Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ile jesteście w stanie wybaczyć??
Autor WiadomoϾ
Karinka 
ZÅ‚amane serce:(


Imiê: Karinka
Wiek: 30
Do³¹czy³a: 03 Wrz 2007
Posty: 2
Sk¹d: Serock
Wys³any: 2007-09-07, 07:14   

Tu nie chodzi o to...Mam dużo kolegów...Ale jakoś żaden nie traktuje mnie jako dziewczynę tylko jako przyjaciółkę...a jeśli już traktuje to albo mi się nie podoba ale coś mi w nim nie pasuje...


Uważam,że miłości nie ma...
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Do³¹czy³a: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wys³any: 2007-09-08, 23:12   

hmmm, nie wiem ile mogłabym wybaczyć partnerowi a nie chcę się przeceniać/nie doceniać... [jeszcze nie miałam okazji się przekonać]
u przyjaciół nie wybaczam nielojalności i rozpowiadania tego z czego im się zwierzam... to znaczy wybaczam, ale jednocześnie tracę zaufanie i raczej nie da się go odzyskać :( miałam już takie sytuacje kiedy ktoś zrobił sensacje z tego co mu powiedziałam żeby zabłysnąć w towarzystwie i teraz już tej osobie nie ufam - jest tylko znajomą, nawet rozmowy specjalnie nam sie nie kleją, w ogóle ciężko mi po czymś takim ufać innym ;/ ;/
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
natural wonder 



Wiek: 33
Do³¹czy³a: 09 Wrz 2007
Posty: 108
Wys³any: 2007-09-09, 15:56   

Jesli kogoś kocham najbardziej na świecie jestem w stanie wybaczyc wszystko...
chociaż innym ludziom nigdy nie wybacze kłamstw i tego że są wobec mnie nielojalni.
pozdrawiam natural wonder^^
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 PaŸ 2007
Posty: 456
Sk¹d: Sam nie wiem.
Wys³any: 2007-10-04, 14:29   

Zgwałcenia kogoś mi bliskiego i morderstwa dziecka.
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Do³¹czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2007-10-04, 14:36   

Nie wybaczam nikomu, to chce pobawić się moimi włosami. Zabijam od razu. :twisted:
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Do³¹czy³: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wys³any: 2007-10-04, 16:12   

xavras napisa³/a:
Nie wybaczam nikomu, to chce pobawić się moimi włosami. Zabijam od razu. :twisted:


Mówisz jak moja była dziewczyna :lol:
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2007-10-04, 21:26   

Zgwałcenie dziecka i uderzenia mnie i ...chyba tyle nie jestem w stanie :wstyd:
_________________

 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imiê: Marcin
Wiek: 33
Do³¹czy³: 22 Lip 2007
Posty: 525
Sk¹d: Sanok
Wys³any: 2007-10-09, 23:04   

Nie wybaczam... Kłamstwa... Ale nie w znaczeniu, że kontratakuje jakaś agresją, tym samym, bądź jeszcze czymś innym... Po prostu oddalam się nieco od osoby która powyższą krzywdę mi wyrządziła. A lekarstwo? Zwykłe, szczere "przepraszam" ;)
Nie będę tutaj pisał o takich sytuacjach jak pobicie czy gwałt, bo takowych do siebie nie dopuszczam... Po prostu nie wierzę, że ktoś z mojego bliskiego otoczenia byłby wstanie zrobić coś tak ohydnego... Dodam jeszcze, że jeśli uwzględniłbym w pytaniu dosłownie "ilość" to kilka razy, ale nie tyle, żeby dać drugiej osobie do zrozumienia, że jestem kruchy, słaby i łatwo mnie udobruchać.
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
Mea 
Uśmiechni się i zabij mnie



Imiê: Isa
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 05 Sty 2008
Posty: 18
Sk¹d: Z daleka
Wys³any: 2008-01-05, 12:56   

Jestem w stanie wybaczyć wszystko , ale nie zdrady .
Mam swoje zasady , zdradziłeś mnie? to masz pecha nawet gdyby to było pod wpływem dużej lości alkoholu i bardzo bym Cie kochała, mówi się trudno, cierpiałabym długi czas ale z drugiej strony po co mam się wiązać z człowiekiem który mnie przekręca bo to wtedy nie jest miłość.. Dlatego stawiam od jakiegos czasu na luźne związki na imprezach itp. bo gdybym miała szukać jakiegoś wiernego chłopaka , bym zmarnowała na to całe życie. :lol:
_________________
Dławi mnie tlen , a każdy dzień wymyka się.
 
