Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
wibratory
Autor WiadomoϾ
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2008-04-15, 17:31   

Paulina napisa³/a:
Wibrator - to coś jakby ktoś trzeci mi właził do łóżka.

e tam bez przesady.
Paulina napisa³/a:
sprowadzają one, jak wiele innych gadżetów rolę seksu do funkcji jedynie rozrywkowych

Bo to nie tylko zapładnianie, ale też fajna zabawa ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
jaco 
ajm osom!



Imiê: Jac.
Wiek: 36
Do³¹czy³: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Sk¹d: Kurwejt
Wys³any: 2008-04-16, 13:58   

Mazin napisa³/a:
Paulina napisał/a:
sprowadzają one, jak wiele innych gadżetów rolę seksu do funkcji jedynie rozrywkowych

Bo to nie tylko zapładnianie, ale też fajna zabawa ;)

No właśnie. Wybacz Paulino droga ale po Twoich wypowiedziach zdaje mi sie, że sprowadzasz seks do czynnośći czysto rozrodczej...

a co do wibratorów, to nie pośiadam i posiadać nie będę :lol:
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imiê: Paulina
Wiek: 39
Do³¹czy³a: 10 Gru 2006
Posty: 173
Sk¹d: zza chmur
Wys³any: 2008-04-16, 21:43   

Absolutnie nie tylko i nie przede wszystkim. Seks jest dla mnie wyrazem bliskości, miłości, jaka łączy mnie i mojego szanownego małżonka. W naszym związku nie ma miejsca na gadżety, nie ma potrzeby gadżetów. Potrzeba gadżetów pojawia się tam, gdzie szwankują jakieś ważne sprawy - komunikacja, wzajemna czułość, zrozumienie, gdzie wygasa uczucie. To, że w sypialni będzie "śmieszniej", nie oznacza, że tak będzie w życiu. Po prostu uważam, że wszelkie tego rodzaju "dopalacze" są zbędne dla ludzi, którzy się kochają.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
FreeS


Do³¹czy³: 03 Mar 2008
Posty: 31
Wys³any: 2008-04-20, 08:40   

nie chciałbym mieć dziewczyny z takim podejściem jak Ty. zero fantazji... i nie zgadzam sie z tym, że gadżety używa para, gdy sie nie dogaduje czy co ty tam chciałaś powiedzieć... współczuje twojemu facetowi :)
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imiê: Paulina
Wiek: 39
Do³¹czy³a: 10 Gru 2006
Posty: 173
Sk¹d: zza chmur
Wys³any: 2008-04-20, 10:42   

To chyba ja mam większe powody współczuć Twojej dziewczynie. Bo co? Bez gadżetów nie ma zabawy? To dopiero brak fantazji...
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
FreeS


Do³¹czy³: 03 Mar 2008
Posty: 31
Wys³any: 2008-04-20, 13:08   

haha zastanów sie co ty mówisz... bez gadżetów też jest zabawa, ale wszystkiego trzeba spróbować, nie? trzeba sobie urozmaicać życie... a w Twoim wypadku to pewnie tylko po bożemu i tylko po ślubie... To nie dla mnie. widocznie dla Ciebie to maximum jaki możesz dać swojemu facetowi...

zeby nie bylo - wibratora nie mam i nie uzywam xDD moja dziewczyna też, a ta rozmowa dotyczy szeroko pojętego słowa "gadżety".

a co do wibratorów, nie miałem styczności, ale jeśli by moja dziewczyna chciała taką grę wstępną to dlaczego nie :)
Ostatnio zmieniony przez FreeS 2008-04-20, 13:10, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imiê: Paulina
Wiek: 39
Do³¹czy³a: 10 Gru 2006
Posty: 173
Sk¹d: zza chmur
Wys³any: 2008-04-20, 21:14   

FreeS napisa³/a:
haha zastanów sie co ty mówisz... bez gadżetów też jest zabawa, ale wszystkiego trzeba spróbować, nie?

