Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Czy byłe związki czegoś was nauczyły??
Autor Wiadomo
cukiereczek27



Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysany: 2007-06-20, 13:42   

Jenny napisa/a:
jak się nie zaryzykuje w odpowiednim momencie to się straci to co się w głębi serca pragnie.

dokładnie tak jest. Kiedyś nie powiedziałm w pore facetowi o moich uczuciach i go zwyczjnie straciłam chociaż mógł byc mój i mogliśmy być bardzo szczęśliwi. Od tamtej pory wchodziałm w związki, których tak naprawde nie chciałam(po to żeby tylko z kimś być, żeby zapomnieć, żeby nie czuć tej pustki i samotności). W efekcie było jeszcze gorzej. Dziś już wiem że o uczuciach trzeba mówić otwarcie no a pzrde wszystkim nie zawierać związkow zbyt pochopnie.
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2007-06-20, 22:23   

* nie decydować się zbyt szybko na związek
* nie zaczynać związków z chłopakami, których się krótko i słabo zna
* dziesięć razy się zastanowić przed wypowiedzeniem słowa ''kocham''


Przede wszystkim: KONIEC Z PROJEKTAMI TYPU ''TYLKO PO TO, ABY KOGOŚ MIEĆ'' !! !!!!!!
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-20, 23:09   

Nauczyły, że miłość to nie to samo co zauroczenie.
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imi: Justyna
Doczya: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-21, 00:18   

-Nie ufać ślepo,
-Poznać osobę z każdej strony, zanim zdecyduje się na związek,
-Nie angażować się za bardzo,
-Mówić o wadach, nie tylko o zaletach..
_________________
O, cieniu mów,
Gdzie kraj mych snów –
Mów, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
celcia 15 



Wiek: 31
Doczya: 17 Cze 2007
Posty: 65
Skd: Lublin
Wysany: 2007-06-23, 23:22   

ja nauczyłam się że czasem małe kłamstwo jest lepsze od bolesnej prawdy.pewnie się ze mną nie zgodzicie ale to tylko moje uczucie...a z innych rzeczy nauczyłam się że lubię jak chłopak jest o mnie zazdrosny... :lol:
_________________
"niech mocz będzie z wami" :D
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-24, 12:26   

Ja się stałam bardziej uparta, wybrałam sobie cel do którego dążę i niech lepiej nikt nie próbuje mi w tym przeszkodzić, bo marny jego los.
Na nowo ustaliłam sobie, co jest dla mnie najważniejsze, tak, że gdyby teraz w moim życiu pojawił się ktoś nowy to musiałby to zaakceptować, bo nie rzucę wszystkiego dla jednej osoby.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-06-24, 16:47   

Nauczyły mnie większej powściągliwości i mniejszego angażowania się na początku związku. Pewnej nieufności. Czerpania szczęścia z chwili, większej pokory i wytrwałości. Zdolności do kompromisu i współpracy.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-06-24, 17:09   

Kya napisa/a:
gdyby teraz w moim życiu pojawił się ktoś nowy to musiałby to zaakceptować, bo nie rzucę wszystkiego dla jednej osoby.


ja sobie to postanowiłam od kiedy zaczełam myśleć o chłopakach, miłości.. itd... zawsze sobie wmawiałam, że jak ponzam jakiegoś chłopaka, to i tak będę prowadziła moje normalne życie, z moimi obowiązkami, z moimi problemami... Ale teraz jak już pojawił się ten chłopak, to jet całkiem inaczej. Jego problemy to moje, moje to jego... wspieramy się nawzajem i nie wyobrażam sobie, żeby mieć inne życie bez niego. Po prostu to uczucie zakręca bardzo w głowie, to uczucie jak to serce szybciej wali jak jest sie blisko tej osoby, jak się skurcza wtedy jak coś powiem złego tej osobie niechcąco... te uczucia nie dają wymówić ''nie rzucę wszystkiego dla jednej osoby'', bo w takiej chwili dałabyś wszystko, żeby uszczęsliwić tą drugą osobę.

