Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bieganie
Autor Wiadomość
pointart 


Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2008-01-15, 07:40   Bieganie

Biegacie ?
Jezeli tak to ile razy dziennie i o jakiej porze ?

Ja kiedyś biegalem i teraz powoli chce do tego wrocic. Mysle ze najlepiej 3 razy w tygodniu z samego rana. Tylko nie wiem czy bedzie sie chcialo rano wstać :)
_________________
Jestem tu bo nie ma mnie gdzie indziej...
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imię: Maciej
Wiek: 33
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skąd: DÄ™bica
Wysłany: 2008-01-15, 08:05   

Ja też biegałem , w sumie to było takie bieganie z "przymusu" :D na wakacjach 2 lata temu jak budawliśmy dom w sensie moi starzy xD i wtedy musiałem majstrów pilnować a nie chciało mi sie nigdy czekać na autobus to dawaj 5km xD koło 40 minut sie biegło chyba i tak biegałem całe wakacje :D :D
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-01-23, 20:11   

Kiedyś biegałam... i niestety musze stwierdzić, że ludzie patrzą jak na wariata (bynajmniej u mnie) Niestety ze względu na dojazdy nie mam z rana czasu. Zimą to praktycznie tylko na bieżni w siłowni biegam, latem sporo tego więcej choć też nie mogę powiedzieć, że regularnie.
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-01-23, 20:55   

Jak już wszyscy wiedzą, że weszedłem, to się nie mogę powstrzymać xD

Ja tam biegać nie lubię, ale Fantasia zmusiła mnie do takiego maratonu, że wyrobiłem średnią na cały najbliższy rok...
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-01-23, 21:08   

Ehhh te baby :doh:

A poza tym nie narzekaj nie było tego AZ tak dużo :evil: I wierz mi na słowo, że mogło być duuuuużo gorzej. ^^

[ Dodano: 2008-01-23, 21:10 ]
Rivenris napisał/a:
zmusiła mnie
nie zmuszałam, po łagodnym przekonywaniu (potem już bez niego) byłeś grzeczny i chętny :twisted:
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2008-01-23, 22:26   

Ostatnio przez kilka dni biegalam, wyznaczylam sobie trace z sainsburego do domu XD jakies 300m, ale zawsze cos! :P jesli chodzi o czas.. z rguly 19-20

Teraz przezucilam sie na szybkie spacery ale znacznie dluzsze, trwajace 2h :( trasa ciagle pod gorke i z gorki... Wczoraj po tych dwoch chodzinach dosc szybkiego marszu myslalam, ze umre :P a rano... tragedia :oops:
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2008-01-23, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2008-01-23, 22:36   

JA osobiście zasadniczo nie za bardzo lubię biegać i w sumie nigdy nie biegałem jakoś "zawodowo", co najwyżej czasami w przerwie reklamowej do sklepu po piwo i nic więcej
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz BĂłg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje krĂłlestwo z mojÄ… krĂłlewnÄ…"

„ Nie idĹş przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadÄ…ĹĽyć. Nie idĹş za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idĹş ze mnÄ… i bÄ…dĹş moim przyjacielem.”
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2008-01-23, 22:43   

Bieganie? koszmar. Po 100m wypluwam płuca ^^ chodzić mogę godzinami, nawet szybko, ale bieganie to nie dla mnie. zdecydowanie wole spacer.
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-01-24, 15:12   

Fantasia napisał/a:
nie zmuszałam, po łagodnym przekonywaniu (potem już bez niego) byłeś grzeczny i chętny

Pfff... Kobiecie się nie odmawia, to co miałem zrobić? Powiedzieć że wolę się napić wina? :lol: A to że potem byłem chętny to już efekt prania mózgu xD
Żartuję ;)
Jeśli chodzi o tego typu wysiłek, to w takim towarzystwie i w tak ciekawe miejsca mógłbym biegać i 24h na dobę ;]
 
 
 
Syl_ 



Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 729
Wysłany: 2008-01-24, 15:19   

Ja kiedys lubilam biegac, teraz to mnie nie 'kreci' ;p Tak samo jak jaco
Cytat:
chodzić mogę godzinami, nawet szybko
Kiedys nawet dobrze mi szlo bieganie na dlugie dystanse, ale teraz juz sie troche zasiedzialam i nie moge. juz nie ta sama kondycja hehe
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-01-24, 23:05   

Fantasio, u nas biega od rana pełno ludzi po lesie i plaży :)

wczoraj łaziłem szlakiem 6 godzin :P i w każdym razie widziałem wielu ludzi biegających po lesie

A biegać lubię :) ale ostatnio po 3 kilometrach biegu przy 3-stopniowym mrozie strasznie się rozchorowałem :(
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-01-25, 10:07   

Maciooj, ale ja nie mieszkam w Trójmieście tylko w Kzach a tu sprawy nieco inaczej się mają.
Zresztą i tak nie mogłabym biegać po plaży bo bieganie w silnym (najczęściej tak jest nad morzem) wietrze to dla mnie udręka. Jestem przyzwyczajona bo biegów przełajowych po lesie, w których kiedyś wygrywałam :P a lesie nie ma takiego wiatru więc nie umiem porządnie oddychać podczas biegania :wstyd: i z reguły jak jest silny wiatr to łapię jakąś infekcję górnych dróg oddechowych. 8)
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-01-25, 17:05   

łapię tą samą infekcję gdy biegam podczas złej pogody, tj. niska temperatura, etc... dlatego dla mnie najlepiej jest biegać latem rankiem na plaży :roll:
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Papikkk=)
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-29, 16:33   

A ja biegałam;) ale kiedyś :D no ale to moje bieganie trfało może parę dni :-P w wakacje może wrócę :lol:
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2008-01-29, 17:23   

A ja kiedyś tak biegłem, bo musiałem przemyśleć coś.. i się wyładować, więc biec zacząłem... w teatrze to było na rozgrzewce i biegłem na maksa szybko jak mogłem, biegałem tak 15 minut i nie czułem zmęczenia, chyba serio musiałem się wyładować, ludki patrzały na mnie jak na świra. Normalnie nie miałem (ani teraz też nie mam) takiej kondycji żeby biec tak szybko tak długo... chyba adrenalina... a potem po prostu się zatrzymałem, spojrzałem na ludków i pytałem co dalej robimy. :D Tak mi się przypomniało teraz ;]

Ale czasem mi taki głos w środku mówi "musisz biec" jak Forest Gump. :lol: ..ale serio czuję, że kiedyś znowu tak biec zacznę niewiadomo po co aż się zatrzymam.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group