Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Lubicie gotować?
Autor Wiadomo
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2010-02-06, 20:41   

lubię gotować :) ale mi się nie chce :D mam kilka swoich przepisów, które wykorzystuje, i zwykłe tradycyjne potrawy też robię (jak już gotuję) no ale, jak już zaznaczyłem, jak mi się zachce :D
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imi: Hell
Wiek: 32
Doczya: 16 Sty 2007
Posty: 366
Skd: Kopytkowo
Wysany: 2010-02-06, 21:00   

Hell została technikiem żywieniowym mojej klasy:) robię im kanapki, galaretki i naleśniki :)
pozatym w domku lubię gotować: najczęściej smażę naleśniory na x spsoóbów (najlepsze są z dodtkiem soku pomarańczowego i odrobina cynamonu, nie próbujcie dodawać miodu bo będą twarde, a jak lubicie pulchniutkie mięciutkie polecam wodę gazowaną) i szormę z kurczaka wg własnego przepisu :)
_________________
Hell jest tak trochę:)
 
 
 
^^poziomka^^ 



Doczya: 09 Cze 2007
Posty: 262
Wysany: 2011-01-06, 23:04   

Gotować nie za bardzo lubię, ale za to kocham piec. Uwielbiam piec ciasta, ciasteczka itp. Piekę głównie dla rodziny, bo ja sama nie jem takich rzeczy, no chyba, że raz na jakiś czas, ale rzadko. Rodzina zadowolona i jak tydzień nie ma żadnego wypieku to już się domagają, żeby im coś upiec :) Najbardziej lubię robić ciastka, wykrawanie, układanie, lukrowanie itd. to coś co lubię, mogę się nad tym skupić :)
_________________
Dr Wilson: Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?
House: They recharge? I just keep buying new phones.
:D
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2011-01-07, 13:07   

ja lubię gotować, tylko nie robię tego często więc nie często mi to wychodzi :)
Mam kilka dań, które w domu robię właściwie tylko ja min. placki z jabłkami, gulasz wieprzowy z ananasem. Ale już np. gdy przyszło mi na sylwka zrobić sos do spaghetti na podstawie owego gulaszu wieprzowego, tylko bez ananasa i ostrzejszego, to miałam problem. Wyszło przepysznie, komentarz mężczyzny "świetnie to zrobiłaś. Tak jakby moja mama to zrobiła" świadczy, że na prawdę był dobry...ale ja stanęłam na etapie kiedy był za kwaśny i nie wiedziałam co zrobić :) gdyby nie pomoc rodziców w ogóle by mi to nie wyszło...generalnie brakuje mi "kuchennej ogłady", ale jak mam dobry przepis to jestem w stanie zrobić prawie wszystko.
_________________

 
 
 
Dragonka 


Doczya: 15 Gru 2010
Posty: 34
Wysany: 2011-01-27, 15:13   

Dobry przepis to podstawa, tez lubię gotować.. W święta robiłam pierwszy raz schab pieczony ze śliwka i tak sie balam zeby nie wyszedł za suchy ,ale rodzince smakowało, wiec sie ucieszyłam:)
 
 
 
sweet.talk 


Wiek: 51
Doczya: 20 Lip 2011
Posty: 115
Wysany: 2011-07-20, 17:42   

Kuchnia to mój raj. W tym miejscu czuję się spełniona. Uwielbiam gotować chociaż w sumie to nie, ja kocham gotować.
Nie lubię jak mi się ktoś natomiast wcina w kuchni. :D
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2011-07-22, 14:33   

Ostatnio w domku eksperymentuje i uprawiam włoską kuchnię. Kiedyś bardzo znielubioną, bo po prostu... źle podaną ;) . Całkiem niedawno temu italiański smak był dla mnie tylko makaronem, pomidorem, mozzarellą i bazylią. Niestety żadna książka kulinarna ani żadna włoska restauracja nie wyprowadza z błędu, tylko jeszcze głebiej pakuje nas w świat pasty i oregano. Fuj. Tylko poznanie prawdziwego Włocha pomaga, więc dziewczynki... polecam :p . Justyna Sz.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Dragonka 


Doczya: 15 Gru 2010
Posty: 34
Wysany: 2011-09-22, 18:13   

Uwielbiam.. Przede wszystkim jakieś nowości, coś czego nigdy nie robiłam.. ostanio fanką jestem przyrządzania sosu z mascarpone
 
 
 
marania


Doczy: 19 Gru 2010
Posty: 15
Wysany: 2011-09-22, 21:50   

Jasne, że się lubi. Choć raczej sprawdzone potrawy :)
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2011-11-20, 16:55   

Uwielbiam gotować i umiem gotować. Ostatnim czasy gotuję zazwyczaj codziennie, eksperymentuję, próbuję nowych przepisów, ulepszam stare. Piekę dużo ciast i ciasteczek, praktycznie zawsze w mieszkaniu jest jakieś słodkie ciacho mojego wykonania.
Zastanawiam się ostatnio poważniej nad podjęciem kariery kulinarnej..znaczy szkoły :)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2011-11-20, 22:44   

Nadal nie umiem i nie lubię gotować/ piec itd. Co nie oznacza, że nie potrafię zrobić jakiejś prostej potrawy :-P
Hm... chociaż ostatnio moja przygoda z gotowaniem skończyła się spaloną patelnią :wstyd: .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Canis 



Imi: Lidia
Doczya: 21 Lis 2011
Posty: 80
Wysany: 2011-11-23, 18:44   

Bardzo lubię gotować, zwłaszcza z mamą w kuchni czy też babcią, bo mogę się wiele nauczyć. Jednak najbardziej lubię piec ciasta, zazwyczaj biorę się za to wczesnym rankiem, bo wtedy mam wenę. I całą rodzinkę budzą piękne zapachy piekącego się placka. :roll:
_________________
Lolito, światłości mojego życia, ogniu moich lędźwi. Grzechu mój, moja duszo. Lo-li-to: koniuszek języka robi trzy kropki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To.
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2011-11-25, 18:44   

nadal lubię, myślę, że z większą ochotą aniżeli kiedyś. Przychodzi mi to z niebywałą łatwością i co najważniejsze, to wygląda zawsze jak jedzenie co jest dosyć ważne ;) To co zawsze robię jest ok, nie mam problemu z robieniem jedzenia tego co lubię. Tym bardziej nie mam problemu z robieniem amciu, którego wcześniej nie robiłem, a mam jedynie przepis. hmmm, tak, coś nowego a jaka radocha i satysfakcja jak się to zrobi ;)
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2012-06-21, 10:47   

Od kiedy mieszkam z moim chłopcem, uwielbiam gotować. A dlaczego? bo zawsze mnie chwali ;d

Nigdy nie spodziewałam się, że mogę tak gotować. W domu z reguły jeśli coś gotowałam to podstawowe dania. A teraz to normalnie szef kuchni xd
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wigryk 


Doczya: 08 Mar 2012
Posty: 109
Wysany: 2012-08-20, 09:25   

Oj zazdroszczę Ci tego zapału do gotowania, dla mnie to tylko nieprzyjemny obowiazek.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group