Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Mószka
2008-08-03, 23:35
Wybory 2007

Zagłosuję na:
PiS
29%
 29%  [ 7 ]
PO
25%
 25%  [ 6 ]
SLD
8%
 8%  [ 2 ]
SDPL
4%
 4%  [ 1 ]
Partia Pracy
0%
 0%  [ 0 ]
Partia Demokratyczna
4%
 4%  [ 1 ]
PSL
8%
 8%  [ 2 ]
SO
0%
 0%  [ 0 ]
UPR
12%
 12%  [ 3 ]
Prawica Rzeczypospolitej
0%
 0%  [ 0 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
inna partia
4%
 4%  [ 1 ]
pi...doli mnie to
4%
 4%  [ 1 ]
G³osowañ: 24
Wszystkich G³osów: 24

Autor WiadomoϾ
Igriana 
Black Cat



Imiê: Paulina
Wiek: 38
Do³¹czy³a: 26 Gru 2006
Posty: 771
Sk¹d: pÅ‚ynie czas?
Wys³any: 2007-10-05, 23:17   

Ja pójdę na wybory. Głównie dlatego, że można coś wesołego nabazgrać na karcie do głosowania, a głos będzie nadal ważny :lol: Narysuję sarenkę :roll: Albo konika :twisted: Komisja na pewno będzie miała niezły ubaw z tego.

A tak poważnie, to uważam to za swój obywatelski obowiązek (co powinno mieć miejsce w każdym wypadku). Mam wyrobione zdanie na temat większości partii, a przynajmniej tych ważniejszych i zagłosuję dokładnie tak, jak głosowałam dwa lata temu ;]
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie wÅ‚adcy MyÅ›li
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-11, 08:22   

xavras napisa³/a:
Nie rozumiem po co Tusk ma rozmawiać z pomocnikiem, skoro może z szefem - Tadeuszem Rydzykiem.

Stary powinieneś być strategiem Donalda...

Ja bym widział debatę Kaczyński <-> Giertych.. bo Giertych nie boi się palnąć czegoś czego nie powinien palnąć a w rządzie był, to trochę wie. Kaczyński by mógł dużo stracić a Giertych i tak nie wejdzie.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imiê: Jac.
Wiek: 36
Do³¹czy³: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Sk¹d: Kurwejt
Wys³any: 2007-10-11, 14:31   

A ja zagłosuję na 'czerwonych' ;] jestem ogromnie zawiedziony rządami PiSu a i PO mi nie odpowiada więc zostaje LiD.
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imiê: Marcin
Wiek: 33
Do³¹czy³: 22 Lip 2007
Posty: 525
Sk¹d: Sanok
Wys³any: 2007-10-11, 15:26   

Czyżby dorosła młodzież była bardziej inteligentna niż starsi obywatele? W sondażach ciągle górują PiS i PO, a tu wszyscy są za LiD... Gdybym miał 18 lat, też głosowałbym na nich. A dlaczego? Podobnie jak jaco jestem zawiedziony dotychczasowymi rządami. Debata Kaczyński - Kwaśniewski pokazała jaki poziom intelektualny prezentują obaj panowie... Szkoda na ten temat się rozpisywać. Zagłosowałbym na "czerwonych" właściwie tylko po to, żeby "spróbować" czegoś nowego. Nie wiadomo jak będzie - lepiej czy gorzej - pod rządami innej partii. Pewne jest natomiast to, że ani PiS ani PO się nie wywiązali. Trzeba dać szanse innym partiom.
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-11, 21:47   

$zczoneq, nie oceniaj inteligencji wg. własnych poglądów.. ktoś może mieć inne poglądy polityczne, moralne, socjalne.. i to, że głosuje na Pis nie oznacza w żadnym wypadku braku inteligencji, po prostu ma inne podejście do wielu spraw. Sam osobiście w życiu głosu na lewo nie oddam (w sensie na lewicę) ... prawdę mówiąc jestem w miarę konserwatywnym prawicowcem o liberalnych poglądach gospodarczych... ale ani na PO ani na PIS głosu nie oddam, bo strategia tych partii i niektórzy ludzie mi nie odpowiadają. Dlatego zostaje mi głos na PSL.

Ale popieram wielu ludzi z PISu typu pan Ujazdowski, który dla mnie jest osobą niesamowicie inteligentną, tolerancyjną i przede wszystkim kompetentną.

Pan Rokita czy Komorowski też, z PO mają całkiem przyzwoite podejście.

