Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kawa
Autor Wiadomo
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2012-01-15, 18:53   

Kawa coraz częściej, nie tylko do towarzystwa i kiedy próbuję nie zasnąć. Najlepiej z kawiarki ze spienionym mlekiem i posypana delikatnie cukrem cynamonowym jeśli chodzi o domową kawę.
Natomiast gdzieś w knajpie najlepiej biała z ekspresu ciśnieniowego - pyszności.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Gilda 
czary-mary



Imi: Małgosia
Wiek: 40
Doczya: 08 Sty 2012
Posty: 37
Skd: Warszawa
Wysany: 2012-01-17, 15:10   

Zamiast kawy polecam guaranę. jest zdrowsza :) . Ja już powoli odchodzę od kawy, prze wieczne niedobory magnezu.
_________________
Czy wiesz co potrafi najbardziej zranić człowieka? SŁOWO
 
 
 
cynizm 



Doczya: 26 Sty 2012
Posty: 21
Wysany: 2012-01-31, 13:55   

Nie przepadam za kawą. Piję wyłącznie wtedy, gdy czeka mnie dużo pracy i potrzebuję pobudzenia.
_________________
Ach! jak ludzie mnie bolą! ~Emil Cioran
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2012-02-09, 00:32   

w związku z tym, że moja dziewczyna w znacznym stopniu jest uzależniona od dobrej kawy i się na tym zna to ja tez powoli się wkręcam.. a pijemy przeważnie espresso..

Powiem Wam, że NIC nie daje takiego kopa jak dobre espresso.. wszystkie te energizery się umywają.. to tylko zdzieranie kasy.
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Silje 



Wiek: 34
Doczya: 07 Kwi 2012
Posty: 20
Wysany: 2012-04-07, 23:03   

Uwielbiam kawę. Tylko czarna, sypana, mocna + 2 łyżeczki cukru.
Ostatnio piłam sypaną kawę z czarną porzeczką i polecam mimo, że to dziwne połączenie w smaku niesamowita. ;]
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2012-04-10, 21:01   

Ja odkąd jesteśmy w Anglii piłam kawę może z 5 razy. Przyzwyczaiłam się do pysznej, domowej, świeżo mielonej kawy i teraz już nie jestem w stanie pić rozpuszczalnego syfu. Jak już potrzebuję kofeiny to wolę sobie energy drinka kupić (a nigdy ich nie piłam... :/ ).

Nie mogę się doczekać jak przylecę do Polski w lipcu i napiję się w końcu normalnej kawusi...
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2012-05-13, 21:44   

Rzadko piłam kawę; jak już to cappuccino. Natomiast ostatnio bardzo mi posmakowała kawa sypana z mlekiem :) .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Yaxley IV 
Śniący



Wiek: 29
Doczy: 15 Maj 2012
Posty: 25
Wysany: 2012-05-19, 12:04   

Nigdy nie ciągnęło mnie do kawy, po prostu wypicie pierwszy raz tego czegoś, przyszło samo z siebie ;)
Osobiście nie smakuje mi to, a jak już to kawa rozpuszczalna, cappucino, nigdy tej czarnej z fusami ;)
_________________
" Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku. "
 
 
 
Effie 



Doczya: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysany: 2012-05-29, 10:55   

oj, taka z ekspresu ciśnienioweg waniliowa lub orzechowa to bajka -lepsze niż czekolada ;)

O przypomniało mi się -nie piłam jeszcz! ide nadrobić :]
_________________
Życie to walka
 
 
 
Andrzej Baczko 


Doczy: 05 Gru 2012
Posty: 29
Wysany: 2012-12-05, 13:14   

Papierosy i kawa z samego rana to normalne. Wstajesz robisz sobie kawę zapalasz papierosa i dopiero potem zaczynasz dzień.
_________________
http://Magnustobacco.com
 
 
 
iwonaa92 


Wiek: 25
Doczya: 28 Wrz 2015
Posty: 40
Wysany: 2015-11-18, 14:31   

Ja piję wyłącznie kawę ziarnistą (ostatnio lucaffe), słodzoną stewią. Jeśli chodzi o kawy rozpuszczalne, to uważam, że są wyjątkowo niesmaczne. Kawę i herbatę zamawiam tutaj http://kacikzkawa.pl - ostatnio kupiłam tam niezłą herbatę yerba mate.
 
 
 
noka 


Doczya: 21 Maj 2015
Posty: 104
Wysany: 2015-11-28, 16:03   

Uwielbiam kawe, nie wiem czy pomaga mi jakoś energetycznie czy coś, ale uwielbiam jej zapach i smak :D
 
 
 
Doraska 


Doczya: 07 Mar 2014
Posty: 48
Wysany: 2015-12-31, 23:25   

Kawę piję od czasu do czasu z mlekiem zagęszczonym bo jakoś się tak przyzwyczaiłam i mi smakuje. A wy dodajecie coś do kawy poza cukrem? Kiedyś były takie śmietanki w proszku specjalne. Moja mama dolewała śmietanę kremówke, ale dla mnie to strasznie tłuste. a jak to jest u was?
 
 
 
Gerlena 


Doczya: 28 Sty 2015
Posty: 37
Wysany: 2015-12-31, 23:35   

Dobra kawa nie jest zła a już najlepsza na świecie to jest kawa tchibo family którą pijam najchętniej. Nie pogardzam też innymi, ale mam po prostu taką ulubioną.
 
 
 
karolina_61866


Doczy: 08 Lut 2016
Posty: 50
Wysany: 2016-03-09, 15:54   

Ja uwielbiam kawę ale białą. Mam wspaniałego pracodawcę który mi ją zapewnia w każdych ilościach. Tu jest też fajny artykuł Napoje dla pracowników – kiedy pracodawca musi je zapewnić? http://aty.pl/napoje-dla-...si-je-zapewnic/
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group