Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jeśli jesteście sami...
Autor WiadomoϾ
Morte 
Tear



Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 Cze 2007
Posty: 84
Wys³any: 2007-06-02, 22:20   

Emmm... Przyzwyczajenie :P możnaby powiedzieć. Wszystko przez przyzwyczajenie. :]

Czasem bywa tak że sami się izolujemy od tej drugiej połowy, żeby nie cierpieć potem. Przestroga. Wcale się nie dziwie. A piękno to pojęcie względne, nie dla każdego ktoś może być brzydki... Takie pocieszenie. Może marne... Czy ja wiem? ;d
 
 
 
mak 
I can do the twist:D



Imiê: tomek
Wiek: 34
Do³¹czy³: 26 Maj 2007
Posty: 56
Sk¹d: canalos
Wys³any: 2007-06-03, 00:11   Re: JeÅ›li jesteÅ›cie sami...

Blanca napisa³/a:
Jeśli nie macie partnera lub partnerki, to jak myślicie, dlaczego tak jest??



może dlatego , że nigdy tak naprawde nie staralem się ?albo mi sie tylko tak wydaje...
_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
 
 
 
Summer 



Imiê: Izabela
Do³¹czy³a: 31 Maj 2007
Posty: 19
Sk¹d: WrocÅ‚aw
Wys³any: 2007-06-04, 10:33   

Bo ktoś nie spełnia moich wymagań, nie staram się jak kolega z góry lub po prostu mam aktualnie bardziej ambitne zajęcie które skupia moją całą uwagę a z reguły tak jest, oczywiście potrafiłabym pogodzić miłość z pracą, ale gdyby to była miłość prawdziwa chociaż i tak myślę że praca byłaby ważniejsza więc czego można się spodziewać po pracoholiku.
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2007-06-04, 10:54   

Cytat:
Jeśli nie macie partnera lub partnerki, to jak myślicie, dlaczego tak jest??

Dlatego że szukam kogoś wyjątkowego , kogoś kto mnie zrozumie . Uważam że nie warto zawracać sobie głowy przelotnymi "romansami" po to tylko aby pochwalić się znajomym . Może też po części moja wina , że nikogo nie mam , ale z góry zakładam że wyjadę z Polski ,więc nie chcę pakować się w związek .
Ostatnio zmieniony przez Nena 2007-06-04, 10:57, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Summer 



Imiê: Izabela
Do³¹czy³a: 31 Maj 2007
Posty: 19
Sk¹d: WrocÅ‚aw
Wys³any: 2007-06-04, 11:30   

W 100 % zgadzam się z Neną mam identyczną sytuację i pogląd z drugiej strony, czasem też spotykamy się z zaskoczeniem ze strony znajomych dlaczego nikogo nie mamy, a jeśli powie się coś w stylu wypowiedzi Neny to jeszcze spotkamy się ich dziwną mimiką no ale cóż nie każdy jest dojrzały, ja nawet teraz mam przed oczami obraz mojej " przebojowej znajomej "
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2007-06-04, 12:01   

Summer napisa³/a:
to jeszcze spotkamy siÄ™ ich dziwnÄ… mimik
Oby z mimiką , jeszcze z głupim komentarzem niekiedy . Denerwują mnie właśnie takie sytuacje kiedy jedna z "przyjaciółek" chwali mi się 3 chłopakiem w tym miesiącu , tylko po to żebym jej go zazdrościła ;] a niby czego ja mam jej zazdrościć ? Tego że szuka sobie chłopaka na siłę ? Dziękuję ale ja wolę mieć jednego chłopaka ,ale za to wyjątkowego :roll:
 
 
 
Morte 
Tear



Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 Cze 2007
Posty: 84
Wys³any: 2007-06-04, 16:13   

:D taaa...
Summer napisa³/a:
oczywiście potrafiłabym pogodzić miłość z pracą, ale gdyby to była miłość prawdziwa chociaż i tak myślę że praca byłaby ważniejsza


Miłość prawdziwa, no nie ma co, praca > miłość prawdziwa. I widzisz, wtedy to nie byłaby miłość prawdziwa, jesteś sama bo chcesz być sama, czy jesteś sama bo praca jest dla Ciebie najważniejsza, keidyś wrócisz do domu załamana, nie będziesz miała się do kogo odezwać, a wtedy wspomnij sobie moje słowa "Wkońcu praca byłaby ważniejsza"
_________________
deine Grösse macht mich klein

Nie klikaj :D
 
 
 
Yoshimitus


Do³¹czy³: 05 Cze 2007
Posty: 6
Wys³any: 2007-06-05, 22:41   

Ja mialem duzo dziewczyn ale juz od roku nie mam zadnej bo mi sei dziewczyny szybko nudza :( ;/
 
 
Paulus 



Do³¹czy³: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wys³any: 2007-06-05, 23:08   

Yoshimitus napisa³/a:
Ja mialem duzo dziewczyn ale juz od roku nie mam zadnej bo mi sei dziewczyny szybko nudza :( ;/

Dzisiejsza młodzież....
 