Ale te partie jako całość mnie odrzucają... to nie znaczy, że osoby popierające je są mało inteligentne.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-10-12, 16:50, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imiê: Marcin
Wiek: 33
Do³¹czy³: 22 Lip 2007
Posty: 525
Sk¹d: Sanok
Wys³any: 2007-10-11, 22:03   

Miałem tu na myśli inteligencje w trochę innym znaczeniu niż odebrałeś. Nie mówię, że wymienione wyżej partie są "głupie" i głosujący na nich są mało inteligentni. Jak wyżej wspomniałem, okresu ich rządów nie da się zaliczyć do udanych, co za tym idzie każdy powinien zadać sobie pytanie: "jak taki rząd można chcieć utrzymać?" Oczywiste jest, że w takiej sytuacji należ dać "szansę" innym partiom... No ale... Mam dopiero 16 lat. Może podążam złym tokiem rozumowania?
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-11, 22:09   

Masz 16 lat i uległeś propagandzie trochę. Ale pamiętaj, że jeżeli Ty myślisz, że coś jest dobre wcale nie oznacza, że to jest dobre.. dla kogoś to może być złe i w drugą stronę... jeżeli to nie są skrajności to jest to tolerancja. Nie wbijam Ci teraz tylko mówię, żebyć pamiętam o tym, ja w wieku 16 lat byłem idiotą.. więc Ty masz szanse szybciej pojąć o co biega niż z tego co widzę.

Wszystko ma plusy i minusy.. władza PISu też... teraz zależy od tego jak ludzie te plusy i minusy sobie wyważą.. ile widzą dobra zrobionego a ile zła... no plus zaślepiająca propaganda z każdej strony z każdej partii, na tym polega "kampania" Gdybym miał oceniać PIS u władzy to znalazłbym sporo dobrego ale więcej jednak minusów... jak dla mnie
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-10-12, 16:54, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Do³¹czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2007-10-11, 22:13   

Cytat:
sporo dobrego

No, nie przesadzaj, proszÄ™. :D
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-11, 22:30   

xavras, wcale nie przesadzam, ustawy o sądownictwie, ulgi dla emerytów, karta polaka, sprawa embarga na mięso -> ryzykowny ale ładny chwyt.

Proszę Cie.... nie zmuszaj mnie takimi postami do wypisywania udanych akcji PISu bo naprawdę nie jestem ich zwolennikiem, ale nie można im odbierać tego co zrobili. Poza_tym Kaczyński to zakompleksiony kretyn ale uczciwy. Może nie wobec siebie, nie dotrzymuje słowa i śmierdzi populizmem, ale nie ukradł by truskawki ze straganu nawet, za to go szanuję.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-10-12, 16:57, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Do³¹czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2007-10-11, 22:35   

Ta, szkoda tylko, że miliony z FOZZu same uciekły. xD

Ustawa o sądownictwie? Szkoda, że prawnicy tego nie popierają. Embargo na mięso to jedno wielkie gówno, zamiast dogadać się z Rosjanami, to robimy wszystkim pod górę. Karta Polaka wprowadziłaby każda partia, bo to podstawa, a zmniejszanie podatków i składek to żadna łaska.

Też nie uważam, że robią wszystko źle. Ale to co zrobili, zrobiliby wszyscy. A reszta to szkoda gadać... :doh:
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-11, 22:39   

Nie wszyscy, Samoobrona by tego nie zrobiła, tylko powiększyła by krus i podatki zwiększyła, tak, że rolnicy nie musieli nic płacić i 5 tyś becikowego i Polska by się zadłużyła na więcej niż te 400mld :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Do³¹czy³: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2007-10-11, 22:42   

No, to masz argument za pisem. :brawo:
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imiê: Maciek
Wiek: 34
Do³¹czy³: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Sk¹d: Gdynia
Wys³any: 2007-10-12, 10:56   

http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html polecam gorÄ…co :)

mój wynik: 80% LiD XD
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2007-10-12, 11:42   

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 70% zbieżnych odpowiedzi

Tylko w tym momencie zdaję sobie sprawę, że większość haseł LPR jest populistyczna i niemożliwa do osiągnięcia. Typu -> Zaznaczyłem, że jestem za jak najszybszym wycofaniem wojsk z Iraku, Giertych też tak twierdzi i o tym krzyczy, tylko to jest niemożliwe... z czego i ja i on sobie zdajemy sprawę, tylko on myśli, że ludzie sobie nie zdają i dlatego tak gada. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Igriana 
Black Cat



Imiê: Paulina
Wiek: 38
Do³¹czy³a: 26 Gru 2006
Posty: 771
Sk¹d: pÅ‚ynie czas?
Wys³any: 2007-10-12, 12:52   

70% PiS

Jerzu, to teraz grzecznie wypisz mi wszystkie minusy rządu ostatnich dwóch lat ;)
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie wÅ‚adcy MyÅ›li
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwoœci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group