Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Sposoby na podrywanie.
Autor WiadomoϾ
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Do³¹czy³: 04 Cze 2007
Posty: 132
Sk¹d: HeAvEn
Wys³any: 2007-12-29, 15:29   

Idę na żywioł, podchodzę, przedstawiam się, i potem jakoś rozmowa leci:D Ale jeżeli okazuję się, że dziewczyna nie należy do choć trochę inteligentnych to sobie odch :twisted: odzę:D
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
katiee 
Dopuki oddycham, mam nadziejÄ™


Wiek: 33
Do³¹czy³a: 28 Kwi 2008
Posty: 3
Sk¹d: Bezludna Wyspa
Wys³any: 2008-04-28, 18:39   

hej
Jeśli chodzi o mnie to zależy od sytuacji od tego jaki jest chłopak. Jeżeli chłopak mi się podoba :roll: to wpierw podchodzę aby zagadać. Staram się w czasie rozmowy wyczuć co lubi...i w ten sposób działam: :D
Fakt najlepiej na chłopaków działa mini spódniczka i jakiś top (aby było widać troszkę piersi) Dlaczego przeważnie na to zwracają uwagę? :| Może mi ktoś powie? Chyba są ważniejsze cechy niż to czy dziewczyna ma ładną buzię,zgrabne nogi, jędrne pośladki itp ????!!!!!!!
Staram się być sobą bo to najważniejsze jeśli chodzi co coś dłuższego...
Pozdrawiam :)
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imiê: Paulina
Wiek: 39
Do³¹czy³a: 10 Gru 2006
Posty: 173
Sk¹d: zza chmur
Wys³any: 2008-04-28, 19:24   

katiee napisa³/a:

Fakt najlepiej na chłopaków działa mini spódniczka i jakiś top (aby było widać troszkę piersi) Dlaczego przeważnie na to zwracają uwagę?

Nie zgadzam się z tym. Owszem, mężczyźni są wzrokowcami, ale nie sprowadzajmy ich do zwierzątek, które oceniają tylko fizyczność, bo fizyczność mówi o tym, czy samica jest zdrowa i czy się nadaje na matkę...
Normalny facet nie leci na dziewczynę tylko dlatego, że pokaże mu tyłek i biust, bo jeśli tak, to albo ma zamiar tylko ją zaliczyć, albo to totalny pustak. Tak samo jak totalnym pustakiem jest dziewczyna, która myśli, że w ten sposób znajdzie wartościowego faceta.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Do³¹czy³: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wys³any: 2008-04-28, 19:38   

katiee napisa³/a:
Fakt najlepiej na chłopaków działa mini spódniczka i jakiś top (aby było widać troszkę piersi) Dlaczego przeważnie na to zwracają uwagę? :| Może mi ktoś powie? Chyba są ważniejsze cechy niż to czy dziewczyna ma ładną buzię,zgrabne nogi, jędrne pośladki itp ?? ??!!!!!!!

Co się będziemy oszukiwać, jak się kogoś nie zna, to ocenia się po wyglądzie, taka natura ^^ Ale to nie jest tak, że patrzymy tylko na biust i tyłek. Owszem na podstawie tego łatwiej jest nas złapać na rozmowę, co nie znaczy poderwać ^^ Jak do mnie podchodzi ładna dziewczyna (co wcale nie jest równoznaczne z odsłoniętym biustem!) i zaczyna rozmowę, to czemu miałbym nie dać się zagadać? ;] A potem zależy to od rozmowy jak się potoczy. Czy znajdziemy wspólny język, zainteresowania :roll: No jak np ktoś interesuje się dużo muzyką, to łatwo jest go złapać na wspólne ulubione zespoły i ew grę na gitarze itp ^^ Ale to nie jest przepis na poderwanie faceta, a na pozytywne zapisanie się w jego pamięci. Nie muszę chyba mówić, że reszta zależy od indywidualnych kwestii ^^ To tyle jakbyś chciała podrywać np mnie ;P
 
 
 
katiee 
Dopuki oddycham, mam nadziejÄ™


Wiek: 33
Do³¹czy³a: 28 Kwi 2008
Posty: 3
Sk¹d: Bezludna Wyspa
Wys³any: 2008-04-29, 16:59   

hyh...na samym początku najważniejszy jest wygląd,bo raczej każdy sie wstydzi rozmawiać z pryszczatą ,grubą itp dziewczyną;p
Na imprezach można dużo zaobserwować. Widząc nie raz jak dziewczyna która ma coś odkrytego ma większe szanse niż inna. Każdy tylko startuje do niej .... :-P
Nie no oczywiście w innych miejscach nie jest ważne ciało bo raczej nie wypada pokazywać (choć niektóre nie krępują sie i eksponują wszędzie swoje ciało) ale i tam zwracają uwagę na to czy dziewczyna ma ładną buzię :-P ;/

Wracając do wątku Jeśli chodzi o mnie to zależy od sytuacji od tego jaki jest chłopak. Jeżeli chłopak mi się podoba :lol: to wpierw podchodzę aby zagadać. Staram się w czasie rozmowy wyczuć co lubi...i w ten sposób działam :D
 
