Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Męska zdrada
Autor Wiadomo
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-10-17, 17:11   

litości! :dzizys:
ależ z ciebie egoista ;/ skoro kobieta ma byc twoja własnością a na dodatek chcesz "mieć" jeszcze inne... pfff!
a poza tym, wybacz że tak spytam, ale ile masz latek, dziecko kochane?

a gdyby kiedyś "trafił" mi się taki gagatek to akurat też bym
Cytat:
osbiście takiego kopneła w doopę. O!
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-10-17, 20:00   

facetowi podoba się wiele dziewczyn? prawda
Ma potrzebe "zaliczenia" innych dziewczyn? może i prawda
ale...
Kobieta powinna się szanować 8) Jak on zdradza to jej tez wolno. A jak ona by nie mogła to widać takie są zasady w związku! A pomysł by o tym nie mówić jest okazaniem braku szacunku dla partnerki.
_________________

 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Doczya: 30 Mar 2007
Posty: 386
  Wysany: 2007-10-17, 20:13   

No no! ja nie mam siły! co za podejście! Kobieta to taki sam człowiek jak mężczyzna i ma również potrzeby! Nie można Kobietom zabraniać a samemu sobie pozwalać...Przecież za zdradę to kopos w dupos i nie chcę Cię na oczy widzieć! Jak ja nie lubię szowinistów!
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-10-17, 20:18   

Zdrada to dla mnie koniec wszystkiego . Jeżeli sam zdradzasz to możesz się spodziewać tego samego. Jaka dziewczyna zechce z Tobą być skoro nie jest "jedyną" ?
Cytat:
Gorzej jak facet bedzie musial wychowywac nie swoje dziecko
Czasami działa to w drugą stronę i co wtedy ?

Cytat:
Uwazam ze to cos naturalnego do czego kobieta powinna sie przyzwyczaić

Swoją drogą jesteś chyba jedyny który ma takie poglądy .
Ostatnio zmieniony przez Nena 2007-10-17, 20:18, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-10-17, 21:00   

Ten temat jest absurdalny w ogóle, ale to już chyb pisałam...

Taka jedna napisa/a:
Jak on zdradza to jej tez wolno. A jak ona by nie mogła to widać takie są zasady w związku!

Co to z związek, przepraszam w którym jedno drugie zdradza i który opiera się na kłamstwie...? :|
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-10-17, 23:07   

Sami niezadowoleni klienci :aloha: Wiedziałem, że wszystkie kobiety tutaj się w ten sposób wypowiedzą i wypowiadają się bardzo dobrze. Gratuluje Drogie Panie :eat: tacy to z Wami nie wygrają :brawo: :) :P ... Nie wiem koleś skąd Ty się urwałeś, ale zapodam Ci ripostę... niech będzie olejem dla Twojego łba- Albo się bawisz i to z takimi, które też chcą się tylko bawić (bo nie dobrze zrobisz robiąc jakiejś nadzieję a potem porzucając po wszystkim jak... dopiszcie sobie jakieś określenie, ALBO po pierwsze- odnajdź znaczenia słów: "Jedyna Kobieta na całe życie" a potem to zastosuj. Albo TO albo TAMTO- i nigdy nie mieszaj jednego z drugim bo oprócz tego, że ranisz inne kobiety... zaszkodzisz sam sobie- prędzej czy później.

"Uwazam ze to cos naturalnego do czego kobieta powinna sie przyzwyczaić."

Chyba nie jesteś normalnym osobnikiem płci męskiej... nigdy się pod tego typu słowami i znaczeniem nie podpisze... hańbisz mężczyzn więc nie wypowiadaj się lepiej w ogóle jak masz pier****ć takie farmazony. A jakie wrażenie wywarłeś? Bynajmniej na mnie- Gdzie zawieje, tam poleci.

