Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Mószka
2008-08-03, 22:35
Wybory 2007

Zagłosuję na:
PiS
29%
 29%  [ 7 ]
PO
25%
 25%  [ 6 ]
SLD
8%
 8%  [ 2 ]
SDPL
4%
 4%  [ 1 ]
Partia Pracy
0%
 0%  [ 0 ]
Partia Demokratyczna
4%
 4%  [ 1 ]
PSL
8%
 8%  [ 2 ]
SO
0%
 0%  [ 0 ]
UPR
12%
 12%  [ 3 ]
Prawica Rzeczypospolitej
0%
 0%  [ 0 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
inna partia
4%
 4%  [ 1 ]
pi...doli mnie to
4%
 4%  [ 1 ]
Gosowa: 24
Wszystkich Gosw: 24

Autor Wiadomo
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-10-12, 20:33   

Jeszcze bardziej polubiłem Tuska :ok: Naprawdę bystry i sprytny pan :)
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-15, 20:46   

Uch, śmieszy mnie kreowanie Tuska na zwycięzcę debaty z Olkiem.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-10-15, 20:54   

zgadzam się. ale nie mogłem jak Miller jechał po Giertychu :lol: ROTFL
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-15, 20:56   

Nie oglądałem. Nie lubię Millera za to, że zniszczył SLD, ale cóż - Giertycha lubię tylko za tę akcję z Kurskim.

W ogóle ogromny, gigantyczny plakat tego całego Kurskiego widzę codziennie idąc do szkoły. Mam ochotę wskoczyć (niemożliwe, z 20 metrów nad ziemią :D ) i napisać wielkie - "ciemny lud to kupi".
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-10-15, 21:45   

xavras, a ja chętnie podarłbym ten co jest na wieżowcu obok Mercurego.. ten człowiek nie powinien być w_ogóle w sejmie.. tylko szum robi i nic więcej..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-10-16, 14:14, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-15, 21:53   

Na Mercurym? Na Mercurym jest JKM... Monarchista i kandydat do sejmu. Świetnie.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-10-16, 00:24   

obok Mercurego xD.. na Mercurym nie widziałem , bo pewnie nie z tej strony co trza patrzałem :>

Sorry za OT :>
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-16, 06:59   

Ach, mea culpa, pomyliłem się najzwyczajniej. ^^
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-10-16, 09:08   

Iga... xavras, może faktycznie przesadził w wielu kwestiach albo gada jakąś propagandę, ale też sporo racji ma w tych przykładach.

Co do braku planu autostrad dodam: mieli świetną ofertę ale odrzucili ją bo mówili, że byłą za droga, bo tanie państwo to tania autostrada (chyba z piasku chcieli) i okazało się, że teraz nie dość, że przegrali proces z tą firmą to jeszcze 2x drożej zapłacą za A1 ... i identyczna sytuacja z A4 ... myślałem chociaż, że uczą się_na błędach.

Tanie państwo polega na zwiększeniu 2 krotnie BORówek dla Premiera, wymiana limuzyn na nowe co kilka miesięcy... a w debacie z Tuskiem, jak go zapytał czemu w tanim państwie na kancelarię premiera i prezydenta pójdzie rekordowa kwota 300mln zł... to Kaczyński powiedział, że oni muszą to tanie państwo tworzyć, więc potrzebują kasy na siebie, paranoja.

Pani Fotyga i jej kompetencje... już nie chce mi się wspominać, że pomyliła flagę czeską z rosyjską. :doh: To jest ten super minister spraw zagranicznych? Podniesienie poziomu? Może faktycznie nigdy na pijaną nie wyglądała.. choci jak się przypatrzeć... to te oczy jakoś jej uciekają. Nie zna podstawowych zasad SV... nie wie jak się podaje rękę w kolejności gdy stoją 4 osoby, miesza się gubi, a jest ministrem bo jest LOJALNA. Czyli innymi słowy podwładna szefowi.