 
 
kilo 


Wiek: 35
Do³¹czy³: 02 Maj 2008
Posty: 14
Wys³any: 2008-05-02, 22:49   

Mężczyźni sa wzrokowcami i to że zwracają uwagę na wygląd to nei jest przypadek. Kobiety zresztą (chyba) też. Ogólnie człowiek kiedy nie zna danej osoby patrzy na nia jak na obiekt seksualny i rozmyśla o fantazjach erotycznych. Każdy ma jakieś inne upodobania i nie warto się stylizować na inna osobę. Jedak trzeba podkreślić że czasami bez specjalnych dodatków nie zwrócimy na siebie uwagi super laski czy chłopaka...
_________________
Wygraj i ty, co dzień mnóstwo nagród...

http://www.look4win.pl/re...p?polec=okon140
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2010-03-15, 11:15   

Ostatnio na imprezie podchodzi do mnie koleś, pstryknął palcem i powiedział
-tu i teraz

Nie wiem co chciał osiągnąć tym, ale mnie tylko rozbawił :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 10 Maj 2009
Posty: 443
Sk¹d: Ciemny Dół
Wys³any: 2010-03-15, 13:54   

Mazin napisa³/a:
Nie wiem co chciał osiągnąć tym, ale mnie tylko rozbawił :)
Cóź...niektórzy myślą, że szczerość do bólu to autentyzm, zapewniający powodzenie...
To ja miałam może skromniejszy numer, ale warto tu o tym napisać, bo nie wszyscy faceci są śmiali. Właśnie odnośnie tych nieśmiałych...jak zauważyć ich podryw?
Przypomniała mi się sytuacja sprzed paru tygodni- właśnie ów kuzyn pijusa, który jadł kufle od piwa (pisałam w humorze sytuacyjnym) był baaardzo miły, rozmawiał ze mną, śmialiśmy się...no ale nie powiedział niczego dwuznacznego, nawet mnie nie dotknął...A gdy już wyszliśmy z lokalu:
- Nawet dobrze, że K. się zapił, boby się w!@#$% że mu ciebie podrywam.
-?! A podrywałeś?
- A nie...?
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2010-03-15, 14:29   

Taa, albo jak idę sobie w klubie i kolesie "wychodzą mi na przeciw", nie wiem to jest na zasadzie patrz jaki supermacho stoi przed tobą? Jedyne co tym osiągają to ironiczny uśmiech i ominięcie delikwenta, albo jeśli jakiś ośmieli się przy okazji dotknąć mnie wiadomo gdzie to usłyszy "precz!" i plask swojego policzka, jeśli jest zbyt nachalny.
katiee napisa³/a:
najważniejszy jest wygląd,bo raczej każdy sie wstydzi rozmawiać z pryszczatą ,grubą itp dziewczyną;p

Totalna głupota.

Poza tym to dodam, że ja nie umiem podrywać i nie podrywam (Tak tak ;d). Powiedziałabym nawet, że do kolesi podchodzę bardzo cynicznie i wręcz "wrogo" nastawiona, w 98%. Chyba, że jesteś w magicznych 2% do których mam słabość, wtedy jestem słodka, miła, zabawna i w ogóle och, ach...
Ostatnio zmieniony przez Nena 2010-03-15, 14:31, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-03-15, 23:53   

Generalnie to zauważyłam, że kiedyś nie miałam problemów z podrywaniem. Po prostu przychodziło mi to jakoś naturalnie. A teraz? Jak sobie uświadomię, że ktoś mi się podoba, to nagle mnie całkowicie zatyka, nie potrafię wydusić z siebie ani słowa, robię z siebie idiotkę, i głupkowato się uśmiecham. Ogólnie zdarza mi się na codzień mało mówić, a kiedy ktoś mi się podoba to już w ogóle się nie odzywam xD Straszne to jest. I o podrywie nie ma mowy^^
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imiê: Hell
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 16 Sty 2007
Posty: 366
Sk¹d: Kopytkowo
Wys³any: 2010-03-16, 12:47   

Ha! We Mstowie mają fajny pomysł na podryw. Osobiście tego człowieka nie znam, ale znam z opowiadań.
Gościu wybrał się do Dona na dyskotekę poszurac nóżką ze znajomymi. Trochę wypił i widzi laskę, wpadła mu w oko powiedział dziś będzie moja i poszedł na podryw;].
Podchodzi do laski i pyta się czy może zatańczyć. Dziewczyna mówi że oczywiście, bo tutaj jest dużo miejsca. Chłopaka zatkało i podobno wrócił do swoich ;)
_________________
Hell jest tak trochÄ™:)
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2010-03-19, 22:06   

Tak btw poczytajcie to http://autentyki.pl/podrywacze/130
Naprawde można się pośmiać ;) Ludzie maja fantazje ;)
 
 
 
wacek 


Do³¹czy³: 29 Mar 2010
Posty: 5
Wys³any: 2010-03-29, 20:45   

Jak ktoś ma ładne oczka to może spróbować wpatrywać się podczas rozmowy w oczy dziewczyny. Ale jak w oczkach nie macie błysku inteligencji to lepiej nie próbujcie.
_________________
odzież damska
 
 
 
Roszpunka 


Wiek: 31
Do³¹czy³a: 07 Kwi 2010
Posty: 8
Wys³any: 2010-04-07, 09:24   

Takie nachalne patrzenie komuÅ› w oczy strasznie peszy, to do niczego nie prowadzi
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2010-04-07, 11:48   

Oj, mylisz sie ;)
Może nie nachalne, bo to jest złe określenie. Bardziej wytrwałe i stałe :) I nie musi być wcale nachalne.
I działa :)
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group