Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Farbowanie włosów
Autor WiadomoϾ
Troy
[Usuniêty]

Wys³any: 2010-08-29, 14:56   

można mieć zarówno naturalny kolor włosów, jak i farbowany, jeśli wygląda to dobrze.
jeśli ktoś chce pofarbować na blond, według mnie powinien iść do fryzjera.
inaczej włosy będą pomarańczowe, albo tęczowe - paleta barw żółtopodobnych.
obleśne są ciemne odrosty. taki bazarowy image. raz zrobiłam taki błąd i nigdy go nie popełnię.
kiedyś miałam czerwone, później ciemne, aż w końcu balejaż z brązu i blond
i obecnie wracam do naturalnego koloru, czyli jasnego blondu. nie chcę farbować,
to bardzo niszczy włosy. ewentualnie jak się sobą znudzę, małe pasemka u fryzjera.
Ostatnio zmieniony przez Troy 2010-08-29, 14:57, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 PaŸ 2007
Posty: 456
Sk¹d: Sam nie wiem.
Wys³any: 2010-08-29, 15:41   

Troy napisa³/a:
jeśli ktoś chce pofarbować na blond, według mnie powinien iść do fryzjera.


I tu też nie zawsze da się dogadać z fryzjerem ^^
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Troy
[Usuniêty]

Wys³any: 2010-08-29, 15:43   

putcat napisa³/a:
Troy napisa³/a:
jeśli ktoś chce pofarbować na blond, według mnie powinien iść do fryzjera.


I tu też nie zawsze da się dogadać z fryzjerem ^^

dlaczego?
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 PaŸ 2007
Posty: 456
Sk¹d: Sam nie wiem.
Wys³any: 2010-08-29, 15:49   

Ponieważ częstym zjawiskiem jest inny kolor w marzeniach, a inny kolor na głowie.
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Troy
[Usuniêty]

Wys³any: 2010-08-29, 15:50   

no fakt. tyle że mniejsze ryzyko takiego zdarzenia jest u fryzjera, niż przy domowym
pędzlowaniu.
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2010-08-29, 20:23   

Troy napisa³/a:
obleśne są ciemne odrosty. taki bazarowy image.

Zgadzam się, obecnie takie mam. No i jeszcze będę z tym męczyć 3 tygodnie... :(
MI czasem farbowany blond ładnie wychodził, ale też jestem zdania, że z tym kolorem lepiej iść do fryzjera. ;)

putcat napisa³/a:
Ponieważ częstym zjawiskiem jest inny kolor w marzeniach, a inny kolor na głowie.

Jeżeli kolor nie jest taki jaki sobie życzyłeś fryzjer będzie trzymał Cie tak długo aż mu wyjdzie.

No chyba, że masz kruczo czarne włosy i chcesz platynkę wtedy fryzjer pewnie powie, że kolor nie będzie platynowy, a ty nadal się upierasz, większość fryzjerów wtedy powie, że pofarbuje Cie, ale nie masz możliwości reklamowania tego gdyż zostałeś poinformowany iż dany kolor nie zostanie osiągnięty na kruczoczarnych włosach :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2011-05-27, 13:35   

Dla dziewczyn które czują dyskomfort podczas farbowania (chodzi o pieczenie, szczypanie skóry głowy itp) mam dla was świetną wiadomość! Schwarzkopf wypuścił nową kolekcje farb igora senea! Póki co ja sama ich jeszcze nie próbowałam, ale moja koleżanka owszem i naprawdę farby świetne! Są bezzapachowe, oraz nie podrażniają skóry głowy. :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-05-29, 08:54   

już od miesiąca patrzę na siebie i myślę, żeby zafarbować włosy i chyba tego nie zrobię narazie :) Postanowiłam sobie je do porządku doprowadzić, zapuścić przede wszystkim, a jak będę je farbą męczyć to będą wymagały podcinania...
 
