Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy byłe związki czegoś was nauczyły??
Autor WiadomoϾ
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Do³¹czy³: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wys³any: 2007-08-21, 14:40   

przede wszystkim, że każda bajka może mieć złe zakończenie, nawet jeśli ktoś jest naprawdę dobrym człowiekiem... A poza tym, to wszystkie lekcje i tak za każdym razem są zapominane... :)
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-08-21, 18:25   

Rivenris napisa³/a:
A poza tym, to wszystkie lekcje i tak za każdym razem są zapominane... :)
Niekoniecznie... Ja popełniłam błędy i nie zapomnę o tym co i jak źle zrobiłam i gdyby kolejny raz przytrafiłoby mi się takie coś ze swojej strony uniknęłabym tego.

Nauczyły mnie jeszcze, że nie należy komplikować spraw tam gdzie coś jest proste i jasne. Choć szukanie nieco na siłę problemów bywa niestety domeną dużej liczby kobiet 8) Przynajmniej w moim otoczeniu, nie wiem jakie kto ma doświadczenia.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Do³¹czy³: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wys³any: 2007-08-22, 11:58   

Fantasia napisa³/a:
Ja popełniłam błędy i nie zapomnę o tym co i jak źle zrobiłam i gdyby kolejny raz przytrafiłoby mi się takie coś ze swojej strony uniknęłabym tego.


Wiesz... Mówiłem to samo jescze w styczniu... A potem w ciągu zaledwo kilku miesięcy zacząłem przeczyć tym słowom swoim zachowaniem... Nie dlatego, że zapomniałem jak było wcześniej, ale dlatego, że wiedziałem, że chcę postąpić teraz inaczej, niż sobie obiecywałem... Jak ktoś się naprawdę mocno zakocha, to mimo świadomości tego jakie będą konsekwencje, chce zaryzykować...
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-08-22, 14:41   

Rivenris napisa³/a:
ale dlatego, że wiedziałem, że chcę postąpić teraz inaczej, niż sobie obiecywałem...
Dziwne... czyli nie chcesz naprawiać błędów. No nie znam okoliczności (a one bardzo często są w stanie dużo wyjaśnić) żeby oceniać ale jeśli o mnie chodzi to uważam, że bezwzględnie należy korzystać z przeszłych doświadczeń i tego się będę trzymała. Bo wg mnie człowiek nie jest głupcem, gdy popełnia błąd ale gdy co kolejny i kolejny raz powtarza nie wyciągając z niego żadnych wniosków. (choć mówię teraz całkiem ogólnie zupełnie nie w odniesieniu do twojej sytuacji)
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Do³¹czy³: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wys³any: 2007-08-23, 12:20   

Jak
Fantasia napisa³/a:
Bo wg mnie człowiek nie jest głupcem, gdy popełnia błąd ale gdy co kolejny i kolejny raz powtarza nie wyciągając z niego żadnych wniosków.


Masz rację, ale to nie jest popełnianie błędów na własne życzenie... Mówię o sytuacji, gdy z miłości jesteś w stanie zaryzykować, mimo poprzednich doświadczeń... Wyciągałem wnioski i cały czas miałem je na względzie, ale postanowiłem, że warto zaryzykować ten sam błąd raz jeszcze, bo naprawdę było w imię czego ryzykować... Było... Nie udało się... Ale nie żałuję niczego...
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group