Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Horoskop partnerski.
Autor WiadomoϾ
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imiê: Justyna
Do³¹czy³a: 07 Maj 2007
Posty: 447
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2007-07-13, 11:08   

Nie wierzę w horoskopy, ale jak Kya wspomniała, uważam że niektóre charakterystyki znaków, ich cechy, zgadzają się.
_________________
O, cieniu mów,
Gdzie kraj mych snów –
Mów, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
Madman
[Usuniêty]

Wys³any: 2007-07-18, 20:46   

Oceniając ludzi nigdy nie zwracałem uwagi na ich znaki Zodiaku.
Ostatnio jednak zaczynam zwracać uwagę, na to czy oni na to uwagę zwracają.
A to dlatego, że tych którzy przywiązują do tego jakąkolwiek wagę, uważam za ludzi zabobonnych, o ograniczonej umiejętności racjonalnego ocenia innych ludzi.
Ostatnio zmieniony przez Madman 2007-07-18, 20:47, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-07-18, 21:07   

Madman napisa³/a:
A to dlatego, że tych którzy przywiązują do tego jakąkolwiek wagę, uważam za ludzi zabobonnych, o ograniczonej umiejętności racjonalnego ocenia innych ludzi.
Czy ja wiem... Z cała pewnościa należy przede wszystkim ocenić człowieka jako pojedyńczą jednostkę ale myślę, że jest pewna grupa cech właściwa dla danego znaku i poszczególnych konfiguracji pomiędzy znakami zodiaku.
Nie to że jestem zwolenniczką wiary w siłe horoskopu jakiegokolwiek bo z nimi to jak ze streotypami (których nie znoszę :[ ) dają gotowy pogląd na pewne sprawy i pewnych ludzi, zestaw czy szablon do analizy a nie o to w poznawaniu drugiego człowieka chodzi. Nie potępiam jednak i nie uważam za jakieś ograniczone zabobony ludzi którzy tak robią. To zwyczajnie ich sprawa. Sama po złych doświadczeniach byłabym ostrożniejsza przy wiązaniu się z kojenym Skorpionem... znów by była pewnie para uparciuchów i brak sztuki kompromisu. Jak będzie wyjdzie w praniu wtedy i tak uczucia biorą górę.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Pica 


Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wys³any: 2007-07-18, 21:07   

Horoskop partnerski jest łatwy do interpretacji. Nie potrzeba do tego znajomości jego treści, wystarczy zaliczyć olimpiadę biologiczną.

- Rak i Skorpion- oczywiście że pasują do siebie. Prawa genetyki popierają krzyżowanie skorupiaków ze sobą.

- Wodnik i Ryby - związek partnerów uzupełniających się, nie od dziś wiadomo, że rybka lubi pływać.

-Lew i Baran - z tej mąki chleba nie będzie, lwy konsumują baraninę.

- Strzelec i Panna - Strzelec to wolny strzelec i panien może mieć wiele.

- Byk i Waga - Byk dużo waży , więc Waga pod jego ciężarem się załamie.

- Bliżnięta i Koziorożec - słyszał ktoś kiedyś o Koziorożcach ? Widział je tylko wójt Bździecieniaty, na swoim polu, i to jeszcze będąc pod wpływem etylenu spożywczego. A Bliźnięta mogą się zabawić między sobą.
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Do³¹czy³a: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Sk¹d: z Nibylandii
Wys³any: 2007-07-19, 15:41   

Horoskopy może i czasami mówią prawdę, ale są stereotypowe. Nie przewidzą każdego układu cech partnerów. W niektórych przypadkach w stu procentach obrazują związek, a w innym poprostu są bujdą. Nie sugeruję się nimi wcale.

Pica nie chcę być zjedzona... :P
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2007-07-23, 15:09   

Cytat:
A to dlatego, że tych którzy przywiązują do tego jakąkolwiek wagę, uważam za ludzi zabobonnych, o ograniczonej umiejętności racjonalnego ocenia innych ludzi.


