Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze dziecko
Autor Wiadomość
kojot1906 
FeRu



Imię: Piotrek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 129
Skąd: KalnikĂłw/PrzemyĹ›l
Wysłany: 2009-09-02, 13:01   

Hmmm za młody jestem...Może coś się pomyśli po 30tce, no ale jeśli się zdarzy wpadka, to trudno...pewnie strzele sobie w łeb :lol: .Nie no tak na poważnie to na razie nie chcę mieć dziecka, na razie to chcę się bawić życiem, bez większych trosk, póki mogę, nad założeniem rodziny pomyślę jak już "wyjdę na swoje". Czyli nie prędzej jak przed wspomnianym 30 rokiem życia ;P
_________________
Everybody Lies

"Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier mówię:"ratujcie drzewa". Kiedy słyszę techno...ku*wa nie wiem z czego robią płyty CD ale ratujcie to!!!

Moje beaty:
http://streemo.pl/Portal/...eRu_Muzyka.html
 
 
 
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2009-09-02, 18:41   

Chcieć, to bym chciał pomiędzy 25 a 30 rokiem życia (najoptymalniej 27 ). Jednak i tak wątpię, że w ogóle jakieś będę posiadał, więc się jakoś nad tym nie zastanawiam ;D
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz BĂłg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje krĂłlestwo z mojÄ… krĂłlewnÄ…"

„ Nie idĹş przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadÄ…ĹĽyć. Nie idĹş za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idĹş ze mnÄ… i bÄ…dĹş moim przyjacielem.”
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imię: AĹ›ka
Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skąd: dzisiaj tu jutro tam
Wysłany: 2009-09-14, 23:43   

pierwsze chciałabym w wieku 27-28 lat, a drugie dwa lata później :)
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
King Nothing 


Imię: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: SkÄ…dinÄ…d
Wysłany: 2009-09-15, 14:07   

Cytat:
pierwsze chciałabym w wieku 27-28 lat, a drugie dwa lata później


Też zawsze tak myślałem... a teraz, kiedy ma się pojawić, nie potrafię sobie wyobrazić, że mógłbym czekać jeszcze tyle lat...
Myślę, że nie ma optymalnego wieku, każdy odbiera i czuje to inaczej...
_________________
To żadna sztuka być głupim.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2009-09-18, 06:48   

King Nothing napisał/a:
Też zawsze tak myślałem... a teraz, kiedy ma się pojawić, nie potrafię sobie wyobrazić, że mógłbym czekać jeszcze tyle lat...

Jasne, gdybym sama miała już dzieciątko w brzuszku powiedziałabym to samo co Ty. Na szczęście nie mam i mam nadzieję, że zrealizuje swoje plany, a dopiero potem postaram się o bejbisia.

Ja miałam namiastkę bycia mamą w uk. Zostawałam kilkakrotnie sama z dziećmi na klika dni. Wszystko trzeba planować z myślą o nich, a to naprawdę jest ciężkie. Głupi wypad do supermarketu był ogromną wyprawą. Dlatego też ja na razie podziękuję za to :) chociaż ma to swoje piękne strony których nigdy nie zapomnę:) te małe nóżki, rączki, buźka które garną do Ciebie, które chcą być wycałowane, wyściskane, które tak cudnie pachną dzieckiem. :roll:
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skąd: ZabĹ‚ocie
Wysłany: 2009-09-18, 15:56   

ja mam na codzien (w sumie juz 2-letniego) dzieciaczka w domu i powiem szczerze, ĹĽe na razie te wypady do domu sÄ… wystarczÄ…jÄ…cym czasem do obcowania z dzieciakami :)

Swoją drogą przypomniał mi się motyw z serialu "how I Met Your Mother" (kto oglądał ten wie) - "the sock" xD
Ostatnio zmieniony przez eee 2009-09-18, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
King Nothing 


Imię: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: SkÄ…dinÄ…d
Wysłany: 2009-09-18, 21:10   

Mazin napisał/a:
Jasne, gdybym sama miała już dzieciątko w brzuszku powiedziałabym to samo co Ty.


A ja już mam!!! Dziś o 12.55 zostałem najszczęśliwszym ojcem zdrowiutkiego chłopczyka. Jestem wniebowzięty. To na razie tyle... jak ochłonę i znajdę chwilkę, napiszę coś więcej... na razie jestem zbyt wzruszony... ;(
_________________
To żadna sztuka być głupim.
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2009-09-18, 21:45   

GratulujÄ™!!! :D
Ja sądzę, że już jestem gotowa, ale wolę poczekać. Na wszystko w życiu przyjdzie czas :)
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mysterious_Girl
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-08, 15:34   

hmm... teraz na pewno nie, muszę się wyszaleć jeszcze :D

chciałabym na pewno po ślubie, najlepiej też po studiach, a w jakim wieku dokładnie trudno stwierdzić, ale tak 25-27 lat :)

chociaż to wszystko się z czasem okaże, nic tak dokładnie w życiu zaplanować nie można. Jedno jest pewne- jeśli mam mieć dzidziusia to nie w wyniku 'wpadki', moje dziecko to nie jakaś tam 'wpadka', to będzie najdroższy Skarb w moim życiu! :)
 
 
Galna 
Sex to religia.


Imię: Galna
Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 68
Wysłany: 2010-04-23, 17:26   

Nie wiem czy wg chce mieć dzieci. Bo raczej nie :)
No ale jakby się już miało pojawić, to tak około26-29 latek :)
 
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2011-08-29, 00:14   

Do niedawna uważałam, że chciałabym mieć już dziecko. Jednak ostatnio przeglądając naszą-klasę i znajome z liceum odkryłam, że już chyba 10 z nich zostało mamami (a niektóre już po raz drugi) zrobiło mi się ich żal. Dlatego na chwilę obecną nie przewiduję potomka. Chcę mieć dziecko ale na pewno nie teraz. Może za kilka lat.
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2011-08-29, 08:50   

Nena napisał/a:
Do niedawna uważałam, że chciałabym mieć już dziecko.

No właśnie... Dwa lata temu byłam pewna, że jestem gotowa na dziecko i że go chcę. Odwaliło mi przez 'miłość'. Byłam tego pewna do momentu kiedy zaczął spóźniać mi się okres i miałam powód do obaw. Nigdy nie zapomnę mojego przerażenia i tego, jak przez kilka dni po prostu egzystowałam, czekałam i modliłam się.
Naprawdę na dziecko będę gotowa dopiero kiedy będę w stałym związku z porządnym i odpowiedzialnym facetem. Sądzę jednak, że to może potrwać jeszcze kilka lat :)
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Odette



Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 35
Wysłany: 2012-06-12, 22:24   

Optymalnego wieku nie ma, kobiety w różnym wieku czują się gotowe na dziecko. Można być świetną matką mając 18 lat czy 40.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2012-06-21, 10:36   

Powiem wam, że mi coraz częściej włącza się instynkt macierzyński... i najgorsze jest to, że ja nie jestem na to gotowa, a hormony szaleją ;o
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2012-06-22, 13:54   

ja myślę, że jednak warto tak do 30 stki...
_________________
Życie to walka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group