Jakby dziewczyna chciała Ci wsadzić wibrator w odbyt, to rozumiem, że też reflektujesz? Jakby chciała zaprosić jeszcze kolegę, to rozumiem, że też? Wszak wszystkiego trzeba spróbować, nieprawdaż? Ja nie muszę wszystkiego próbować, życie to sztuka wyboru, tego, co komu odpowiada.
FreeS napisa³/a:
trzeba sobie urozmaicać życie... a w Twoim wypadku to pewnie tylko po bożemu i tylko po ślubie... To nie dla mnie

Co to znaczy po bożemu? W sensie, że w kościele :lol: ?? Czy w obecności księdza? Nie znam tej formy seksu, ale mam nadzieję, że jako znawca, który lubi urozmaicenia, mi to wyjaśnisz.
A czy tylko po ślubie - mnie się nie udało dotrwać, ale jeśli ktoś poweźmie takie postanowienie, żeby czekać do ślubu, to uważam, że jest to najwłaściwsza decyzja, jaką mógł podjąć w tej sprawie :P . Ale nie spodziewam się, że mógłbyś zrozumieć moje argumenty, bo środek ciężkości Twojego myślenia najwyraźniej leży poniżej pasa.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imiê: Maciek
Wiek: 34
Do³¹czy³: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Sk¹d: Gdynia
Wys³any: 2008-04-20, 21:19   

:prosze: :brawo: piękny pojazd, że tak się wyrażę. Poza tym, panie Frees, proszę szanować czyjeś podejście do tak ważnej kwestii jaką jest seks ;)
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
FreeS


Do³¹czy³: 03 Mar 2008
Posty: 31
Wys³any: 2008-04-21, 08:05   

Maciooj napisa³/a:
:Poza tym, panie Frees, proszę szanować czyjeś podejście do tak ważnej kwestii jaką jest seks ;)


1) szanuje. pokaż mi w którym miejscu w jakiś sposób uraziłem kogoś... ja za to pokażę w którym miejscu brak szacunku pokazała paulina,

paulina napisa³/a:

Jakby dziewczyna chciała Ci wsadzić wibrator w odbyt, to rozumiem, że też reflektujesz? Jakby chciała zaprosić jeszcze kolegę, to rozumiem, że też?


wiesz, wszystko ma swoje granice. w tej chwili pokazujesz skrajne przypadki... widocznie Twoje myślenie jest zbyt prostolinijne. Poza tym ja podałem przykład że nie miałbym nic przeciwko jeśli OBIE STRONY wyraziły by zgodę...

paulina napisa³/a:

Co to znaczy po bożemu? W sensie, że w kościele?


to znaczy na mnicha... czy jak tam kto woli. podstawowa pozycja gdzie partner leży na partnerce... widać że chyba jednak miałem racje :)

paulina napisa³/a:

Ale nie spodziewam się, że mógłbyś zrozumieć moje argumenty, bo środek ciężkości Twojego myślenia najwyraźniej leży poniżej pasa.


w tej chwili mnie obraziłaś. tekst Maciooj'a powinien sie tyczyć Ciebie. uszanuj moje podejście a nie besztaj ludzi z powodu innego poglądu. poza tym jeśli kogoś nie znasz to może sie nie wypowiadaj na jego temat ok?? bo daleko mi do tego co ty napisałaś. a fakt, że nie mam nic przeciwko gadżetom i mam zamiar w przyszłości(!!!!) je stosować nie oznacza że moim jedynym celem jest przelecenie jakiejś dziewczyny i tyle. póki co posiadam tylko kajdanki i opaskę na oczy dla urozmaicenia zabaw :twisted: już będę się smażył w piekle prawda?? xD dziewczyno zastanów się co mowisz potem to napisz na forum...
Ostatnio zmieniony przez FreeS 2008-04-21, 08:10, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imiê: Paulina
Wiek: 39
Do³¹czy³a: 10 Gru 2006
Posty: 173
Sk¹d: zza chmur
Wys³any: 2008-04-21, 11:23   