Niekoniecznie trzeba być ograniczonym: jeśli komuś sprawdziło się to w związku kilka razy to niby dlaczego ma nie wierzyć?
Mi się raz sprawdza, raz nie, ale z nudów i ciekawości zerkam zawsze.
 
 
 
Emmari 
wykrzyknik



Imiê: Marta
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 30 Gru 2006
Posty: 578
Sk¹d: wziąć na wino?
Wys³any: 2007-07-23, 18:05   

"To wyjątkowo udany związek. Oboje stworzą zgodną i kochającą się parę. Wesoły i pomysłowy Pan Wodnik będzie idealnym towarzyszem dla towarzyskiej Pani spod Wagi. Każde z nich uwielbia intelektualne dyskusje i dociekania, na pewno nie będą się nudzić w swoim towarzystwie. Pani Waga ze stoickim spokojem będzie znosiła nawet złośliwe uwagi partnera spod Wodnika. On natomiast z chęcią będzie motywować do działania leniwą Panią Wagę. Ich związek opierać się będzie na poszanowaniu wolności partnera i wspólnych zainteresowaniach. W sprawach codziennych mogą się gubić, ale żadne z nich nie będzie miało do drugiego pretensji i z humorem wybrną z każdej sytuacji. Nawet jeśli dojdzie do rozstania, pozostaną na zawsze przyjaciółmi."

Ludzie, ludzie, bujda na resorach! Motywować do działania? Chyba ja jego!
Towarzyska nie jestem.
Stoicki spokój nie cechuje mnie.
Nie gubię się w codziennych sprawach, za to często mam pretensje do M.
_________________
"Nie bojÄ™ siÄ™ obietnic
Nie lękam się zazdrości
Nie dbam o nagrody
Kpię z przyzwoitości"


Akurat - O dziewiÄ…tce

"jedna Miłość-jeden Bóg-jeden cel"
 
 
 
SKAza 
Peace and love! (;



Imiê: KaÅ›.
Do³¹czy³a: 18 Cze 2006
Posty: 537
Sk¹d: Zielona Å‚Ä…ka.
Wys³any: 2007-07-29, 09:11   Re: Horoskop partnerski.

Cytat:
Czy zwracaliście albo zwracacie uwagę na wyznaczniki horoskopu partnerskiego?
Na to czy według gwiazd partnerzy pasują do siebie, czy nie?
Wierzycie w takie horoskopy?

Gdybym wierzyła w horoskopy musiałabym omijać mojego obecnego partnera szerokim łukiem, gdyż podobno nasze znaki zodiaku powinny się siebie wystrzegać. (;

Dlatego nie zwracam uwagi na to, co piszÄ…. A tym bardziej w to nie wierzÄ™.
_________________
'Trzeba żyć, o przyjaciół dbać, zjeść rybÄ™ i stokrotek – BroÅ„ Boże! – nie zrywać!'
Ostatnio zmieniony przez SKAza 2007-07-29, 09:11, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
^^poziomka^^ 



Do³¹czy³a: 09 Cze 2007
Posty: 262
Wys³any: 2007-08-14, 20:11   

Ja tam nie wierze w horoskopy ale czasem zdarza mi się przeczytać i tak wogóle się nie sprawdzają ale chociaż, żeby sobie poprawić humor :) A jestem Skorpion :)
_________________
Dr Wilson: Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?
House: They recharge? I just keep buying new phones.
:D
 
 
 
Jenny 



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 19 Cze 2007
Posty: 52
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2007-08-20, 19:05   

O jak dużo Skorpionów :) Czytam czasem, ale się nie sprawdzają. Tylko w jednym przypadku się sprawdza, a tu akurat wolałabym żeby było na odwrót, ale cóż ma jeszcze szanse się nie sprawdzic :P A zatem nie wierze i nie chce wierzyc :P
 
 
 
*xanth* 
Obsession....