 
 
5thrider 



Do³¹czy³: 31 PaŸ 2007
Posty: 59
Sk¹d: nie chcesz wiedzieć
Wys³any: 2008-01-07, 23:11   

mam trudności z wybaczaniem, nawet mniej ważnych spraw, każdy zasługuje na drugą szanse, ale czasami po prostu to jest za trudne
_________________


patrze...
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-01-13, 20:21   

5thrider napisa³/a:
każdy zasługuje na drugą szanse, ale czasami po prostu to jest za trudne
zależy... może nie być trudne. Wystarczy sobie wyobrazić, że samemu się nie jest nieomylnym ideałem i to, że dziś może ktoś Cię prosi o przebaczenie a jutro/za jakiś może ty będziesz musiał prosić... nigdy nic nie wiadomo. Ja nie mówię, że to łatwe i nie uważam, że wszystko można wybaczyć ale warto próbować bo można samemu się przez jakieś głupie błędy znaleźć po tej "drugiej" stronie... :?

Ja chyba podpisze się pod tym: "Kobieta wybaczy mężczyźnie wszystko, tylko nie to, że jej nie kocha..." I osobie, które ze mną była z nie wiadomo jakich powodów ale na pewno nie z miłości i mnie okłamywała nigdy do końca nie wybaczę. Zyczę mu dobrze ale jak najdalej ode mnie.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Costelavena 
ironiczny sarkazm



Imiê: Marta
Wiek: 30
Do³¹czy³a: 31 Gru 2007
Posty: 259
Sk¹d: Bakalandia
Wys³any: 2008-01-14, 16:16   

Ja myślę, że jest się z kimś z miłości. Waszej jak i również tej odwzajemnionej. Zdradził? Tzn. że nie kocha. Więc po co ten związek?
_________________
http://cassena.posadzdrzewo.pl < pomagamy laskom
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imiê: Maciej
Wiek: 33
Do³¹czy³: 21 Gru 2007
Posty: 367
Sk¹d: DÄ™bica
Wys³any: 2008-01-15, 08:50   

Wszystko ma swojÄ… cene :*

Czyli wszystko o ile to będzie miało jakieś znaczenie.
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2008-03-27, 22:19   

lolka503 napisa³/a:
moje życie nie mam sensu... chłopaka matka buntuje go przeciwko mnie że jestem za młoda dla niego ale przecież wiek sie nie liczy... liczy sie tylko uczucie którym sie darzymy...
mam dosyć tego życia... jak ktoś może mi pomóc to proszę o kontakt...

A to co ma do tematu?

Ile jestem w stanie wybaczyć? Cóż ostatnio przekonuję się że coraz więcej. Aż sama się po sobie tego nie spodziewałam. Kiedyś obrażałam się o błahostki i nawet głupotę ciężko było mi wybaczyć, ale cóż z czasem zmieniamy się i pewne sprawy są dla nas śmieszne.
Właściwie nie ma takiej rzeczy której bym nie wybaczyła ukochanej osobie. Wybaczyć wybaczę, ale uraz zachowam gdzieś w głębi serca.
 
 
 
Jaga91
[Usuniêty]

Wys³any: 2008-03-28, 16:01   

Hmm chyba nie potrafiłabym wybaczyc zdrady... Nawet gdybym chciala nie umialabym o tym zapomniec. Mój facet wie, że zanim coś zrobi musi się 10 razy zastanowic bo później nie będzie już odwrotu :) Jestem bezwzględna i uparta :wstyd:
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group