Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Gdyby on ciebie uderzył...
Autor Wiadomo
Intro 
Szara Eminencja Membran



Imi: na co mi?
Wiek: 39
Doczy: 19 Lis 2010
Posty: 77
Skd: Pe-do-eN`
Wysany: 2010-11-21, 19:39   

Ujmę tak - jak widzę kolesia który uderzył kobietę - mam coś takiego jak "biała" pierwsze co robię to podbiegam i daje w pysk - gdyż nie mam "szacunku" do takich damskich-bokserów i m.in. "dzięki" takim pajacom faceci tracą w oczach kobiet.
Ostatnio miałem taką sytuację , że idę sobie spokojnie przez miasto i natrafiłem na kłótnię dwojga ludzi - na początku wydawało się to śmieszne... Ale przestało, jak zauważyłem gdy koleś zaczął bić kobietę. Więc pierwszy odruch jaki mam wyuczony to taki, że podbiegłem i dostał w mazak.. na tym się nie skończyło, coś we mnie weszło, moja druga natura i zacząłem skakać po nim - z tego co się później okazało miał połamane żebra i obie ręce.
Czy żałuje? Nie - gdyż dla mnie to nie był już człowiek a zwykłe "ścierwo" które trzeba było wziąć na "buty". Tego się trzymam i trzymać będę.
_________________
"Honor, odwaga i zaciśnięte pięści,
Pod kolejowym herbem klubowi najwierniejsi.
Każdy wkłada serce w to co tutaj robi,
Charakterne chłopaczyny zawsze do walki gotowi.
Idź w bój za ten klub, stawić czoła wrogom,
I każdy dobrze wie, że wsparcie ma za sobą.
Zawsze pomogą przyjaciele z sektora,
Ekipa spora znów czeka na hardcora.
Na kolejny wyjazd wyruszy dziś w Polskę,
Na gorący teren, co wcale nie jest proste.
Adrenalina skacze, ciśnienie podniosłe,
Nie zrozumiesz tego, bo do tego nie dorosłeś.
."
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
Wysany: 2010-12-05, 10:49   

Intro a jakbyś kilka razy gdy stajesz w obronie kobiety, dostał od niej delikatnie mówiąc zje*ke że się wogle wtrącasz?!

Trzeba wymyśleć jakieś szersze rozwiązanie, żeby dziecieki (bo Dorosły nie bije drugiej osoby!) nabrały szacunku dla siebie i poczuły moc wolności i własnej wartości jaką to daje :p
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
Halibut 



Imi: Marek
Doczy: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skd: wawa
Wysany: 2012-02-08, 22:36   

To jest skomplikowany temat. Czym innym jest regularna bitwa meneli którzy nie potrafią inaczej się wyrażać (piszę to z rozwagą bo miałem takie obrazki przed oczami) a co innego jak ludzie są ze sobą kilka lat i jedna z nich kiepsko radzi sobie z agresją i raz jej się zdarzy.
Jakbym usłyszał skruchę i obiecanki wizyty u psychologa to myślę, że bym wybaczył. Ludzie mają swoje chwile słabości. Ale to takie gdybanie i teoria bo jakbym miał żyć z kimś kto jest nieobliczalny i kogo się boję to pewnie byśmy się szybko pożegnali. Także zależy co ludzie do siebie czują i jak ta przemoc się objawia.
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2012-02-09, 00:05   

Ojej...

mam taką debilke w pracy..

serio, ta dziewczyna jest debilką.. Po kilku miesiącach od poznania kolesia wyszła za niego, on po tym zaczął jej ubliżać i ją lać.. po 8 miesiącach wzięła rozwód. Wszystko spoko, gdyby nie fakt, że po 3 miesiącach od rozwodu, zaczęła się z nim spotykać na nowo!

Jestem osobą, która nie życzy nikomu źle, ani nie chce żeby spotykała kogoś krzywda niezależnie od tego czy jest inteligentna, czy ma siano zamiast mózgu lub przypadek gdy nawet tego siana nie ma.
W przypadku osoby z pracy nie jestem w stanie nic zrobić, bo po prostu do tej laski nic nie dociera..

