Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
kuś, kuś, ale...
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-06-21, 11:30   kuś, kuś, ale...

"kuś, kuś, ale nie daj!"
Tak zawsze mówiła mama mojej koleżanki. Co myślicie o tej technice podrywania? ^^ jeśli można to nazwać techniką podrywania. Stosowaliście kiedyś tego? Kusiłyście ale w gruncie rzeczy byłyście niedostępne? ^^
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-06-21, 11:38   

To bardzo dobry sposób...
kobieta zbyt dostępna może się szybko "przejeść" a pozatym oni też to lubią, w większości przynajmniej... niby wiadomo o co chodzi ale jednak nie :P
a pozatym moi kumple zawsze jak rozmaiwają miedzy sobą to mówią, że najbardziej kręci ich to czego nie mogą mieć i że nie lubią "łatwych zdobyczy"
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-06-21, 16:44   

cały czas to robię; ]
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-06-21, 18:44   

Może i to jest dobre, jeśli taka ''taktyka'' przychodzi komuś naturalnie,ale jeśli ma być to gra , nie wątpię że może zirytować potencjalny ''obiekt''. Jeśli ktoś poczuje że jest specjalnie zwodzony, hm...nikt nie chciałby być marionetką.
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-21, 18:55   

Zgadzam się z Anetą.
Ja staram się być po prostu sobą, taka jaka jestem, nie zastanawiam się nad tym jak kogoś poderwać. Co ma być to będzie, a stwierdzenie, ze otwarte dziewczyny są łatwą zdobyczą nie podoba mi się: nie czuje się niczyją zdobyczą..
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-06-21, 19:06   

Kya napisa/a:
stwierdzenie, ze otwarte dziewczyny są łatwą zdobyczą nie podoba mi się
to jest stwierdzenie wielu mężczyzn.
Mazina napisa/a:
Kusiłyście ale w gruncie rzeczy byłyście niedostępne? ^^
w sumie to zawsze zależy czy ktoś kusi dla samego kuszenia i satysfakcji robienia z faceta "głupka" co jest z czasem żalosne czy ma co do danego osobnika poważne zamiary i jest to takie delikatne, subtelne i oczywiście pasuje obu stronom.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-06-21, 19:08   

Fantasia napisa/a:
to jest stwierdzenie wielu mężczyzn.
Może raczej chodzi im o panny, które zamiast pozwolić się poderwać mężczyźnie, same robią pierwszy krok ? Z tego co wiem, męska duma trochę boleje gdy to kobieta pierwsza rozpoczyna flirt. :D
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-06-21, 19:34   

:hyhy:
Mój chłopak często mówi: i znowu mnie kusisz!, po czym robi taką śmieszną minę. xD

Ale jeśli tak robię to, albo bezwiednie, albo żeby się troszkę z nim podroczyć.
Żadna technika podrywania. :D
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-21, 19:37   

Cytat:
Może raczej chodzi im o panny, które zamiast pozwolić się poderwać mężczyźnie, same robią pierwszy krok ? Z tego co wiem, męska duma trochę boleje gdy to kobieta pierwsza rozpoczyna flirt.


Heh :P Zawsze popełniam ten błąd, że nie potrafię czekać bezczynnie :)
 
 
 
Jenny 



Wiek: 34
Doczya: 19 Cze 2007
Posty: 52
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-21, 19:40   

hmm, kuszenie nie jest złe... ta nutka intrygi.. i tajemnicy..mm nie lubie wszystkiego wiedziec odrazu bo hmm.. traci polot. Chociaż tak byłoby prościej. Grunt, żeby nie przegiąc.

Podobno to o co się dłużej walczy, bardziej się ceni.
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-21, 19:42   

Dlatego Ty kochanie zawsze plujesz sobie w twarz, ze nie byłas zdecydowana, kiedy trzeba było być poważnym.
Nauczona na błędach innych gierkom mówię nie :P
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-06-21, 20:25   

Mazina napisa/a:
Co myślicie o tej technice podrywania?

Muszę stwierdzić, że jest niezawodna. Zawsze ją wykorzystuję, ale nie jako podryw. Lubię pokusić facetów, sprawia mi to po prostu przyjemność. Ale dać, nie dam :P Traktuję to tylko jako zabawę, wychodzi mi to spontanicznie i w zasadzie nie panuje nad tym. Problem w tym, że przez to można wyrządzić dużą szkodę drugiej osobie. Ale to też zależy od wielu czynników ... skomplikowane ;)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Jenny 



Wiek: 34
Doczya: 19 Cze 2007
Posty: 52
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-21, 21:00   

Bo ja słonce zdaje sobie sprawe, że przegiełam i jest mi strasznie przykro z tego powodu,a wytłumaczeniem jest tylko to, ze nie wiedziałam wtedy, że jestem zakochana :P
Co nie zmienia faktu,że to jest taaakie pociągające,a ja kusze tylko tych facetow na których mi zależy,a nie tak dla zabawy i to jest podstawowa różnica.
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-21, 21:51   

Mazina napisa/a:
"kuś, kuś, ale nie daj!"


Przecież to jest celowe, okrutne znęcanie się nad nami. :P :lol: Ten sposób zdobycia faceta jest skuteczny, ale jednocześnie straszny, dla nas panów. :lol:
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-06-21, 22:16   

Darkness napisa/a:
Przecież to jest celowe, okrutne znęcanie się nad nami. :P :lol: Ten sposób zdobycia faceta jest skuteczny, ale jednocześnie straszny, dla nas panów. :lol:
Widzicie co oni wolą ? :lol: Miałam rację 8) Chyba powinnyśmy być mniej okrutne w stosunku do tych istot. 8)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group