kłamstwie. Normalnie jak obsesja

A więc nie ma innego wyjścia,jak po prostu rozstać się z tą osobą! No bo związek,w którym jest tylko podejrzliwość, a nie ma krzty zaufania, nie ma sensu.


W sumie...Możliwości jest wiele... Wydaje mi się, że najrozsądniejszą opcją jest czasowa "seperacja" :D Należy po prostu uporządkować swoje uczucia i zastanowić się, czy dalej kocha się taką osobę. Jeśli tak, to należy dać jej szansę, ale nie od razu...Krok po kroku zbliżać się do niej z powrotem i obserwować, czy ta osoba w ogóle się STARA żeby Cię odzyskać. Bo jeśli pozwoli się jej wrócić od razu, to taki niewdzięcznik może poczuć się zbyt pewnie i wkrótce znowy Cię zdradzi. Będzie przeświadczony, że znów mu wybaczysz. Nie. Trzeba dać jasno do zrozumienia, że bardzo Cię skrzywdził, czyli najlepiej się od niej odciąć na jakiś czas. Niech się przekona ile dla niego znaczysz i ile stracił....:D

Oż! Z tego robią się jakieś porady 'Bravo' :lol:
Ostatnio zmieniony przez Fanfir 2006-06-21, 20:33, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2006-06-21, 20:11   

Fanfir napisa/a:
Podejrzliwość potrafi wygenerować takie obrazy w Twojej głowie, że nie będziesz potrafiła odrożnić fikcji od rzeczywistości. Cały czas będzie Ci się wydawało, że partner Cię okłamuje albo będziesz starała się przyłapać go na kłamstwie. Normalnie jak obsesja

No i znowu tylko :brawo: dla Ciebie! No jak już się rozpiszesz to tylko mądrze! :wink:

Wracając do tematu... każdy z nas ma cudowną wyobraźnie i wystarczy malutka iskra żeby zaczęła tworzyć w naszej głowie obrazy niezawsze zgodne z prawdą! No ale nic na to nie poradzimy, bo każdy człowiek inaczej reaguje na daną sytuację! Jeden wybaczy, drugi nigdy!

Fanfir napisa/a:
Oż! Z tego robią się jakieś porady 'Bravo'

To nie pozostaje nam nic innego jak założyć "wirtualne porady na trudne pytania"! :lol:
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Doczy: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skd: okolice Trójmiasta
Wysany: 2006-06-21, 20:55   

Agentka napisa/a:
każdy z nas ma cudowną wyobraźnie i wystarczy malutka iskra żeby zaczęła tworzyć w naszej głowie obrazy niezawsze zgodne z prawdą!


A jak ta wyobraźnia ładnie łączy się z obsesją. Perpetuum mobile :D

Agentka napisa/a:
Fanfir napisa/a:
Oż! Z tego robią się jakieś porady 'Bravo'

To nie pozostaje nam nic innego jak założyć "wirtualne porady na trudne pytania"! :lol:


Ha! Możę założymy płatny serwis z poradami? :D
 
 
 
nina
[Usunity]

Wysany: 2006-06-22, 11:16   

Uważam że wybaczyć można bardzo dużo to znaczy wszystko,ale bedzie się długo pamiętać.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group