 
 
Canis 



Imiê: Lidia
Do³¹czy³a: 21 Lis 2011
Posty: 80
Wys³any: 2011-11-28, 17:16   

Farbowałam już różnymi farbami, bardzo zawiodłam się na farbie z joanny, nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupi farbę tej firmy. :< Bardzo często kupowałam farby z Syoss'a i byłam w miarę zadowolona. Farbowałam się raczej w odcieniach czerwieni, teraz chcę rudy i muszę się już oddać w ręce fryzjera, żeby nie zrobić sobie krzywdy.
_________________
Lolito, światłości mojego życia, ogniu moich lędźwi. Grzechu mój, moja duszo. Lo-li-to: koniuszek języka robi trzy kropki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2011-11-30, 10:49   

Tak mnie naszło a propos schodzenia do platyny :P Moja siostra schodziła z rudych, moja kumpela z czarnych. Obie farbowane, naturalny kolor-myszowaty. Ponoć z farby czarnej łatwiej uzyskać jaśniutkie niż z rudej i mniej odbarwiania potrzeba bo one już tam w sobie coś mają takiego co niszczy pigment naturalny.
Ja się zbieram na to by pofarbować sobie na czekoladowy czy inny brąz. W sumie już stara dupa ze mnie, rudy jest ostatnio "na czasie" (a ja nie lubię być na czasie) więc pozostaje brąz :) i się chyba zdecyduje bo te dwa siwe włoski mnie zaczynają wkurzać :|
_________________

 
 
 
buds417 



Do³¹czy³a: 24 Lis 2011
Posty: 20
Sk¹d: Katowice
Wys³any: 2011-12-02, 13:12   

ja chciałam zafarbować z naturalnego ciemnego blondu na jasny blond i niestety nic z tego nie wyszło:/ farba w ogóle nie chwyciła, ani jeden włos nie zmienił swojego koloru:/ ciekawe czego musiałabym użyć, żeby był jakiś widoczny efekt...
_________________
Paranoja przenosi urojone góry. A jak nie dajesz rady to zostają tylko korepetycje
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2011-12-02, 13:15   

buds417 napisa³/a:
ciekawe czego musiałabym użyć, żeby był jakiś widoczny efekt...

Rozjaśniacza np? :) samą farbą zbyt wiele nie zdziałasz.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-12-05, 16:37   

Ja bym chętnie powróciła do rudości, ale co z tego! Farba, którą robiłam w lipcu i miała zejść po 28 myciach (i zwykle schodziła prawie całkiem) trzyma dalej. Teraz fakt, nie jest to już szatańsko czarny a tylko mocny brąz, co nie zmienia faktu, że jest to kolor na tyle ciemny, że nic co jaśniejsze na nim nie chwyci.. Nie chcę ściągać koloru bo to mi masakrę na głowie zrobi (ha, ha jakbym już jej nie miała) no i wychodzi na to, że muszę poczekać aż to dziadostwo odrośnie... :/
 
 
 
Canis 



Imiê: Lidia
Do³¹czy³a: 21 Lis 2011
Posty: 80
Wys³any: 2011-12-22, 14:18   

Na 15 mam wizytę u fryzjera, postanowiłam, że znów zmienię kolor włosów, ale dalej nie mam pojęcia na jaki. Chciałabym czarny, ale wszyscy mi odradzają. :cry:
_________________
Lolito, światłości mojego życia, ogniu moich lędźwi. Grzechu mój, moja duszo. Lo-li-to: koniuszek języka robi trzy kropki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To.
 
 
 
buds417 



Do³¹czy³a: 24 Lis 2011
Posty: 20
Sk¹d: Katowice
Wys³any: 2011-12-30, 14:51   

Mószka napisa³/a:
buds417 napisa³/a:
ciekawe czego musiałabym użyć, żeby był jakiś widoczny efekt...

Rozjaśniacza np? :) samą farbą zbyt wiele nie zdziałasz.


może jestem w błędzie, ale zawsze wydawało mi się, że rozjaśniacz to może wypalić kolor na taki niemal biały:D a ja bym chciała góra o 2-3 tony tylko.
_________________
Paranoja przenosi urojone góry. A jak nie dajesz rady to zostają tylko korepetycje
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group