P.S--> Lubię czytać so piszecie w tym temacie, bo przypominają mi się wszystkie te rzeczy co dobrze, że nie zrobiłam, bo widocznie popełniłabym błąd...
Tak jak mówie, że jestem bardzo wymagana np., no i jak czytam, że nauczyły kogoś z Was to, że nie trzeba wymagać za wiele, żeby być szczęsliwym z tą drugą osoba, to aż mam ulge, że postanowiłam się ''zmienić'', to aż czuję, że ten temat może bardzo pomóc parze, bo mogą przeczytać i dowiedzieć się przez jakie nieraz głupoty związek idzie do kitu...
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Emmari 
wykrzyknik



Imi: Marta
Wiek: 32
Doczya: 30 Gru 2006
Posty: 578
Skd: wziąć na wino?
Wysany: 2007-06-24, 17:12   

Byłe związki nauczyły mnie szanowania drugiej osoby. To jest bardzo ważne.
_________________
"Nie boję się obietnic
Nie lękam się zazdrości
Nie dbam o nagrody
Kpię z przyzwoitości"


Akurat - O dziewiątce

"jedna Miłość-jeden Bóg-jeden cel"
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-24, 18:28   

Monia mi nie chodzi o to, że nie chcę szczęścia drugiej osoby...
Chodzi mi o to, że nauczyłam się pewnego rodzaju egoizmu, który zabezpiecza mnie przed zranieniem. Po prostu, gdyby dziś przyszedł facet, zaczęłabym z nim kręcić, a on powiedziałby mi "zetnij dreda"/"nie farbuj więcej włosów"/"zrezygnuj z treningów, będziesz mieć więcej czasu dla mnie"/"nie idź na tą imprezę"/"zacznij jeść mięso" od razu powiedziałabym mu "spadaj". Po prostu uświadomiłam sobie, że jeśli ktoś na prawdę mnie kocha to zaakceptuje nawet to, co uzna za dziwactwo i wiedząc, że tylko sprawi mi przykrość nie będzie mi truł.
 
 
 
Illegal 
Czarownica ;)



Imi: Anka :)
Wiek: 35
Doczya: 03 Lip 2007
Posty: 50
Skd: Rybnik
Wysany: 2007-07-06, 11:28   

*nie wolno szastać słowem 'KOCHAM' - to boli,gdy później okazuje się, że było to kłamstwo,
*kompromisu,
*większego dystansu do wszystkiego,
*szacunku dla innych ale także dla samej siebie.
_________________
Ahhh ta miłość ;) :*
 
 
 
wiolka7345 
to ja :)



Imi: wiolka
Wiek: 31
Doczya: 10 Lip 2007
Posty: 73
Skd: ...yyy...
Wysany: 2007-07-10, 21:57   

no mnie tak:

-umieć się całować
-przytulać
-nowych pieszczotek
-nie bać się dotyku partnera
-śmiać się i płakać przy nim i innych kumplach
-pić piwko :P nu fajki też były :P
-umieć iść wspólnie z paczką na jakąś imprezkę czy cuś
num i jeszcze inne rzeczy ale nie pisze bo nie pamietam nu a te powyższe to takie najważniejsze
_________________
hmm...chcialabym wstawic jakis rysuneczek nu i avatarek,ale nie bardzo juz wiem jak :(
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-08-05, 09:35, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-07-11, 18:36   

Jeszcze coś ... byłe związki nauczyły mnie kochać. Tak delikatnie, bezszelestnie ...
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Furiatka
[Usunity]

Wysany: 2007-07-11, 20:31   

Mnie byłe związki nauczyły tego, żeby w nie 'nie wchodzić' jeśli nie do końca znane są nam nasze uczucia, bo możemy zranić drugą osobę. I siebie.
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-08-05, 09:39   

Jeszcze moge dorzucić, że nauczyły mnie, że zawsze należy dać drugiej stronie szansę się wytłumaczyć. Z jednego prostego względu: dla swojego spokoju :P

Jak mnie mój facet zaczął na końcu karmić już niemalże samymi kłamstwami to miałam ochotę już nigdy więcej go nie zobaczyć a co dopiero słuchać jego tłumaczeń :[ ale wysłuchałam, przekonałam się, że kłamie nadal, umocniło mnie to w przekonaniu, że jednym błędem którym robię to to, że odchodze tak późno a on dodatkowo nie mógł stękać, że nie dałam mu się nawet wytłumaczyć. :lol:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group