 
 
Stranger 



Do³¹czy³: 17 Maj 2007
Posty: 146
Wys³any: 2007-06-05, 23:11   

Yoshimitus napisa³/a:
Ja mialem duzo dziewczyn ale juz od roku nie mam zadnej bo mi sei dziewczyny szybko nudza :( ;/


To może czas na chłopaków? :lol:
_________________
http://www.flickr.com/photos/devart87/
 
 
Blanca 
niezależna



Do³¹czy³a: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Sk¹d: Blancostok
Wys³any: 2007-06-06, 10:35   

A tak do tematu ... to obecnie jestem sama z wyboru. Dusiłam się w ostatnim związku i postanowiłam jak na razie zostać singlem.

Kobieta niezależna :)
Ostatnio zmieniony przez Blanca 2007-06-06, 10:37, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wys³any: 2007-06-06, 18:37   

Ja stwierdziłam właśnie przed chwilą, że do końca życia chcę być sama! Ja nigdy nie znajdę kogoś odpowiedniego dla siebie, więc tak będzie lepiej...
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-06-06, 21:33   

Antagis, tak w jakimś momencie większość ludzi sobie mówi ale potem życiu to weryfikuje i mało kto na zawsze jest sam. Szczególnie jak poźniej w życiu myśli się o założeniu rodziny i o dzieciach...

Ja też na chwilę obecną jestem totalnie negatywnie nastawiona do jakiegokolwiek związku w dużej mierze dlatego, że sparzyłam się na kimś komu ufałam ale zawsze sobie mówię, że to przecież nie na zawsze tylko do następnego razu... oby wtedy była to osoba, która zasłuży na poświęcenie jemu czasu i wysiłku.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Morte 
Tear



Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 Cze 2007
Posty: 84
Wys³any: 2007-06-07, 10:52   

Blanca napisa³/a:
A tak do tematu ... to obecnie jestem sama z wyboru. Dusiłam się w ostatnim związku i postanowiłam jak na razie zostać singlem.


Może wiedział, jak wiele może stracić? Albo nie wiedział, dusząc Cię swoją obecnością i nachalnością

[quote=Antagis]Ja stwierdziłam właśnie przed chwilą, że do końca życia chcę być sama! Ja nigdy nie znajdę kogoś odpowiedniego dla siebie, więc tak będzie lepiej...[/quote]

Dlaczego do końca życia? Tak krótko chcesz żyć? Jeśli chcesz super partnera, to proponuje psa, bo przynajmniej nie zostawi dla byle dziewczyny, co najwyżej pobiegnie za kotem, ale wróci ;) znajdziesz na pewno, może akurat nie ten czas ;) co nie znaczy że musisz się poddawać, facet to świnia, przeczę sam sobie... Ale co tam, przynajmniej się do tego przyznaję co nie ? :D

Wiesz, każdy jest inny, myślę że na pewno jest taka świnka z której wadami potrafiłabyś się pogodzić. ;)

Fantasia napisa³/a:
Ja też na chwilę obecną jestem totalnie negatywnie nastawiona do jakiegokolwiek związku w dużej mierze dlatego, że sparzyłam się na kimś komu ufałam ale zawsze sobie mówię, że to przecież nie na zawsze tylko do następnego razu...


Ja też się sparzyłem, ale to nie wina np Twoja Fantasio, czy jakiejś innej dziewczyny, tylko tej jedynej, wy nic nie zawiniłyście, czy jeśli jedna zraniła moje serce to mam być wrogo nastawiony do was wszystkich bo jesteście takie same? Nie wydaje mi się.

***

Jeśli chodzi o bycie samemu, nikt z nas nie wybiera tej drogi, po prostu czasem tak musi być, gdy jestem sam, to nie zastanawiam się dlaczego, po prostu wiem, że tak musi być i już, nie mam kogoś dziś? Dobrze, ale może za parę lat, role się odwrócą i będziemy mieli się do kogo tulić w nocy gdy będzie zimno, a Ci dranie np będą żałować tak wspaniałych dziewczyn? Nie wiadomo, w każdym bądź razie trzeba żyć dalej ;)
_________________
deine Grösse macht mich klein

Nie klikaj :D
 
 
 
kojek 



Imiê: Konrad
Wiek: 32
Do³¹czy³: 06 Cze 2007
Posty: 106
Wys³any: 2007-06-07, 14:16   

Odpowiadając na pierwsze pytanie w tym temacie trzeba się zastanowić czy to nie nasuwa jakiegoś przymusu szukania kogoś? To pytanie powinno brzmieć: czy szukasz kogoś na siłę. Ja narazie nie szukam dziewczyny. Zresztą dziewczyny mną się nigdy zbytnio nie interesowały. Ja byłem nieśmiały i mimo że mam tylko 16 lat nie zamierzam szukać kogoś na siłę. Nie zamierzam bajerować, nie chcę nikogo ranić jakimiś rozstaniami, po czym przerzucać się odrazu na inną
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group