Uderzył raz, uderzy drugi... nie ma wyjątku..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Silje 



Wiek: 34
Doczya: 07 Kwi 2012
Posty: 20
Wysany: 2012-04-15, 13:05   

Wychowałam się w środowisku, gdzie przemoc wobec kobiety była normą.
Gdyby facet chociaż raz podniósł na mnie rękę, ucieknę gdzie pieprz rośnie. Jeśli raz się odważył to może to zrobić drugi raz. I argumenty, że to chwila bezmyślności, alkoholu czy faktu, że jestem z tą osobą emocjonalnie związana nie usprawiedliwiają bicia.

Nie ma krzty szacunku do damskich bokserów. Jak i do kobiet, które również tłuką mężczyzn, bo i takie znam.
 
 
 
Odette



Doczy: 12 Cze 2012
Posty: 35
Wysany: 2012-06-12, 22:51   

Nie umiałabym zrozumieć, dlaczego to zrobił.
 
 
 
laura 


Doczya: 17 Pa 2012
Posty: 45
Wysany: 2012-11-21, 09:59   

Tak naprawdę nie wiem co bym zrobiła ponieważ nigdy nie miałam takiej sytuacji na pewno bym oddała a co dalej nie wiem.
 
 
 
Lajla 



Doczya: 14 Lis 2012
Posty: 65
Wysany: 2012-11-27, 13:56   

to pewnie byłby koniec, ale nie powiem na 100% bo nie byłam w takiej sytuacji
 
 
 
ChemicalBrother 


Doczy: 28 Lis 2012
Posty: 14
Wysany: 2012-11-30, 15:31   

Wiecie czasem jak facet dostaje non stop lanie od laski, która mu np. wbija paznokcie to czasem się mu odwinie... wszystko zależy od poziomu ludzi... niestety...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2012-12-07, 10:52   

ChemicalBrother napisa/a:
Wiecie czasem jak facet dostaje non stop lanie od laski, która mu np. wbija paznokcie to czasem się mu odwinie... wszystko zależy od poziomu ludzi... niestety...
czytam ten post co jakiś czas i nadal nie wiem jaka jest płenta. Czy może się zdarzyć, że facet nie chcący się odwinie? Czy tak mają tylko chamy?
_________________

 
 
 
Effie 



Doczya: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysany: 2012-12-07, 15:50   

niektórych to kręci, nie ma się co bulwersowac :P
_________________
Życie to walka
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2012-12-12, 21:31   

Taka jedna napisa/a:
Czy może się zdarzyć, że facet nie chcący się odwinie?
myślę że o to chodzi.
Effie napisa/a:
niektórych to kręci, nie ma się co bulwersowac
myślę że zdecydowanie nie chodzi o bicie w jakimkolwiek sensie związanym z seksem, no proszę.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
krasnaltrn 


Doczy: 03 Pa 2012
Posty: 33
Wysany: 2012-12-13, 10:27   

Z jednej strony kobiety chcą równouprawnienia, z drugiej strony nie można bić kobiet... Powiem tak byłem świadkiem związku, w którym to kobieta biła kolesia non stop, z liścia w twarz kilka razy. Raz kolesiowi odwidziało sie stanie i przyjmowanie ciosów i też strzelił jej z liścia (przy znajomych) po czym wyszedł i już nie wrócił do niej... nie dziwie się kolesiowi, kobiety bym nie uderzył ale siebie bić też nie pozwolę
 
 
 
steffy 


Doczya: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysany: 2012-12-19, 12:49   

U mnie zmieniłoby wszystko. Jestem zdania, że jeśli mężczyzna podniesie rękę na kobietę chociaż raz, to w przyszłości może zrobić to ponownie. Nienawidzę przemocy, nie akceptuję jej w żadnym stopniu. Jakby mnie facet uderzył, to odwróciłabym się i wyszła. Chętnie bym Mu też oddała, ale skoro nienawidzę przemocy u innych, to sama też jej nie stosuję.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2012-12-27, 12:42   

Mnie mój chłopak tak ostatnio wkurzył, że mu liścia sprzedałam... ale na szczęście nie rzucił mnie xD

Trudna sprawa. Tak się składa, że moją koleżankę, pobił facet, wybaczyła mu, są razem, póki co ręki drugi raz na nią nie podniósł. Jeśli kogoś bardzo się kocha... można i wybaczyć taki 'wypadek'... i żyć w nadziei, że to się więcej nie powtórzy.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group