AHA! I żeby nie było... kobiecie, która zdradza... też powiem "see'ya maybe in next life". Nie toleruję tego i nie będę tolerował. To czy się jest i kocha Jedną osobę... czy fruwa się na fronty świadczy o szacunku do drugiej osoby i do samego siebie...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2007-10-17, 23:15, w caoci zmieniany 4 razy  
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-10-18, 10:27   

Co za bzdury w ogóle? xD
Pff, przyzwyczajać się nie zamierzam, bo to po prostu jest absurdalne!
Jak mnie facet zdradzi, to to jest koniec i już.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
ForeverYoung 


Doczy: 16 Pa 2007
Posty: 42
Wysany: 2007-10-18, 19:33   

Hmm ludzie no, wcale nie mowie ze zdrada jest dobra, to bardzo zle gdy do niej dochodzi, ale... do niej po prostu czasem dochodzi :)
No i jest bardziej naturalne ze zdradza facet i jest to mniej grozne dla rodziny ze tak powiem. Bo facet zdradzi i zapomni, a kobieta po pierwsze bardziej angazuje sie emocjonalnie. Po drugie jak zajdzie w ciaze to nawet sama nie bedzie wiedziala czyje to jest dziecko. Czy moje - męża? Czy jego - kochanka? Podobno 10% wszystkich ludzi myli sie sadzac ze maz ich mamusi to ich tatus :( Jesli zdradza facet, podobnej tragedii rodzinnej ktora przeciez po latach moze wyjsc na jaw (badanie DNA) i bedzie szokiem dla dziecka, wiec jak zdradza facet, tej tragedii nie bedzie. I co wy na to?
Uwaga!
Wcale nie mowie ze kobiety sa gorsze od mezczyzn, to sa cudowne istoty i zasluguja na szacunek... ale nie nalezy przyrownywac lasek do facetow bo roznimy sie od siebie na wielu frontach! Zbyt wielu zeby stawiac znak rownosci..................
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-10-18, 19:52   

ForeverYoung napisa/a:
No i jest bardziej naturalne ze zdradza facet i jest to mniej grozne dla rodziny ze tak powiem.

Że tak zapytam na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski?...albo dobra nie odpowiadaj :doh:
ForeverYoung napisa/a:
Jesli zdradza facet, podobnej tragedii rodzinnej ktora przeciez po latach moze wyjsc na jaw (badanie DNA) i bedzie szokiem dla dziecka, wiec jak zdradza facet, tej tragedii nie bedzie. I co wy na to?

No pewnie, a przepraszam z kim zdradza ten facet- zakładam, że z kobietą, więc ta "kochanka" też w ciążę może zajść i upomnieć się o swoje "prawa"u biologicznego ojca i co? nie ma tragedii w rodzinie faceta?...
RaynoR napisa/a:
Wiedziałem, że wszystkie kobiety tutaj się w ten sposób wypowiedzą i wypowiadają się bardzo dobrze. Gratuluje Drogie Panie tacy to z Wami nie wygrają :brawo:

No ok, tylko takie tematy w moim mniemaniu obrażają przytłaczającą większość chłopaków na tym forum ;)
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
ForeverYoung 


Doczy: 16 Pa 2007
Posty: 42
Wysany: 2007-10-18, 20:10   

Jak chlopak daje sie tak latwo obrazic to to nie chlopak ino baba :D

somebody, no faktycznie wtedy tez jest kiepskawo. Widac sa wyjatki od tej reguly :)
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2007-10-19, 18:12   

Nie no, żal....

Pomijam już, że związek w którym występuje regularna zdrada, nie jest właściwie nic wart...Że oszukiwanie drugiej osoby jest nie fair.....Nie mogę przede wszystkim pojąć tego, że piszesz, że nie pozwoliłbyś swojej dziewczynie na zdradę, ale gdybyś to Ty zdradzał, wszystko byłoby w porządku....Tak jakby mężczyźni stali na jakiejś uprzywilejowanej pozycji i mieli prawo do posiadania wielu kobiet, ale kobiecie wolno było mieć tylko jednego.....

