Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki naturalne.
Autor Wiadomość
kallina



Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 26
Wysłany: 2015-11-18, 21:26   

LizkaM napisał/a:
Botoks? Absolutnie! Wolę, żeby moja twarz była ruchoma :) ja mam wrażliwą skórę i nie mogę używać pierwszego lepszego kosmetyku, bo zaraz coś mi wychodzi na buzi, no niestety, taka natura. Więc jak najbardziej naturalnie musi być, dlatego albo coś sama robię, tzn głownie maseczki takie domowe albo kupuję takie sprawdzone, które wiem ze podziałają. Np. na takie zmiany skórne i trądzik to moim zdaniem mega jest maseczka z miodem manuka ale takim o mocnym stężeniu, ja mam 600+ MGO, efekty nie sa widoczne od razu (no może poza gładkością skóry, to niemal natychmiast), ale po kilku zastosowaniach skóra naprawdę jest w dużo lepszej kondycji. Na uporczywy trądzik czy nawet wrzody idealna.

Oooo, o miodzie manuka na cerę słyszałam! Kładziesz miód sam, bezpośrednio na skórę, czy z czymś mieszasz?
Z chęcią przerzuciłabym się na naturalne kosmetyki i jednoczesne na jakieś nowe, bo mój antybiotyk na twarz (od trądziku) okropnie wysusza skórę. :(
W ogĂłle miĂłd dla skĂłry to po prostu "miodzio" :)
 
 
 
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2015-11-24, 10:49   

Ja nie słyszałam, ale będę to musiała w takim razie wypróbować :)
 
 
 
unique


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 262
Wysłany: 2015-11-25, 13:08   

Na pewno jest to warte wyprĂłbowania.
 
 
 
kallina



Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 26
Wysłany: 2015-11-30, 01:26   

unique napisał/a:
Na pewno jest to warte wyprĂłbowania.


Dziewczyny, jest, jest!
Skusiłam się pozytywnym recenzjami w internecie. Na czystą buzię kładę miód wymieszany z łyżeczką cynamonu. Co prawda nie wyglądam wtedy za ładnie... ale warto. Moje małe "syfki" przestały być takie czerwone, a buzia się wygładziła. Stosuję już tydzień i muszę przyznać, że jest lepiej :)
Któraś z was już też próbowała?
 
 
 
Baronowa 
Baronowa


Imię: MaĹ‚gorzata
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 77
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-12-13, 19:46   

Z tego co pamiętam to Reni Jusis kiedyś się bardzo udzielała w temacie kosmetyków organicznych. Jak znajdę gdzieś te wywiady to wstawię :)
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2015-12-21, 09:43   

Jeśli chodzi o miód manuka to uważam, że jest koszmarnie drogi, a polskie miody w niczym mu nie ustępują jeśli chodzi o wartości nawilżające. Warto też stosować olej arganowy z ecoandwell.pl, który jest całkowicie naturalny. Można nim olejować włosy lub dodawać do kremu czy balsamu.
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-12-29, 12:37   

kallina napisał/a:
LizkaM napisał/a:
Botoks? Absolutnie! Wolę, żeby moja twarz była ruchoma :) ja mam wrażliwą skórę i nie mogę używać pierwszego lepszego kosmetyku, bo zaraz coś mi wychodzi na buzi, no niestety, taka natura. Więc jak najbardziej naturalnie musi być, dlatego albo coś sama robię, tzn głownie maseczki takie domowe albo kupuję takie sprawdzone, które wiem ze podziałają. Np. na takie zmiany skórne i trądzik to moim zdaniem mega jest maseczka z miodem manuka ale takim o mocnym stężeniu, ja mam 600+ MGO, efekty nie sa widoczne od razu (no może poza gładkością skóry, to niemal natychmiast), ale po kilku zastosowaniach skóra naprawdę jest w dużo lepszej kondycji. Na uporczywy trądzik czy nawet wrzody idealna.

Oooo, o miodzie manuka na cerę słyszałam! Kładziesz miód sam, bezpośrednio na skórę, czy z czymś mieszasz?
Z chęcią przerzuciłabym się na naturalne kosmetyki i jednoczesne na jakieś nowe, bo mój antybiotyk na twarz (od trądziku) okropnie wysusza skórę. :(
W ogĂłle miĂłd dla skĂłry to po prostu "miodzio" :)


kallina, tak jak napisalam to maseczka z miodem manuka, a nie sam miód :) z miodu zwyklego robie czasem sama, ale jeśli chodzi o kupne to wlasnie ta z wysokim stezeniem, idealna na takie naprawde mocne skorne problemy, ja zamawiam u nich na stronie.
 
 
 
kallina



Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 26
Wysłany: 2015-12-30, 19:21   

LizkaM napisał/a:


kallina, tak jak napisalam to maseczka z miodem manuka, a nie sam miód :) z miodu zwyklego robie czasem sama, ale jeśli chodzi o kupne to wlasnie ta z wysokim stezeniem, idealna na takie naprawde mocne skorne problemy, ja zamawiam u nich na stronie.


Sklep skąd zamawiałam miód ma też w ofercie kosmetyki z dodatkiem z manuki. Byc może się na nie przerzucę, bardziej w celach pielęgnacyjnych niż leczniczych :)
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2015-12-31, 08:12   

Ziaja ma serię z tym miodem. Ja z naturalnych składników doceniłam ostatnio masło shea.
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2016-01-08, 13:43   

Też używam masła shea, jest boskie! Stosuję go jako balsam, krem do twarzy oraz krem pod oczy.
 
 
 
donovan


Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 41
Skąd: wro
Wysłany: 2016-01-17, 16:07   

Ja stosuje różne Kosmetyki naturalne ale głównie po prostu szperam sobie po sklepiku naturabazar.pl i z tego wybieram. Tam są same naturalne produkty.
Ostatnio zmieniony przez donovan 2016-01-17, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2016-01-18, 12:04   

A znasz sklep Eco&Well? Tam jest spory wybĂłr kosmetykĂłw naturalnych.
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2016-04-14, 15:44   

kallina napisał/a:

Sklep skąd zamawiałam miód ma też w ofercie kosmetyki z dodatkiem z manuki. Byc może się na nie przerzucę, bardziej w celach pielęgnacyjnych niż leczniczych :)

Nie ważne w jakich, ważne, ze działa :) osobiście z tym dodatkiem polecam tez krem oczyszczajacy :) nie jest najtanszy, ale czasem trafiają sie promocje, no i wystarczy mala ilosc zeby oczyscic twarz:)
 
 
 
xavery


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 139
Wysłany: 2016-06-11, 23:10   

Ja tam wolę kosmetyki, które są same w sobie reklamą i marką. Myślę tu na przykład o http://pl.rimmellondon.co...ing-finish-nude. Super kosmetyki, super jakość - moja żona zachwycona :)
Ostatnio zmieniony przez xavery 2016-06-11, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marcelina_085 


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-06-14, 13:54   

Kosmetyki naturalne są świetną alternatywą dla chemii którą możemy znaleźć na półkach w drogerii, ja używam tylko kosmetyków naturalnych i jestem bardzo zadowolona z ich działania
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group