Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
technomaniacy protektorianie
Autor Wiadomo
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imi: Katy
Doczya: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysany: 2008-12-15, 21:43   

Protektor to dziura jak dla mnie oczywiście.
Energy to jeden z najbezpieczniejszych i najporządniejszych klubów w Polsce..
Nie ma znaczenia tutaj klub czy muzyka .. Z krzesła mało nie spadłam czytając nazwę tematu.. ,ale tak to właśnie jest jak nie ma się pojęcia o muzyce elektronicznej tudzież techno. ;] A to ,że ktoś wpierdziela pixy i fazuje do wszystkiego no to jego problem.. Vixiarz i tyle. Z pewnością nie techno maniak. Techno to za porządna muzyka jak dla vixiarni.
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-12-16, 20:52, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2008-12-15, 22:14   

Mnie przerażają takie miejsca :shock: Byłam raz w Protektorze na Woli Krzysztoporskiej. Gdyby nie to, że znajomi mnie tam wyciągnęli, to bym nigdy w życiu tam z własnej woli nie pojechała :P Pod Protektorem setki aut i w co drugim zaparowane szyby^^ I te naje*ane laski w miniówach... Masakra!
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imi: Katy
Doczya: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysany: 2008-12-16, 09:39   

To głownie wszędzie tak jest nawet na przeboskim Qlimaxie czy Sunrisie się znajdzie;] ,ale mi nie chodzi o ludzi a raczej ogółem o muzę i klimat ;d
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-12-16, 20:52, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-12-16, 12:55   

Katy. napisa/a:
Vixiarz i tyle


dokładnie, ja sam chodzę na balety przynajmniej raz w tygodniu, ale na nich nie ćpam, a nawet nie piję alko:) w Protektorze byłem raz i raczej średnio było, masa meneli, ćpunów i "tanich cwaniaków" co jak są sami to boją się głowę wychylić a w grupie mają dużo do powiedzenia. Bramka jak dla mnie na za dużo pozwalała. Jak ktoś chodzi do wrocławskich klubów to wie jaka jest bramka i jak reagują:) Nie mówię, że wszędzie, ale w większości się nie pozwala na jakieś bójki czy nawet sprzedawanie piguł czy futra, choć to robione jest w tajemnicy. Spójrzcie jeszcze na Przystanek Woodstock (chyba dobrze napisałem), sam byłem 2 razy na nim, wspomnienia fajne, ale ziele palone jest kilogramami, futro wciąga ogromna masa ludzi, piguły też, więc dlaczego czepiacie się tzw. "techno-maniaków" ? Nie tylko oni ćpają, bierze 1/3 ludzi na świecie i nie koniecznie słuchają TECHNO czy innej muzyki elektronicznej:) zastanówcie się...
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-12-16, 18:11   

techno maniaków się czepiają bo wszelkiego typu masowe imprezy młodzieżowe są edenem dla dilerów. Idziesz na "balet" to miniesz co najmniej 5 dilerów i 13 naćpanych lasek...Ja się takich miejsc nie boję, ale po prostu nie mój klimat...przy elektronicznej muzie mogłam się bawić będąc z ludźmi z LO na jakiś połowinkach etc. Teraz już bym nie potrafiła...nie mój klimat ;) nie potępiam, no bo niby za co? jeśli ktoś lubi taką muzykę i lubi tańczyć do niej to co mi do tego? :) puki mnie nie nazywa brudasem za to, że nie mam białych kozaczków i piję piwo z kolegami w bramie :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-12-16, 20:52, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imi: Katy
Doczya: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysany: 2008-12-16, 20:02   

Ogólnie zastanawia mnie czemu na nich sie mówi techno maniaki
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2008-12-16, 20:05   

Katy. napisa/a:
Vixiarz

eee... ze kto ?
Taka jedna napisa/a:
połowinkach

dlaczego tak bardzo bawi mnie to słowo ?? :P
Taka jedna napisa/a:
nie potepiam, no bo niby za co? jeśli ktoś lubi taką muzykę i lubi tańczyć do niej to co mi do tego? :) puki mnie nie nazywa brudasem za to, że nie mam białych kozaczków i piję piwo z kolegami w bramie

dokładnie mam to samo... Nie twierdzę, że techno słuchacze ćpają więcej niż inni bo znam naprawdę wiele porządnych ludzi, których darze wielka sympatią a słuchają tego rodzaju muzyki...
Mi zdarza się wyjść na jakiś densing ale tylko żeby się trochę poruszać... Bo na koncerty co chwilę mnie nie stać :)
A i mnie przerażają masówki 'techno' tylko i wyłącznie przez te wytapetowane panienki w kusych spodenkach i nażelowanych facetów w obcisłych ubraniach, którzy zjadają owe panienki wzrokiem.. a czasem i nie tylko... :...:
 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imi: Katy
Doczya: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysany: 2008-12-16, 20:11   

Cytat:
eee... ze kto ?
Vixiarz.. - Osoba potocznie nazywana Technomaniakiem itp..
Kocha manieczki , Ekwador .. Króla Vixy Dj Hazela.. I w rzeczywistości Ci ludzi nie słuchają techna.. (Bo techno to dość wolna muza , ale i tak ludzie pakują wszystko co ma basik, jest szybkie i taneczne do techna mimo iż one nim nie jest ! ) ... Więc ludzie Ci słuchają tak zwanej vixy.. Głupiej beznadziejnej zje.y z okrzykami (Dj hazela) "JAZDA !! " " JADĄ " " ŚWIRY" "PKP" itp.. (zal ) Charakteryzują sie zazwyczaj Białe rękawiczki, Gwizdek rózne dodatki święcące.. Biały strój (Żeby lepiej fazować na fiolce)..;/ I własnie większość Vixy To Ćpuny... W skrócie - Vixiarze- Piksiarze .. ;] Jadą na dropach itp.
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2008-12-16, 20:24   

