Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Farbowanie włosów
Autor WiadomoϾ
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2007-06-26, 15:19   Farbowanie wÅ‚osów

Jakie polecacie kosmetyki do farbowania włosów?
Farbowaliście się kiedyś?
Czy osoba o ciemnych włosach może sie zafarbować na ładny blond?

Mam zamiar zafarbować sobie włosy na blond i poszukuję jakiejś dobrej farby. Choć jeszcze się z tym wstrzymuję, bo podobno tego lata najmodniejszy jest brąz... :P
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2007-06-26, 15:21   

Ja ostatnio farbowałam szamponetką Joanny i całkiem niezły efekt, tylko, ze schodzi dość szybko.
Normalnie farbowałam palette i te znowu schodzą dużo dłużej niż jest napisane na opakowaniu..
A co do koloru to nie wiem czy Ci chwyci, musisz próbować chyba rozjaśniaczem, ja mam naturalne brązowe i blond mi nie chwycił...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2007-06-26, 15:32   

z ciemnych na blond konieczny rozjaśniacz :/ a to strasznie niszczy włosy :?
ja farbowałam się z ciemnych na rudo, niby nie wielkie rozjaśnienie a straznie mi włosy spaliło po paru zabiegach farbowania odrostów :/ Dlatego mogę powiedzieć tyle: NIE BIEŻCIE WELLATONU! to sadyzm dla włosów :? o ile wiem Garnier jest dość delikatny i Pallete nawet nawet...ale jak masz taką derastyczną zmianę to lepiej pójść do Fryzjera :) ono często korzystają z farb których w sklepie nie kupisz ;) a co jak co znają się na tym 8)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Deirdre 2007-06-26, 17:46, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Do³¹czy³a: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wys³any: 2007-06-26, 15:41   Re: Farbowanie wÅ‚osów

Mószka napisa³/a:
podobno tego lata najmodniejszy jest brÄ…z... :P


eh to ja nie modna będę ;/ :P

Ja nigdy nie farbowałam włosów, ale jeśli masz ciemne włosy, to lepiej zrób sobie pasemke z ciemnym blondem, bo inaczej jak pofarbujesz wszystkie włosy odrazu na blond, to uwierz mi, że będziesz żałowała. Po pierwsze- nigdy się nie zafarbuje tak jakbyś chciała. Po drugie- strasznie za jasny wychodzi (nawet może być najlepsza farba, ale wkońcu musisz brać pod uwagę, że Ty masz ciemne włosy) i po trzecie- nie radzę Ci farbować na blond, bo i tak będzie widać, że farbowane, a to nie za ładnie wygląda. I dodam, że strasznie niszczą się włosy.

Jak juz bierzesz się za farbowanie na jasny kolor, to jak pisałam powyżej, najlepiej zacząc od pasemek. Może i to troche drożej wychodzi, ale będziesz zadowolona, jestem przekonana na 99% :wink:
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2007-06-26, 15:42, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2007-06-26, 15:56   

Tak myślałam, żeby wybrać się do fryzjera, bo tam najlepiej mi doradzą. Poza tym nie ufam sobie i boję się sama farbować włosy w domu :P Myślałam też nad ładnym, delikatnym balejażem, bo też wiele osób mi mówiło, że dobrze bym wyglądała. A w końcu jeśli eksperymentować, to najlepiej w wakacje :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2007-06-26, 16:05   

święte słowa :) swoja drogą Asiu gdybym miała włosy takie jak ty to bym nie farbowała ;] bo ci bardzo w nich do twarzy ;) ja mam zamiar zrudzieć jak tylko mi włosy dojdą do siebie :) wszyscy mi mówili, że ten kolor idealnie do mnie pasuje :) ...wogóle moje pierwsze farbowanie było Wellą zwykłą na czerwono :lol: szypko zlazło :/ ale fajne wtedy były :) śliczny kolor ;) polecam :D gdyby były bardziej trwałe te czerwienie to bym na czerwono farbowała :)
_________________

