Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Co wam siÄ™ podoba... ?
Autor Wiadomość
Kinxik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-20, 17:30   Re: ...

Cytat:
Troche nagmatwalem ale powinno sie dac zrozumiec :P


spoko poradziłam sobie hehe, no dobra racja po twojej stronie, mnie tez osobiście wkurzają panienki z toną tapety na buzi, no i oczywiście te które uważają się za bóstwo!!!myślisz że taką zwykłą dziewczynę nie trafia szlag??? :]

ProszÄ™ o uĹĽywanie polskich znakĂłw! / :MĂłszka
Ostatnio zmieniony przez MĂłszka 2007-10-20, 18:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysłany: 2007-10-21, 00:05   Re: ...

Miniax napisał/a:


Makijażu nikt nie potrzebuje - to jest zbędny dodatek.
Jestem zdecydowaną przeciwniczką tapety, ale nie mogę przejść obojętnie obok stwierdzenia, ze makijaż nie jest potrzebny''nikomu'', a naturalność (czy jeśli dziewczyna pomaluje sobie oczy kredką, jest już nienaturalna?) jest lepsza w każdym przypadku, nawet gdy ktoś nie jest urodziwy. Natura niestety nie wszystkich z nas obdarzyła jednakowo. ''Wygląd się nie liczy'' - mógłby ktoś napisać, ale wszyscy wiemy, że to bzdura.

Lepiej, żeby faceci nie wypowiadali się na takie tematy, bo macie o tym, wybacz, marne pojęcie :]
Ostatnio zmieniony przez Unconventional 2007-10-21, 00:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinxik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-21, 10:36   Re: ...

Lepiej, żeby faceci nie wypowiadali się na takie tematy, bo macie o tym, wybacz, marne pojęcie :] [/quote]


heheh racja, chociaż jedna kobita mnie wspomogła:D
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysłany: 2007-10-22, 14:48   Re: ...

[quote="Unconventional"]
Miniax napisał/a:


Lepiej, żeby faceci nie wypowiadali się na takie tematy, bo macie o tym, wybacz, marne pojęcie :]


Dobra przepraszam juz nie bede nie wiedzialem ze kobiety lepiej ode mnie wiedza co mi sie podoba ale juz wiem.
 
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-10-22, 16:00   

Cytat:
[quote="Unconventional"]
Miniax napisał/a:


Lepiej, żeby faceci nie wypowiadali się na takie tematy, bo macie o tym, wybacz, marne pojęcie :]


Dobra przepraszam juz nie bede nie wiedzialem ze kobiety lepiej ode mnie wiedza co mi sie podoba ale juz wiem.

Moim zdaniem Miniax ma racjÄ™ bo jednak on jest facetem i wie tak naprawdÄ™ co siÄ™ im podoba
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysłany: 2007-10-24, 21:36   

Sakura napisał/a:
Moim zdaniem Miniax ma racjÄ™ bo jednak on jest facetem i wie tak naprawdÄ™ co siÄ™ im podoba
Miniax wypowiadał swoje zdanie, a nie zdanie ogółu facetów.

A zresztą, tu chodziło o to, że kobieta dzięki makijażowi może bardziej spodobać się sobie samej. Nikt nie rozpoczynał dyskusji, czy podoba się w tym makijażu facetom, czy nie.

Dobra, kończę ten OT.
 
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-10-24, 21:42   

Cytat:
Miniax wypowiadał swoje zdanie, a nie zdanie ogółu facetów.
Mi chodziło o jego , on miał takie zdanie i po prostu go bronił.
Unconventional napisał/a:
A zresztą, tu chodziło o to, że kobieta dzięki makijażowi może bardziej spodobać się sobie samej.
Czy ja wiem? Ja siÄ™ sobie nie podobam z kilogramem "tynku" na twarzy, ale to tylko moje zdanie(sorry za OT)
Ostatnio zmieniony przez Nena 2007-10-24, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysłany: 2007-10-25, 15:41   

Podsumowując chciałem tylko ukazać użytkowniczce Kasix, że nie można uogólniać i każdy facet jest inny.Niektórym podobają się po prostu naturalne dziewczyny a nie takie co mają pół kilo tapety na twarzy.Przyznam, że dzisiejsze media spowodowały, iż większość osób woli makijaż.Za jakiś czas jak dalej będzie szło w tym kierunku to będziemy mieli "atak klonów" niby pięknych kobiet a jednak czegoś będzie brakowało.
Ja osobiście nie mam nic przeciwko delikatnemu makijażowi ale jak widzę te reklamy maxfactorów czy innych co po tym kobieta mogłaby zamiatać rzęsami podłogę to nie na mój gust.
 
 
 
Darkness
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-25, 21:06   

Miniax napisał/a:
Przyznam, że dzisiejsze media spowodowały, iż większość osób woli makijaż.Za jakiś czas jak dalej będzie szło w tym kierunku to będziemy mieli "atak klonów" niby pięknych kobiet a jednak czegoś będzie brakowało.


Miniax, miejmy nadziejÄ™, ĹĽe jednak do tego nie dojdzie. :shock:

Moim skromnym zdaniem makijaż powinien lekko podkreślać urodę dziewczyny, ale nie powinien być maską!!! Co za dużo to nie zdrowo...
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-10-25, 22:03   

nienawidzę jak dziewczyna ma tzw fluid :< Blee! W każdym razie nie oszukujmy się, ładnie podkreślone oczy i puderek.. mniam mniam :roll: :zakochany:
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Azi 



Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 3
Skąd: SkadinÄ…d
Wysłany: 2007-10-25, 22:45   

hej:)

Jestem tu po raz pierwszy, przeczytałam już kilka tematów w całości i bardzo mi się tu podoba:)

Hmm myślę że malujemy się po to żeby podobać się przede wszystkim facetom... zgadzam się, że tona tapety na twarzy jest czymś odpychającym:/ W ogóle zauważyłam że większość dziewczyn po prostu nie potrafi się malować:/ Nie umieją używać pudrów, fluidów, tuszu, cieni... efekty są czasem naprawdę... nie podkreślają swojej urody tylko robią z siebie potwory:P Taka jest przykra prawda niestety... osobiście jestem zdania że jak się na czymś nie znasz to się za to nie bierz ale niestety nie każdy je podziela...

Hm a ma dla was znaczenie np kolor włosów, oczu?:)
_________________
If you should fall
I'll hold you, love you
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-10-26, 11:28   

Ogólnie nie ma, ale zawsze jakoś pociągały mnie bardziej błękitnookie blondynki :roll:
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group