Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Włosy u mężczyzn
Autor Wiadomo
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-08-18, 18:22   Włosy u mężczyzn

Dziewczyny! Mam do was takie pytanie. Czy przeszkadza wam, kiedy facet jest owłosiony? Myślę tu przede wszystkim o: klacie, pachach i miejscach intymnych :P
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-08-18, 19:28   

Maciooj napisa/a:
Czy przeszkadza wam, kiedy facet jest owłosiony?
Nieee... Myślę, że głównie przeszkadzałoby mi jakby facet był zbyt "wylizany" (nawet nie wiem jak to określić ROTFL ) ale chodzi o to, że facet, który woskuje/depiluje się pod pachami i na klacie czy nogach :shock: to jak dla mnie już przesada.
Co do miejsc intymnych to chyba powinien dominować zdrowy rozsądek... Facet to facet i nie zmusisz go do depilowania "okolic bikini" Ale pilnowanie tej kwestii chyba tak ogólnie pomaga w utrzymaniu higieny...
Choć jeśli chodziłoby dokładnie o mojego samca to pewnie dużo byłabym w stanie zaakceptować.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-08-18, 19:34   

Fantasia napisa/a:
Facet to facet i nie zmusisz go do depilowania "okolic bikini"


I tu się mylisz. Coraz więcej facetów goli się "tam" a pod pachami to już chyba wszyscy :/ Jeszcze toleruję, żeby facet golił pachy, bo po prostu mniej śmierdzi, a większości dziewczyn to się podoba.
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-08-18, 19:37   

Jeśli sam chciałaby to robić to proszę bardzo... ale chodziło o to, że ja bym swojego na siłę woskiem nie maltretowała.
Powinien być czysty i pachnieć męskością a nie brudem ;/ a tak jak piszesz usuwanie nadmiernego owłosienia może w tym pomóc.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-08-19, 12:23   

No właśnie myślę, że pod pachami może się golić od czasu do czasu. Nie chciałabym aby mój facet golił sobie klatę czy też brzuch. A jeśli chodzi o ' okolice bikini' jak to nazwała Fantasia, to za. ^^
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-08-19, 22:41   

Cytat:
Nieee... Myślę, że głównie przeszkadzałoby mi jakby facet był zbyt "wylizany"

rotfl

okolice bikini u faceta rotfl ?

No, mniejsza. Jak kto woli. Może być taki, może być inny ;d Owłosienie nie ma dużego znaczenia ==`
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-08-19, 22:43   

Eos napisa/a:
okolice bikini u faceta rotfl ?
OjjjjEos, to kwestia nazwy :P ale przewrotnie wyszło :lol:
Bunny napisa/a:
Nie chciałabym aby mój facet golił sobie klatę czy też brzuch.
Oj nie nie... z włoskami w tych miejscach zostaje taki męski! o! ^_^
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-08-19, 22:45   

Maciooj napisa/a:
Czy przeszkadza wam, kiedy facet jest owłosiony?

Nie, jak już wspomniała Eos to nie jest ważne...gdyby chciał się depilować to jego sprawa (oczywiście bez przesady...) ale mnie tam owłosienie nie przeszkadza...
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Doczy: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skd: z serca
Wysany: 2007-08-20, 19:35   

Widzę, że trzeba tu męskiego spojrzenia na sprawę :)

Pachy golę zawsze jak pamiętam czyli w praktyce rzadko :) Jest to przydatne bo naprawdę jest lepiej, nieprzyjemne zapachy pojawiają się później bądź wcale.

Widziałem kiedyś ogoloną klatę kumpla. Wyglądało to prześmiesznie :P Z kolei inny golił nogi bo jest tenisistą. Co ma piernik z wiatrakiem? Nie wiem, pytajcie jego :P

A co do miejsc intymnych to nie przeszkadza mi jak ktoś się goli.
Ostatnio zmieniony przez Tuxedo 2007-08-20, 19:53, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-08-20, 21:17   

wedlug mnie to przesada kiedys faceci golili sie co najwyzej na twarzy i bylo dobrze a jak tak patrze co sie dzieje to jak tak dalej pojdzie to mezczyzne od kobiety to bedzie mozna odroznic tylko po jednej rzeczy :/
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-08-20, 23:32   

Tuxedo, też golę pachy i jest lepiej ^_^ innych miejsc już nie :P poza twarzą
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-08-21, 18:21   

Mój facet jest kudłaty. I powiem, że mi się to podoba. Nie goli się nigdzie ;) O goleniu "Tam" ...cóż mogę powiedzieć tyle, ze to śmiechu warte. Samiec to samiec a nie ken :? Uwelbiam jego owłosioną klate :) różnice fizjonomiczne, nawet takie jak owłosienie sa pociagajace :) Nie wyobrazam sobie żeby miał sobie cokolwiek zgolić oprucz tego co mu wyrośnie na twarzy ;) włoski są kochane. Mężczyzna powinien byc troszkę pluszowy :serce:
_________________

 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-08-21, 19:24   

Jeśli chodzi o pachy, to OK. Ale reszta może być owłosiona, w ogóle mi to nie przeszkadza. Poza tym, jakby był taki ''wygolony'' i nie miał tych włosków na klacie, to nie pachniałby tą męskością tak jak teraz,hihi :D
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
antonówka
[Usunity]

Wysany: 2007-08-21, 22:25   

Włosy są ok byle w umiarkowanych ilościach :D
Tylko czasem jak widzę jakiegoś gościa, ktoremu wystają włosy nawet spod koszuli to już to jest dla mnie trochę niefajne :? A jak już czarne to w ogole ;/
Albo koleś z tak zarośniętymi plecami :shock: :shock: :shock:
Wrrrrrr

A golenie - wszystko zależy od indywidualnych preferencji ;)
Dla mnie może się obejść bez tego.
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-08-22, 00:01   

Ja nigdy nie ogoliłbym "okolic bikini" :lol: chyba, że moja dziewczyna baaaaardzo by mnie prosiła. Dziwnie bym się czuł łysy tam. :| Na klacie nie ma czego golić, a pod pachami mógłbym od biedy, ale też raczej nie zamierzam. ;p
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group