Mam nadzieję, że większość facetów jednak nie myśli w tak prymitywny sposób.
Ostatnio zmieniony przez Unconventional 2007-10-19, 18:14, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-10-19, 19:02   

Unconventional napisa/a:
Mam nadzieję, że większość facetów jednak nie myśli w tak prymitywny sposób.



Nie martw się :P Zdecydowana większość :P Ale zdarzają się wyjątki :dzizys:
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-10-20, 12:10   

Co to jest w ogóle za podejście? Jestem facetem i potrafię opanować swoje "rządze". Jeśli mężczyzna MUSI zdradzać to niech nie szuka sobie stałej partnerki. Rozwalił mnie ten temat...

P.S Pomijam fakt, że kobiety też zdradzają...
 
 
ForeverYoung 


Doczy: 16 Pa 2007
Posty: 42
Wysany: 2007-10-20, 13:00   

No właśnie, wszyscy zdradzają, czyli wypowiadający się w tym temacie też są na to "narażeni" :D Zatem nie udawajmy świętoszków, lecz podejdźmy do sprawy szczerze i samokrytycznie.
Unconventional napisa/a:
Pomijam już, że związek w którym występuje regularna zdrada, nie jest właściwie nic wart...
Czemu tak od razu. Po pierwsze nie mówiłem o regularnej zdradzie, tylko przypadkowo-okazyjnej, a takie naprawdę mogą się każdemu zdarzyć bo człowiek to żywa i emocjonalna istota, a nie chodzący zbiór kodeksów i zasad...
Po drugie mówiłem o takiej zdradzie, która nie narusza związku, a może wręcz go podbudowuje. Wiadomo, że długi związek staje się z czasem taki hmmm "zapowietrzony", przynajmniej w sprawie seksu. Łóżko staje się mniej ciekawe, przeżywamy mniej dreszczy, więc jeśli chcemy lub napotykamy dreszcze na zewnątrz wiedząc że w domu czeka nas "ciepła zupa", mamy nieuniknioną pokusę. Tej pokusy można unikać, ale to sprawia że zaczynamy męczyć samych siebie. Przy czym to właśnie bardziej dotyczy facetów niż kobiet, bo kobiety są mniej wymagające wobec seksu to raz, po drugie - potrafią być bardziej zadowolone z jednego "partnera" przez długi czas. Kobiety są bardziej monogamiczne od facetów, to chyba dla Was nie sekret :-P
Więc mają sytuację "ciepłej zupy" w łóżku ale jednocześnie wartościową partnerkę/partnera jako człowieka, osobę (ona ma wyjątkową osobowość!!), z jednej strony chcemy być z tym kimś do końca życia, z drugiej ciało domaga się dreszczy emocji. Jedyny optymalny sposób to zdrada :roll:
Oczywiście powinna być taka, aby nie skrzywdziła naszą wyjątkową ukochaną/ukochanego, czyli pewnie utajona (o ile trójkącik nie wchodzi w grę! :twisted: )
O właśnie, trójkącik rozwiązuje sprawę, ale nie wszyscy są gotowi to tolerować :roll:
 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Doczya: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wysany: 2007-10-20, 14:38   

ForeverYoung napisa/a:
Po pierwsze nie mówiłem o regularnej zdradzie, tylko przypadkowo-okazyjnej, a takie naprawdę mogą się każdemu zdarzyć bo człowiek to żywa i emocjonalna istota, a nie chodzący zbiór kodeksów i zasad...

Ale człowiek to nie zwierzę i nad swoim zachowaniem może zapanować i może je przemyśleć w racjonalny sposób!
ForeverYoung napisa/a:
Po drugie mówiłem o takiej zdradzie, która nie narusza związku, a może wręcz go podbudowuje.

Zdrada nie może podbudować związku jedynie go zniszczyć! Jaki człowiek [już nie mówię kobieta czy mężczyzna] chciałby być zdradzony? Jasne że nikt tego nie chce! Więc o czym my tutaj mówimy!
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group