Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
RedBull itp
Autor Wiadomo
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-05-15, 15:17   

SKAza napisa/a:
W końcu nie takie rzeczy ludzie piją. ;p
Na przykład Tigera z czystą? :twisted:
Ja zdecydowanie rzadko sięgam po wspomagacze, ale miałam taki tydzień niedawno (koncert, bieganie po W-wie, tłuczenie się pociągami, zakończenie roku, jazda w klubie do 3 rano i wszystko przeplatane jedynie kilkoma godzinami snu), że czułam wręcz presję, żeby pomóc sobie czymś więcej niż kawa, ale- pozostając w obrębie legalnych środków. Trzy RedBulle dziennie-inaczej bym nie wytrzymała, i bynajmniej nie zapłacili mi za reklamę. :wink:
Ale teraz, na codzień, raczej nie widzę potrzeby sięgać, bo organizm do wszystkiego się przyzwyczaja, więc wolę, żeby działał jak trzeba, wtedy gdy naprawdę będę w potrzebie.
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-05-15, 15:21   

Cytat:
Na przykład Tigera z czystą? :twisted:
Trzy RedBulle dziennie-inaczej bym nie wytrzymała, i bynajmniej nie zapłacili mi za reklamę. :wink:

Kłamczucha! A ten jeden Tiger z Bolsem na boisku?
To byłby już 4!

Poza tym Burn jest o niebo lepszy niż Redbull o smaku gumy. ^^
Ostatnio zmieniony przez Nena 2009-05-15, 15:21, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2009-05-15, 15:25   

Dziewczyny, przy łączeniu tego typu specyfików z alkoholem (zwłaszcza wódką) trzeba uważać, i absolutnie nie można przesadzać z ilością, bo to na prawdę niszczy mózg i wątrobę.
Znajoma pracuje w szpitalu psychiatrycznym i opowiadała, że przywieźli im dziewczynę, która przez kilka tygodni piła właśnie takie drinki. Miała już nieodwracalne zmiany, nigdy nie będzie całkiem zdrowa.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2009-05-15, 16:03   

Czasem pijam. Teraz już mniej, ale przed sesją powoli zaczynałem się uzależniać od różnych power napojów w butelkach 1-litrowych. R2O i inne Tigeropodobne (tyle że tańsze).
Teraz też czasami mi się zdarza, szczególnie kiedy trzeba się postawić na nogi po ciężkiej nocy. Chociaż szczerze mówiąc nie polecam. Kiedy to przestaje działać to człowiek czuje się jeszcze gorzej, a cholernie łatwo się uzależnić... Może nie tak poważnie, ale mi wystarczy wypić jedną butelkę, a już mam ochotę na kolejne.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-05-15, 21:21   

ja jestem uzależniona od snu i nawet sesja nie jest w stanie mnie zmusić do zarywania nocy ;) energetyki piję bo mi smakują :P drinków z energetykami nie uznaję, bo wiem, że różnie z nimi bywa i najzwyczajniej w świecie sie boję :)
_________________

 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-05-16, 19:41   

mjuzik napisa/a:
Dziewczyny, przy łączeniu tego typu specyfików z alkoholem (zwłaszcza wódką) trzeba uważać, i absolutnie nie można przesadzać z ilością, bo to na prawdę niszczy mózg i wątrobę.
Wiem. Po prostu kumpel nalał wódki do Tigera, informując mnie o tym po fakcie, kiedy się napiłam, więc to było jakby nieświadomie. Żyję i piszę, jak widać. :-P
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-05-16, 21:35   

lapicaroda napisa/a:
Wiem. Po prostu kumpel nalał wódki do Tigera, informując mnie o tym po fakcie, kiedy się napiłam, więc to było jakby nieświadomie. Żyję i piszę, jak widać. :-P

Tobie się chyba film urwał :P Wódkę zapijaliśmy Tigerem a nie mieszaliśmy tak jak mówisz^^

Poza tym wła
mjuzik napisa/a:
Dziewczyny, przy łączeniu tego typu specyfików z alkoholem (zwłaszcza wódką) trzeba uważać, i absolutnie nie można przesadzać z ilością, bo to na prawdę niszczy mózg i wątrobę.

Te ilości są tak znikome i rzadkie więc raczej będzie ok.
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2009-05-16, 21:41   

Jak dla mnie to kolejny kolorowy napój o ciekawym smaku, jakoś nie działa zbyt rewelacyjnie na mój organizm, ale czasami pomaga przetrwać dwie - trzy godziny kiedy oczy się już kleją.
Jeśli chodzi o mieszanie napojów energetyzujacych z wódką to raczej wolałabym nie powtarzać, szczególnie, że potem świadomili mnie, że to ma więcej skutków poza szybszym wstawieniem się.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
Ostatnio zmieniony przez Zaheel 2009-05-16, 21:42, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-05-16, 21:59   

Nena napisa/a:
Tobie się chyba film urwał :P Wódkę zapijaliśmy Tigerem a nie mieszaliśmy tak jak mówisz^^
Może on miał na myśli, że tam napluł, pijąc, a to gorsze niż wódka... :lol:
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2009-05-19, 10:00   

Takie cos to zlopie ewentualnie jak jestem na LANie albo maratonie nocnym w kinie ;)
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Straho 



Imi: Jacław
Wiek: 35
Doczy: 04 Kwi 2009
Posty: 406
Wysany: 2009-05-19, 20:11   

Nie jestem od tego uzależniony, kiedyś piłem to dość często ale bolała mnie po tym wątroba i serce, więc odstawiłem. Nie polecam tego nikomu.
 
 
 
Syl_ 



Imi: Sylwia
Wiek: 32
Doczya: 29 Pa 2007
Posty: 729
Wysany: 2009-05-19, 20:36   

A ja chyba jestem uzależniona ;p jak nie wypije to mi się łapy trzęsą i chodzę nie żywa. Ale powoli zaczynam się odzwyczajać do tej pory piłam duże, teraz pije małe. Moze z czasem wcale przestane ;)
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2009-05-20, 15:28   Re: RedBull itp

Mazin napisa/a:
A może ktoś z Was jest uzależniony od tego rodzaju napojów? ;>


uzależniony... nie, ale po cięższej nocy :p to do pracy czy szkoły bez tigera czy redbula sie nie ruszam :P
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-05-20, 15:34   

Ja to już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio piłam... Ponad miesiąc chyba, jak nie więcej, mimo, że kiedyś je piłam nałogowo. To wszystko przez to, że Red Bull jest tak cholernie drogi, a picie podróbek nie daje mi takiej przyjemności^^ Kiedyś często piłam, ale na szczęście nie odczułam żadnych negatywnych skutków, chociaż w ogromnych ilościach piłam też z wódką, czy nawet kiedyś zdarzyło mi się popić nim tabletkę przeciwbólową ;o Jakoś jak widać jeszcze żyję.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2009-05-20, 16:32   

Mószka napisa/a:
Ja to już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio piłam

Już miałam się chwalić kiedy ostatnio piłam xD a dopiero potem popatrzyłam na temat :D
Ja uwielbiam napój energetyzujacy z kerfura za 3 zlote (ma 6 punktow na karcie rodzinka :D )... Szczególnie podczas sesji i do tego pomieszany z kawa rozpuszczalna :D
ale tak to nie pijam za czesto :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group