A Ty rozumiem, że słuchasz 'techno'?
Bo moi znajomi, którzy słuchają tego rodzaju muzyki nigdy by tego 'technem' nie nazwali...
Bo podobnie jak metalem jest nazywane wszystko co dla innych ludzi jest 'darciem mordy' a ja tego tak nie postrzegam...
 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imi: Katy
Doczya: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysany: 2008-12-17, 11:25   

Cytat:
że słuchasz 'techno'?
Jezeli już techno to tribal.. ew. minimal tech. ;] ogólnie techno jest nudne jak dla mnie..;] Jeżeli chce już coś spokojnego to wole v-trance i ogólnie trance ;]
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-12-17, 18:51   

Dla mnie to jakaś maskara, może jestem durną ignorantką, ale nie odróżniam piksiarów, techniarów i innych dreachalów, dla mnie to wszystko i to samo. Jak widzę takich na dyskotece to mdło mi się robi - rzucają się, zaczepiają, nie reagują na delikatne aluzje i na stanowcze "nie". To zdecydowanie towarzystwo nie dla mnie. A co do ćpania - szczęść im boże, ale byłabym wdzięczna, żeby brali dragi w odosobnieniu, bo aż potem przykro patrzeć...
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-12-17, 19:49   

Katy. napisa/a:
Głupiej beznadziejnej zje.y z okrzykami (Dj hazela) "JAZDA !! " " JADĄ " " ŚWIRY" "PKP" itp.. (zal )


jakby się nie patrzeć to DJ Hazel robi jedną z najlepszych produkcji techno w Polsce, on DJ Drum, z którym często "koncertują" i DJ Kris nie mają sobie równych na polskiej scenie Techno, a jego teksty typu: PKP - Polska kocha piguły, Weź pigułkę czy Nie ma białego to już totalny klasyk, szacunek mu się należy za pracę jaką w to wszystko wkłada.

Katy. napisa/a:
Charakteryzują sie zazwyczaj Białe rękawiczki, Gwizdek rózne dodatki święcące.. Biały strój (Żeby lepiej fazować na fiolce)..;/


zauważ, że na imprezach Trance też ludzie śmigają w białych rękawiczkach itp bajerach, więc to nie do końca strój charakterystyczny dla techno-maniaków.
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imi: Katy
Doczya: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysany: 2008-12-18, 10:50   

Cytat:
kby się nie patrzeć to DJ Hazel robi jedną z najlepszych produkcji techno w Polsce
Człowieku Bój sie Boga.. co ty gadasz.. Od kiedy w ogóle robi Hazel techno ?? w życiu.. ta muzyka to jakieś nieporozumienie.. dno totalne.. najlepsze ? Ty chyba dobrej elektroniki nie słyszałeś.. a już z pewnością techno .;] I błagam nie pisz mi więcej takich rzeczy bo gdyby ktoś to zobaczył kto zna sie na tej muzyce to by padł.
Cytat:

zauważ, że na imprezach Trance też ludzie śmigają w białych rękawiczkach itp bajerach, więc to nie do końca strój charakterystyczny dla techno-maniaków.

W bialych rękawiczkach fazują nawet na imprezach disco-polo.. bo to własnie wixiarze.. oni chodza na róznego typu imprezy.. na sunrise znajdzie sie i ze 100 takich co myśli ,że własnie tańczy do techna.. a to trance i house..Oni są wszędzie zagubieni w tym swoim świecie.. / Jednak zdarza sie i ,że normalna osoba wiedząca gdzie sie znajduje (na jakiej imprezie) i wie czego słucha .. zakłada se białe rękawiczki i strój bo tak akurat pasuje do klimatu np. (Sensation White) .. ,ale przynajmniej do trancu nie wyjedzie z gwizdkiem..
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2008-12-19, 20:26   

1991 -> http://www.youtube.com/watch?v=nZr3u4RuuXs dla mnie to jest techno, bardzo nowatorskie, gdy muzyka elektroniczna rozkwitała i powstał legendarny Roland TB-303, którego stosowano do tworzenia disco oraz house'u, takiego jak ten legendarny utwór: http://www.youtube.com/watch?v=8dEee7IDuhw

Istnieje też coś takiego jak techno 'wixa', czyli unc unc wraz ze skocznymi dzwiękami jak np. to
http://www.youtube.com/watch?v=QuY-xKbjF9Q
mało ambitne i jak dla mnie nie do przełknięcia.

To chyba tyle jeśli chodzi o definicję tej muzyki. Zazwyczaj słuchają tego ludzie z IQ na kiepskim poziomie. taka jest przykra prawda
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2008-12-19, 22:04   

Maciooj napisa/a:
Zazwyczaj słuchają tego ludzie z IQ na kiepskim poziomie. taka jest przykra prawda


Znakomita większość młodzieży w tym kraju...

Nigdy nie lubiłem chodzić do takich wielkich, dusznych dyskotek, bo to nie jest miejsce do zabawy, tylko najebania się, naćpania, wyrwania i przelecenia jakiejś pijanej laski i orza do przylania komuś w mordę. Moja skromna ocena.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group