Doprowadzenie do władzy "warcholstwa" "człowieka, który jest zagrożeniem dla Polski" "hama" czy "skrajnego antysemitę" (to cytaty pana K. ) ... a później tłumaczenie, że wysłał od razu za nimi CBA... to po pierwsze szczyt hipokryzji a po drugie udowodnienie twierdzenia, że CBA jest policją polityczną.

CBA jest dobrym pomysłem, ale źle prowadzonym... bo podlega premierowi.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-10-16, 14:18, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
mir123bych
[Usunity]

Wysany: 2007-10-17, 08:22   

Ja to już nie wiem na kogo głosować, http://www.klubrysia.pl/k...amowka-pis.html powiedzcie czy ta parodia kłamie? i tak będą złodzieje i nic się nie zmieni :(
 
 
Igriana 
Black Cat



Imi: Paulina
Wiek: 38
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 771
Skd: płynie czas?
Wysany: 2007-10-19, 19:16   

No dobrze Jerzyk. Po pierwsze autostrady naprawdę się budują, czego dowodem jest to, co się dzieje przed moim domem i w całej Łodzi.
Po drugie, nie pomyślałeś, że Fotyga może po prostu być kompetentna na tym stanowisku? Że nie da się nikomu oszukać i będzie bronić naszego kraju? Domyślam się, że jej pomyłki nie wyglądają dobrze, ale mogą się w końcu zdarzyć każdemu człowiekowi. Prawda? To samo tyczy się tego, że Lepper został wpuszczony do rządu.
No i na koniec CBA... Źle działa? Bo jakoś ostatnio mam wrażenie, że nie wszyscy rozumieją cel powstania tego organu. Poza tym komu miałoby podlegać? Gdyby było zupełnie oddzielnym tworem, stałoby się z nim prawdopodobnie to samo co NBP i wszystkimi bankami w kraju. Balcerowicz miał wolną rękę i nikt go nie kontrolował. I teraz zbieramy za to baty.

Wybacz, ale nie są to zarzuty na tyle silne, by przekreślać cały rząd. Te minusy to takie małe minusiki, które wcale nie przeważają nad plusami.
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie władcy Myśli
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
Ostatnio zmieniony przez Igriana 2007-10-19, 19:17, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-10-19, 20:47   

Igriana napisa/a:
Po pierwsze autostrady naprawdę się budują

Taak, ale opisałem CI jakim kosztem zarówno finansowym jak i czasowym. To są miliony zł, i podwójna cena i dwa razy ten sam błąd to nie idea taniego państwa.

Igriana napisa/a:
nie pomyślałeś, że Fotyga może po prostu być kompetentna na tym stanowisku
:lol: Genialne. :D Widzę, że nie śledzisz poczynań pani Fotygi, nie widziałaś ani jednej jej konferencji prasowej, gdybyś widziała, w życiu byś_tak nie powiedziała. Nawet posłowie PISu się z niej podśmiewają.

Dlaczego minister spraw zagranicznych od pewnego czasu pojawia się tylko i wyłącznie w obecności premiera i tylko on się wypowiada? On mówi, co ona to nie zrobiła.. i to ma być osoba, która prowadzi dyplomację polską? Sama nie umie się wypowiedzieć? Jakie to są kompetencje?
Jak jestem w stanie powiedzieć, że pan Ujazdowski (z PISu) jest jednym z najlepszych ministrów, to takiej porażki jak pani Fotyga RP nie pamięta.

Igriana napisa/a:
To samo tyczy się tego, że Lepper został wpuszczony do rządu.

Co się to samo tyczy? Pomyłka? Dopuszczenie 'warcholstwa' do władzy to pomyłka? Jak Kaczyński robi takie pomyłki to ja nie chcę takiego człowieka u władzy. On doskonale wiedział kim i jakim człowiekiem jest Lepper, nie mów mi tu o pomyłce.

Igriana napisa/a:
No i na koniec CBA... Źle działa?
Oczywiście, że ma podlegać SEJMOWI. Czyli Koalicji i Opozycji.. a nie, że Premier na własną zachciankę wysyła swoją policję polityczną za kim chce. Źle działa. Sama idea CBA nie jest zła ale źle działa.