 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imiê: Justyna
Do³¹czy³a: 07 Maj 2007
Posty: 447
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2007-06-26, 16:51   

Ja farbuję u fryzjera, tzn. robię parę pasemek, a po obcięciu wydaje się, że mam je na całej głowie.. Jutro prawdopodobnie planuję większość włosów przefarbować na jasny blond, ciekawe jak będę wyglądać :lol:
_________________
O, cieniu mów,
Gdzie kraj mych snów –
Mów, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2007-06-26, 16:53   

Cytat:
Normalnie farbowałam palette

Mi fryzjerka powiedziała, że to są najgorsze farby. W sensie, że niszczą dużo bardziej włosy niż inne farby i włosy robią się jak guma xD

Ja stale farbuję. Ciągle pasemka blond, albo balejaż. Z reguły z joanny korzystam.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-06-26, 17:04   

Ja jak już to Joanna (ostantnio wyprówałam Festival Elegance choć Natura Color wydaje mi sie być jednak lepsza) i jest to zwykle kolor bardzo zbliżony do mojego.
jak zaszaleję to też czarny może byc. :lol:
Szczerze mówiąc nie zwracam uwagi na to czy mi psuje włosy czy nie bo robię to dość rzadko.
Bardzo dobrymi farbami sÄ… Garniere Nutrisse albo Wella Decore
Nie polecam firm typu Marion, Palette czy nawet Londy której wyroby bardzo się popsuły.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Blanca 
niezależna



Do³¹czy³a: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Sk¹d: Blancostok
Wys³any: 2007-06-26, 18:58   

Taka jedna napisa³/a:
Dlatego mogę powiedzieć tyle: NIE BIEŻCIE WELLATONU! to sadyzm dla włosów :? o ile wiem Garnier jest dość delikatny i Pallete nawet nawet...

Wiele razy farbowałam się Wellatonem i włosów mi nie zniszczył :D Co do Palette, to także fryzjerka odradzała.
Ostatnio malowałam na czarny kolor, z odcieniem niebieskiego, a teraz już chyba na grafitową czerń się przerzucę lub na czarny z odcieniem czerwonego (albo fioletowego) o ile znajdę.

Niedawno moja siostra chciala z czarnego przejść na blond i tylko koszmarnie sobie włosy zniszczyła rozjaśniaczem, więc samemu odradzam :P
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2007-06-26, 19:11   

Słyszałam, że Palette bardzo niszczy włosy, z moimi jeszcze aż tak źle nie było, ale mimo wszystko...
Póki co chyba wrócę do naturalnego koloru i pójdę na farbiarski odwyk :P
 
 
 
Pica 


Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wys³any: 2007-06-26, 19:57   

Fantasia napisa³/a:
a jak już to Joanna (ostantnio wyprówałam Festival Elegance choć Natura Color wydaje mi sie być jednak lepsza) i jest to zwykle kolor bardzo zbliżony do mojego.
Joanna jest właśnie kiepska jak dla mnie . Kolor strasznie szybko schodzi. Każdy odcień, jakikolwiek bym wzieła, po trzech tygodniach jest bladorudy. ;/

[ Dodano: 2007-06-26, 19:58 ]
Już zaczęto myśleć że to mój naturalny :lol:
 
 
 
Blanca 
niezależna



Do³¹czy³a: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Sk¹d: Blancostok
Wys³any: 2007-06-26, 20:17   

Pica, to chyba zależy od włosów..
U mnie zawsze szamponetki i szampony zmywały się zdecydowanie za szybko :|
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wys³any: 2007-06-27, 12:37   

Farbowałam raz. I rozjaśniałam raz.
Zniszczyło mi to włosy. Firm już nie pamiętam.
Więcej tego robić nie zamierzam, bo doszłam do wniosku, że mam cudowny kolor włosów i go zmieniać [póki co] nie chcę.
O.

[Alem skromna^^']
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2008-05-30, 14:37   

Pofarbowałam dziś włosy. Miałam straszne odrosty więc coś trzeba było zrobić z nimi i co? i rudy wyszedł XD porażka...
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group