Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Bezsenność.
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-01-29, 16:59   

Ja juz nie mam problemu z bezsennoscia :P gleba do lozka i mnie juz nie ma ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Ekseption 


Doczy: 09 Kwi 2008
Posty: 2
Wysany: 2008-04-09, 14:30   

Mi na bezsenność pomógł Benosen, polecam ten preparat ziołowy.
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2008-05-27, 21:56   

Mazin! ja nie mam problemu z bezsennością, a z tym że śpię za dużo i się nie wysypiam.. to chyba co innego :>
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2008-06-01, 16:25   

Nie cierpię na bezsenność, tylko po prostu długo siedzę w nocy, bo...nie umiem inaczej :D
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2009-08-12, 02:17   

Odkopuję temat, bo...nie mogę spać :P Znów.
Cóż, myślałam, że mi to minęło, ale nie..znów powtarza się co noc przewracanie sie z boku na bok do 4-5 nad ranem... Miałam tak jakiś niecały miesiąc temu, gdzie przez 2 tyg nie spałam prawie w ogóle, i pojawiło się to znów. Męczące to jest strasznie.
Czego to wynik? Zapewne stresu, nadmiernego przejmowania się wszystkim...
Leki? Nie dziekuję, nigdy nie brałam i nie zamierzam...
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-08-12, 10:23   

Żabka napisa/a:
Leki? Nie dziekuję, nigdy nie brałam i nie zamierzam...

A ja właśnie się nad tym zastanawiam, bo bezsenność bywa dla mnie bardzo uporczywa. Poza tym jestem chyba lekomanką, bo lubię łykać tabletki na różne przypadłości^^ Ważne, żeby szybko pomogło.

[ Dodano: 2009-08-12, 10:27 ]
Kiedyś lekarka przepisała mi jakiś syrop, żebym łatwiej zasypiała, ale to akurat nie był najlepszy pomysł, bo rano się nie mogłam dobudzić ;d może tabletki by były lepsze... nie wiem.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-08-12, 18:08   

też ostatni nie mogę spać ;/

podobno pomaga wypita przed snem szklanka ciepłego mleka lub melisa
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-08-13, 15:51   

Ja nie mogę przespać nocy jedynie gdy wieczorem zdecyduję się na drzemkę. Noc spisana na straty. A tak to nigdy nie miałem z tym problemów ^^
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-08-13, 19:02   

Jak miałam wakacje też nie spałam w nocy a odsypiałam to pół dnia, ale teraz z racji tego, że wstaję codziennie o 5.30-5.45 to nie ma mowy o bezsenności :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-08-13, 19:12   

Ja nie cierpię na bezsenność. Kładę się do łóżka i za jakąś chwile odpływam.
Nawet jak wypiję kawę, prześpię się wieczorem to i tak nic mi nie jest. Ale to pewnie dzięki temu, że wypijam hektolitry coca-coli w ciągu dnia, więc kofeina w postaci kawy już nie działa.


Dodam jeszcze, że mogą położyć się spać o 3 w nocy a wstać o 6rano i jestem wyspana jak po 8godzinnym śnie.
Ostatnio zmieniony przez Nena 2009-08-13, 19:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-08-13, 20:42   

Nena napisa/a:
Nawet jak wypiję kawę, prześpię się wieczorem to i tak nic mi nie jest. Ale to pewnie dzięki temu, że wypijam hektolitry coca-coli w ciągu dnia, więc kofeina w postaci kawy już nie działa.
ja mam tak- jeśli dużo korzysta się z kofeiny, to organizm się na nią jakoś uodparnia, już kawa czy cola nie pomaga jak na początku. Ale w drugą stronę, jednak jak nie strzelę sobie jakiejś kawy, czy Tigera, słabo ze mną. Ale nie, ze snem to nie ma u mnie nic wspólnego. Mam ostatnio problemy ze snem, tj.- sypiam wręcz za krótko. Przez ostatni tydzień, moje życie wyglądało tak: pobudka o ósmej, wymarsz w góry, później ze dwie godziny odpoczynku, kąpiel, obiadek, i wypad na imprezę- do 3 nad ranem. Teraz, nie mam okazji się forsować i mam jakieś skumulowane pokłady energii. W nocy spałam 4 godziny i w ogóle się nie czuję wyczerpana. To źle, bo organizm jednak potrzebuje tego snu dla regeneracji.
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2009-08-13, 22:59   

Ja z reguły zasypiam od razu, chyba że stresuje/ekscytuje się czymś co ma być w dniu następnym.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-08-14, 11:21   

ja zasypiam niemal od razu :) o ile nie wpadnę na genialny pomysł czytania bądź oglądania filmu w łóżku bo wtedy mam problemy przez najbliższą godzinę do dwóch :/
_________________

 
 
 
kojot1906 
FeRu



Imi: Piotrek
Wiek: 35
Doczy: 17 Wrz 2007
Posty: 129
Skd: Kalników/Przemyśl
Wysany: 2009-08-15, 08:06   

Ja na całe szczęście nigdy nie miałem problemów ze snem.Śpię twardo i bardzo często nieprzerwanie przez całą noc.Potrafię także dość długo spać w dzień. Taki leniuch jestem trochę :D .Jeśli chodzi o zasypianie to jest to chwila moment. O oglądaniu tv w pozycji leżącej wieczorem mogę zapomnieć gdyż w ciagu kilkunastu minut kończy się to dla mnie snem :)
_________________
Everybody Lies

"Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier mówię:"ratujcie drzewa". Kiedy słyszę techno...ku*wa nie wiem z czego robią płyty CD ale ratujcie to!!!

Moje beaty:
http://streemo.pl/Portal/...eRu_Muzyka.html
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2009-08-15, 12:51   

Kiedyś, potrafiłem po 3, 4 godziny przeleżeć w łóżku nie mogąc zasnąć. Jednak skończyło się to w momencie w którym głównym pożeraczem mojej dziennej energii przestały być mięśnie, a zaczął być nim mózg. ;) Od początku liceum zasypiam bez problemu. Nie licząc oczywiście sytuacji w której postanawiam o 21 wypić litr energy drinka.
Chociaż przed tv, ani podczas oglądania filmu nigdy nie zdarzyło mi się zasnąć. Po prostu za bardzo się skupiam na tym co robię. Nie przepadam też za zasypianiem przy włączonej muzyce, chociaż ostatnio coraz częściej tak robię.
Na studiach nie masz wyboru, albo śpisz przy hałasie, albo nie śpisz w ogóle ;)
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group