FreeS napisa³/a:
wiesz, wszystko ma swoje granice. w tej chwili pokazujesz skrajne przypadki...
Ale to nie ja napisałam:
FreeS napisa³/a:
bez gadżetów też jest zabawa, ale wszystkiego trzeba spróbować, nie? trzeba sobie urozmaicać życie...
Nie ma tu słowa o tym, że
FreeS napisa³/a:
nie miałbym nic przeciwko jeśli OBIE STRONY wyraziły by zgodę...
Ale nieważne.
FreeS napisa³/a:
to znaczy na mnicha... czy jak tam kto woli. podstawowa pozycja gdzie partner leży na partnerce... widać że chyba jednak miałem racje
Z czym miałeś rację? To, jak ja uprawiam seks, to jest sprawa moja i mojego szanownego małżonka. Wtykanie nosa do czyjejś sypialni, łazienki, salonu czy dowolnego innego miejsca, gdzie można uprawiać seks, uważam za wyjątkowo niskie.
FreeS napisa³/a:
jeśli kogoś nie znasz to może sie nie wypowiadaj na jego temat ok??
Przyganiał kocioł garnkowi :P
FreeS napisa³/a:
bo daleko mi do tego co ty napisałaś. a fakt, że nie mam nic przeciwko gadżetom i mam zamiar w przyszłości(!!!!) je stosować nie oznacza że moim jedynym celem jest przelecenie jakiejś dziewczyny i tyle.
O, ja wręcz uważam, że jak ktoś stosuje gadżety, to jego celem nie jest jednorazowe przelecenie jakiejś panny/faceta, takie rzeczy dzieją się pewnie w związkach ze stażem...
FreeS napisa³/a:
już będę się smażył w piekle prawda??
Nie mnie to oceniać.
Chciałbyś widzę za wszelką cenę zrobić ze mnie wojujący ciemnogród, za wszelką cenę starsz się dowieść mi, że jestem seks-nudziarą, bo nie akceptuję wibratorów itp. Tylko po co? Spać ze mną i tak nie będziesz.
Dlaczego tak Cię boli, że ktoś może widzieć w seksie inny wymiar niż rozrywkowy? Traktować go jako wyrażenie uczuć, a nie wyżycie się?
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2008-04-21, 13:30   

Halo! Prywatne dyskusje i kłótnie to proszę na PW załatwiać. W tym wątku proszę się wypowiadać tylko i wyłącznie na temat wibratorów!
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
FreeS


Do³¹czy³: 03 Mar 2008
Posty: 31
Wys³any: 2008-04-21, 18:50   

rozmowa mogla by sie ciagnac bez konca... moze na tym poprzestane, ale to nie tylko ja uwazam ze gadzety sa fajne ;] dobra tyle OT z mojej strony.
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2008-04-22, 08:44   

Mószka napisa³/a:
Halo! Prywatne dyskusje i kłótnie to proszę na PW załatwiać. W tym wątku proszę się wypowiadać tylko i wyłącznie na temat wibratorów!


Jak mnie to rozwalilo :D :lol: :prosze:

A co do wibratorow... ciezko mi sie w tej sprawie wypowiadac bo dziewczyna nie jestem xD Jak jakas ma tego potrzebe to kto jej broni... a co chodzi o wspolzycie... raczej nie zyczylbym sobie jakiegos drugiego "ziomala" i moja dziewczyna rowniez :P

Paulina taka rada dla Ciebie... wyloozuj troche bo zanim Twoje dziecko bedzie mialo 10 lat to Ty bedziesz juz siwa... :P
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
annace 


Do³¹czy³a: 30 Kwi 2015
Posty: 1
Wys³any: 2015-04-30, 11:26   

Wracając do tematu wibratorów ;d Moje ulubione to wibratory realistyczne, najbardziej przypominają penisa i dają mi dużo przyjemności. Szczególnie przydają się jak mój partner musi gdzieś wyjechać, wtedy mogę trochę sama zaszaleć ;d
 
 
 
ramona 


Do³¹czy³a: 21 Maj 2015
Posty: 52
Wys³any: 2016-11-09, 16:07   

Jeżeli szukacie gadżetów erotycznych, warto przejrzeć sobie stronę https://sexownysklep.pl/ mają duży wybór tego typu asortymentu, rzeczy pochodzą od renomowanych producentów, moim zdaniem to ważna kwestia. Nie warto kupować takich rzeczy na aukcjach internetowych po najniższych cenach. Każda kobieta powinna mieć wibrator i kulki gejszy.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group