Igriana napisa/a:
Balcerowicz miał wolną rękę i nikt go nie kontrolował. I teraz zbieramy za to baty.

Zbieramy takie baty, że nie ma już kolejek z kartkami po mięso, że oprócz octu mamy kilka innych produktów do kupienia... Na Balcerowicza łatwo najechać, ale ktoś to musiał zrobić. Wskaż mi jedną negatywną cechę zmiany gospodarki z centralnej na wolnorynkową? JEDNĄ złą cechę... to Balcerowicz to zrobił za co jest szanowany na całym świecie oprócz w Polsce. To jemu zawdzięczamy to co mamy.. może nie jest idealnie, ale lepiej niż przed 89. Jakie baty? Konkretnie mi powiedz... baty zbieramy, ale argument. >.<

Igriana napisa/a:
Wybacz, ale nie są to zarzuty na tyle silne, by przekreślać cały rząd. Te minusy to takie małe minusiki, które wcale nie przeważają nad plusami.

Ja nie twierdzę, że PIS to zła partia, jest tam wielu konkretnych ludzi, ale są takie osoby jak pan Kaczyński, który ma obsesyjną manię na punkcie układu, teorii spisku, a niestety on w tej partii ma najwięcej do powiedzenia. Nie chcę, żeby taki człowiek rządził moim krajem, dlatego nie zagłosuję na PIS.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-10-20, 13:14, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-19, 20:53   

Podpisuję pod postem wyżej, prócz stwierdzenia, że w PiSie są konkretni ludzie. Przykro mi, ale kto ma w tej partii zdanie inne niż wódz - wylatuje; vide Marcinkiewicz. W ogóle, pomijając moje i ich poglądy, to najbardziej nie toleruję hipokryzji. No wybacz, ale Kurski mnie powala na kolana, tak samo jak Ziobro, Kaczor i Kamiński. Nie lubię też głupoty, a tu już Putra, Kuchciński czy Suski miażdżą wszystkich...
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-10-19, 20:59   

Nie, dla mnie Ujazdowski to świetny gość. Ale prawda z tą hipokryzją. Typu wyrzucania "hama Kurskiego" za Wermaht i zaraz po wyborach przywracanie go na honorowego członka partii. Ale szara masa zapomni, szara masa to kupi. :/
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Igriana 
Black Cat



Imi: Paulina
Wiek: 38
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 771
Skd: płynie czas?
Wysany: 2007-10-19, 21:08   

Sprywatyzował niemal wszystkie banki w Polsce, przez co przeszły w ręce zagranicznych inwestorów. To jest mój zarzut. Merkel nawet powiedziała, że w życiu nie pozwoli, by coś takiego miało miejsce w Niemczech, bo to Niemcy mają rządzić Niemcami, a nie inne kraje.
Kto tu ma obsesje, przepraszam bardzo? PO już tyle czasu grzmi o tym, że PiS rządzi mediami. Gdyby tak było, nie mogłyby się pojawiać negatywne, a wręcz całkowicie krytyczne uwagi na temat PiSu, a właściwie pojawiają się w większości takie.
Nie mówię, że PiS jest idealny, bo nie jest. Ale wolę PiS od hipokrytów i pseudointeligentów z PO, czy LiDu, który doprowadził do tego, że Polska to kraj machlojek i przekrętów. Jeśli PO dojdzie do władzy zrobi wszystko, żeby przez przynajmniej cztery lata móc ogołocić kraj ze wszystkiego co nam zostało. Ze wszystkich partii, które mają szansę dojść do władzy, najwięcej dobrego zrobić może PiS. Dlatego będę głosowała na PiS.

I błagam, nie przysyłajcie mi głupawych wiadomości na gg, SMSów i maili z hasłami antypisowskimi tak, jak byście milcząco zakładali, że młodzież całego kraju ich nie chce. Bo tak nie jest. Męczy mnie to i uwłacza mojej inteligencji. Niech mnie nikt nie agituje, bo sama potrafię zdecydować na kogo chcę głosować.
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie władcy Myśli
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group