Do³¹czy³a: 14 Sie 2007
Posty: 45
Wys³any: 2007-08-20, 19:20   

Ja jestem Pani strzelec, i wcale nie jestem "wolnym strzelcem" ;) Często patrze w horoskopy, dają mi pewnego rodzaju nadzieję. Nie wierze w nie, ale czasem potrafią mnie pocieszyć, a to chyba najwazniejsze. Kiedy przepowiadają mi złą przyszłośc, robie wszystko by tak nie było, czyli nie zwracam na nie uwagi. Strzelec z byczkiem? smaczniee ;D
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-09-07, 12:09   

Kurcze jakby teraz miała wierzyć w takie coś to nie powinnam zbliżać się do tego osobnika :lol: bo gwiazdy już mi powiedziały, że nic z tego nie będzie.
Liczę na to, że on generalnie jest dziwny i do charakterystyki znaku też nie pasuje :P
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-09-07, 13:28, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2008-09-07, 12:17   

Cytat:
PANI STRZELEC i PAN KOZIOROŻEC


To para, która wiele musi przejść, aby osiągnąć partnerskie porozumienie. Pani Strzelec będzie fascynowała powściągliwego i zdystansowanego Koziorożca. Jej pogoda ducha i wesołe usposobienie ożywią jego poważne i uporządkowane życie. Pani Strzelec znajdzie w partnerze spod Koziorożca odpowiedzialnego mężczyznę, który zapewni jej stabilność finansową i wyciągnie z każdych tarapatów. Problemy mogą pojawić się wtedy, kiedy para ta zacznie bywać w towarzystwie. Pan Koziorożec z trudem będzie znosił swobodny i prowokacyjny sposób zachowania się partnerki, może być nawet o nią zazdrosny. Pani Strzelec będzie się czuła ograniczana przez swojego partnera. Aby związek ten mógł trwać długo, oboje powinni być wobec siebie bardzo tolerancyjni i nie narzucać swojego sposobu bycia partnerowi.

prawda
fałsz rotfl
nie wierze w te bzdury ;] nic siÄ™ nie zgadza
O związkach z Koziorożcami znam tylko jedną prawdę, powtarzaną przez moją matkę( jej ojciec to był Pan K. ) to cudowny znak, bardzo ciepły i rodzinny, odpowiedzialny...jak jego druga połowa ma odpowiednieo trzewika do kopnięcia go w dupę tak by poleciał w dobrą stronę ;)

p.s
mama ujmuje to deliatniej :roll:
_________________

 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-09-07, 12:26   

taaa no ale przynajmniej nieco 'manipulować' się da jakby był zuuy czy coś. A co powiedzieć jak się spotkają ze sobą dwa bardzo mocne znaki :?
mam nadzieję, że nie będziemy się nawzajem zwalczać bo to by było...nieteges 8)

Dlatego na chwilę obecną ponieważ horoskop mi nie sprzyja to wole powiedzieć, ze w niego nie wierze i tyle! ROTFL .
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2008-09-08, 19:53   

Cytat:
To dobrana para, na pewno nie będą się ze sobą nudzić. Są to przeciwieństwa, które się przyciągają. Pan Skorpion fascynować będzie swoją partnerkę namiętnym seksapilem i uwodzicielskim spojrzeniem. Dobranie seksualne tej pary jest wyjątkowe. Pani Byk będzie dogadzać swojemu partnerowi i na pewno stworzy mu ciepły i przytulny dom. Pan Skorpion na pewno poczuje się dobrze w roli pana domu i z chęcią zdobywać będzie fundusze na utrzymanie rodziny. Aby związek ten przetrwał długie lata, partnerzy nie powinni być o siebie zazdrośni. Pani Byk nie może być zaborcza wobec partnera i kontrolować każdego kroku Skorpiona. Pan Skorpion natomiast powinien doceniać nie tylko seksualne i kulinarne umiejętności swojej partnerki.



Ja i kulinarne umiejętności :lol:
A poza tym to nie wiem który to już horoskop mówiący o tym seksualnym dopasowaniu, wszystkie mi o tym piszą, ewentualnie o perwersji.

Mi, Panience z Dobrego Domu! :D
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group